.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 140
  1. #1
    ketito
    Guest

    novata moda....kvi sa tiq gei4eta ........

    sofiq li se napalni s selqn4eta ili sofiqncite stanaha selqni.....kvo stava?kak moje novata moda da e tolkova sme6na?vsqko vtoro mom4e prili4a nna gei4e???kvo stava s tiq hora....gel4eto...puh4etata...lakiranite nokti.....fon dio ten daje..... ujas....!a i tiq rozovi bluzki

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    377

    Re: novata moda....kvi sa tiq gei4eta ........

    Цитирай Първоначално написано от ketito
    sofiq li se napalni s selqn4eta ili sofiqncite stanaha selqni.....kvo stava?kak moje novata moda da e tolkova sme6na?vsqko vtoro mom4e prili4a nna gei4e???kvo stava s tiq hora....gel4eto...puh4etata...lakiranite nokti.....fon dio ten daje..... ujas....!a i tiq rozovi bluzki
    Няма да пускам познатия ви емотикон,а ще кажа,че съм напълно съгласен с автора на темата ..
    ПП не се сдържах-
    2 и 11т. системни нарушения = бан

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Панама
    Мнения
    73

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Aдски права си!

    И на мен ми писна всеки ден в трамвая да съм заобиколена от кикотещи се гейчета,които обсъждат ква яка мацка са забили в Амор и колко пъпки им излизали на ден.
    Тва е - малко истински мъже има в днешно време
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    КМД
    Мнения
    337
    Мноу такива теми.
    Ами то не е нова мода тва,
    а стара - датира от 2003-2004, ако не се лъжа, според модните тенденции, сега съвсем други неща са на мода, особено на запад.

    Има хора, на които им ходи розово и продължават да са стилни и да си изглеждат като мъже, в смисъл не са педали (Ковърдейл, Блеки Лоулес, сега и снимки мога да приложа), но на други не им отива въобще, и ми се струва леко смешно да носиш нещо, което не ти пасва въобще и приличаш на клоун-педал с него, но го носиш, само за да се правиш на модерен "пич".
    Същото се отнася и до русите кичури, якетата с пухчетата, накъсаните дънки, смешните островърхи обувчици. За лъскавите обеци с диамантчета пък съвсем няма да говоря.
    Абе въпрос на избор.



  6. #6
    az moga da kaja samo "puke puke puke"
    te teq mom4eta sa po sietni ot men samata ujas i se grinimirat pove4e ot men blioh tragediq palna saaa
    f*ck off!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    БЛЯХ!!! Предпочитам да ходя с жаба пред тва дори да ги поглеждам тея мазни.....

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Cairhien
    Мнения
    1 200
    Тея не са хора бе, тея са лигли некви гхахаха. Один ще ги накаже с меч в аналното отверствие.

  9. #9
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Ами след като някои хора се водят по модата и избират какво да носят си е техен проблем поне така мисля , но напоследък много момчета се мислят за "хубави" и "модерни" след като имат един гердан и ретро очилца

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    Абсолютно съгласна.Аз вече не мога да различа момиче от момче,отвратителни са просто.И прически,и обувки,и начин на обличане,та дори и държание...УЖАСНО!!!!

  11. #11
    Розовия
    Guest
    Кво пък ви пречи Аз още не ходя с пухче, розова риза и очила, обаче от тази пролет ще си купя и аз такива дрехи, защото вече почнаха да ми се подиграват съучениците, че ходя с един и същи анцуг 2 години

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    КМД
    Мнения
    337
    Ми що не си купиш нов анцуг, бре бате, заеби ги тиа рьодзави дрехи.



  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613
    ОЛЕ-МАЛЕ!!!Теа фЯшънски изпълнения ми бъркат в здравето...розови блузки тип "Ла Пинко розовата пантера"......някфо си там космясало яке...или по точно само качулката ...дето прилича на йети с нея.....,очила тип "мухата цеци пасти да яде",ботушки"ше хода да фашам риба"....олеее ненене ене ене немога.....споки..и Бургас е пълен с такава урудлива паплач.....то не беха гейски изпълнения,тоо не беха чудо....чИ и тъпи на сичкото отгоре..-като им кажеш гейчета ,и сичко живо почва да реве или да се прае на отворено....оф пък и другото което е... във флитр4е.цом е претъпкано с такива,но тфа е друг въпрос....Не,НЕЗНАМ!Ако ги поизбием малко тея дебили ,ше доведем България в преразход на хора ....затфа че който "прай" тая мода..нека да я по промени малко че вече немой раличиме мъжко от женско.....
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    peps_from_mars
    az puk tebe nemoi te traq
    koi she te izbie ?

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    peps_from_mars
    az puk tebe nemoi te traq
    koi she te izbie ?
    аз!аз искам!!


    сама може ли да се екзекутирам,а?
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    377
    ЦЕНЗУРА!!!

    .: machoka :.
    2 и 11т. системни нарушения = бан

  17. #17
    емии аз лично като видя някви педалчета с дънки в ботушките,с очила тип муха и някви изрусени прически и ми ида да ги избия



  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Metoman
    Цитирай Първоначално написано от peps_from_mars
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    peps_from_mars
    az puk tebe nemoi te traq
    koi she te izbie ?
    аз!аз искам!!


    сама може ли да се екзекутирам,а?
    оффф бе брат престани с таз емотикона бе....

    молЪ тЪ!!
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  19. #19
    Хаха тея фЯшанчета са ми много смешни.То аз съм по момче от тях Ама всеки да се носи както му харесва,въпреки че се чудя тея розофките парцали на кой ше му харесат ама явно има и ткива хора..

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    192
    Ужасно е!!Противно!Грозно!Направо отвратително!... Кой знае каква ще е следващата мода...
    И все пак всеки си има право на избор
    Alors on vit chaque jour comme le dernier...


    skype - ssissi159

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    where everything is pain and darkness
    Мнения
    108
    emi kvo iskate we hora...normalno!!!pri polojenie,4e hodqt v Amor,drusat "dupeta" ,po cql den sa zaboli maznite si fizionomii v ekrana na TV,gledaiki Planeta??!normalno e da zimat primer ot Gergana,Malina i drugite "pop folk divi"(axaxaax ).naistina e otvratitelno kogato si prinudena da sedi6 na edno mqsto sus simpati4no mom4ence,koeto se e napruskalo s muhozol,slojilo si e 1 ton gel(makar 4e e ple6ivo),ima rozova bluzka s KITTY,dunki,koito se vpivat v guza mu....
    a zeme li nqkoi 4algar da te dobliji i da te zagovori...ai lele....togava samo goslod moje da ti pomogne kato go utrepe
    Всичко,което не съм-прости ми!С всичко,което съм-приеми ме!С цялата си обич-изгори ме!С цялата си нежност-прегърни ме!Със страшния грях-прелъсти ме!

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613
    офф пък най са дразня кат некой ми каже "АЗ СЛУШАМ ХАУС".Боже господи...злета....кат' едно моя позната "ко слушаш ма" "хаус"....а на скайпа и след 2 дни се мъдри некфа "зарибителна" чалга....омфг откога хауса стана чалга и чалгата стана хаус......и най-голямата питанка ОТ КОГА ЧАЛГАРИ РАЗБИРАТ ОТ ХАУС
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    where everything is pain and darkness
    Мнения
    108
    Цитирай Първоначално написано от peps_from_mars
    офф пък най са дразня кат некой ми каже "АЗ СЛУШАМ ХАУС".Боже господи...злета....кат' едно моя позната "ко слушаш ма" "хаус"....а на скайпа и след 2 дни се мъдри некфа "зарибителна" чалга....омфг откога хауса стана чалга и чалгата стана хаус......и най-голямата питанка ОТ КОГА ЧАЛГАРИ РАЗБИРАТ ОТ ХАУС
    da ne zabravqme,4e te si mislqt,4e sa kompetentni vuv vsi4ko
    Всичко,което не съм-прости ми!С всичко,което съм-приеми ме!С цялата си обич-изгори ме!С цялата си нежност-прегърни ме!Със страшния грях-прелъсти ме!

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от no_more_pain
    Цитирай Първоначално написано от peps_from_mars
    офф пък най са дразня кат некой ми каже "АЗ СЛУШАМ ХАУС".Боже господи...злета....кат' едно моя позната "ко слушаш ма" "хаус"....а на скайпа и след 2 дни се мъдри некфа "зарибителна" чалга....омфг откога хауса стана чалга и чалгата стана хаус......и най-голямата питанка ОТ КОГА ЧАЛГАРИ РАЗБИРАТ ОТ ХАУС
    da ne zabravqme,4e te si mislqt,4e sa kompetentni vuv vsi4ko
    ооо да вярно!!забрайх го тфа...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    абе днес като тряаше 6 часа да гледам минаващи фешънчета в Сити сентър и се чудех кое е гей фор риъл и кое не..май истинските гейове изглеждат по-нормално...
    а най-лошото е че с подходяща прическа,дрешки и поведение от някои от тия личица биха излязли хубави МЪЖЕ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си