.
Затворена тема
Страница 2 от 9 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 206
  1. #26
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Ако толкова те кефи аналният секс, по-добре си направи клизма. Да може поне докрай да се радваш на нещата.
    П.П. Възмутена съм от българската младеж

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  2. #27
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Somewhere in Pavlikeni
    Мнения
    548
    не го знам какъв е тоя мухлио дето
    ти дава да го осираш целия.. ебахти чудото,
    на теб не ти ли става неудобно като го усираш..оф
    ебахти тъпото чесно мн кофти история,
    вземи се осъзнай малко кви ги вършиш!
    тва не е нормално дето го правите,ама аз пък какво
    се впечатлявам,в тоя форум всякви ги има

  3. #28
    zdravei da ti kaja sega parvo si izmiva6 dupeto posle si vkarva6 prast4eto igrae6 si malko prast4eto posle si mie6 racete pak si vkarva6 prasta posle pak si mie6 posle dva prasta dokato se iz4isti vsi4ko qsno li ti e ok 4ao a i qj po suha hrana

  4. #29
    ЦЦЦ Клизма Клизма и пак КЛИЗМА!!!АМа ти така като продължаваш на дърти години ше се изпъскаш и без секс(мускулите се разширяват и няма контрол в/у работата).....Без да се обиждаш ама ти си луда че не си опитала още отпред.....

  5. #30
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    На баткото му изнася повече така - това е важното. [/u]

  6. #31
    az te opravdavam zaradi godinite ti,no dori i tva ne e opravdanie.ti si misli6,4e kato pravi6 sex,samo analno i tva zna4i,4e si devstvena.az mislq,4e 6tom si napravila tazi kra4ka i si mu pozvolila tova bi trqbvalo da mu pozvoli6 toi da bade parviq maj v jivota ti.no vaprosa e drug..za6to toi ne iska?zamisli se malko,za6toto ako toi naistina te obi4a mnogo bi se radval ot tova toi da ti bade parviq.az mislq,4e toi samo te ispolzva,no sega ne govorim za tova.ako ne iska6 da se povtarqt tezi slu4ki ti trqbva da si pravi6 klizma nai-redovno,dori e trqbvalo da si pravi6 i predi.az mislq,4e daje neznae6 kvo e tova.sega 6te ti obqsnq(barkah si s prast i se izmiva6 otvatre)vijda6 li ne e tolkova stra6no...

  7. #32
    О боже, не искал да те отваря.. че той вече го е направил по някакъв начин.. по-голяма глупост не бях чувала. Ами както казаха преди мен като не искаш да се "наакваш" си прави клизма преди това.

  8. #33
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    I kwo ... izpitwash naslada ot analniq sex,iskash da produljawash da go prawish,no ne iskash da si naprawish klizma,wupreki che znaesh che nasladata shte e oshte po-golqma,zashtoto nqma da go ima konfuzniq moment s taka narechenoto "naakwane" ... A picha ... si prawi kefa,ruga ti go otzad,no ne iska da te otwori,zashto li?

  9. #34
    Щото я използва

  10. #35
    Аватара на punkrock
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Dreamland Varna
    Мнения
    1 106
    О боже, не искал да те отваря.. че той вече го е направил по някакъв начин.. по-голяма глупост не бях чувала. Ами както казаха преди мен като не искаш да се "наакваш" си прави клизма преди това.
    Абе не я е отворил, щом са правили анален. Девствената ципа не се намира в задника все пак
    Абе.. ХахахАХхахаха...
    Направо му се чудя на приятеля ти как иска да го правите отзад след като си го осирала така брутално секи път

  11. #36
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Цитирай Първоначално написано от Schnitzer
    Щото я използва
    A .. da si doidem na dumata :P

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от Schnitzer
    Щото я използва

    ехе булка
    ако се кефиш да ти ръцка у дупето хубаво,
    ама, ама
    на14 годи а ония е на 20 ти определението педофил изпоузливо копеле 4увала ли си?

  13. #38
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Цитирай Първоначално написано от ultra
    Голямо наАкване ще да е било.Абе вие презервативи не ползвате ли? Сори,ако съм брутална,ама ми дойде на ума един бъзик "От гъза в устата,да си усетиш аромата"- че и ваща работа същата.
    Аз лафа го знам " От гъза в устата, докато не се изравни аромата"....

    Потресена съм от прочетеното. Незнам кой варянт е по-примелив, темата да е истина или някой болен мозък да го е измислил.
    Иначе ако е истина мисля, че няма да е зле да си правиш клизми и да ползвате презервативи, ако след това ще го лапаш.

  14. #39
    Гупи
    Guest
    абе, пичове, не виждате ли, че се е*ава с всички?! гледал/а е твърде много "специални филмчета" със сране и са го/я впечатлили.

  15. #40
    Голям фен Аватара на ultra
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    В нас!
    Мнения
    710
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Цитирай Първоначално написано от ultra
    Голямо наАкване ще да е било.Абе вие презервативи не ползвате ли? Сори,ако съм брутална,ама ми дойде на ума един бъзик "От гъза в устата,да си усетиш аромата"- че и ваща работа същата.
    Аз лафа го знам " От гъза в устата, докато не се изравни аромата"....

    Потресена съм от прочетеното. Незнам кой варянт е по-примелив, темата да е истина или някой болен мозък да го е измислил.
    Иначе ако е истина мисля, че няма да е зле да си правиш клизми и да ползвате презервативи, ако след това ще го лапаш.
    Все тая за лафа,направо автомивка се получава.Гнусна история,поне презервативи да ползват.
    Аз съм блондинка,а твоето извинение какво е???

  16. #41
    Mi6eto2
    Guest
    Da sled tva go lapam ponqkoga, no problema s klizmata e 4e neznam kolko 4esto da q pravq. Vseki den li? nali trqbva vinagi da sam gotovo da go pravim, kogato ni se otdade udoben moment.
    Az go pitam dali ne iska v vlagali6teto da me otvori no toi kazva 4e mi e rano i 4e ne iska, ina4e na men analniq ve4e mn mi haresva no obiknovenno to4no kato se otpusna i mi stane nai-hubavo i stava "problema" A toi kazva 4e ne mojem da go pravi po bavno i nejno za6toto nai-hubabo mu stavalo kogato q pravi tazi tehnika (da go vkarva celiq hubavo i posle da go vadi rqzko celiq i pak da go mu6ka do kratq i pak taka) Neznam kajete mi za taq klizma kolko 4esto moga da q pravq? Dali e v men problema? Pritesnqvam se da ne mu pisne ot moite "akaniq" i da me zareje. Dali ima drugi momi4eta koito ne se naakvat?
    Thanks za savetite, no tiq deto mi govorqt gluposti molq da ne pi6at pove4e.

  17. #42
    o.0
    Guest
    izakvash se predi sexa, otivash v banqta - namirash edin markuch i go mushkash v cheshmata i si pylnish dupeto s voda kolkoto mojesh - posle q vrushtash
    pravish go 2-3 puti i si gotova - na tva mu se vika domashna klizma

  18. #43
    Цитирай Първоначално написано от Valar
    Шок и ужас от моя страна!
    axaxaxaxaxaxa
    Животът е обидно кратък - забавлявайте се!

  19. #44

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    тук там
    Мнения
    82
    леле майко ако е истина това скоро ще се накензва6 и без да ти го вкарват бах ти лудницата

  20. #45
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    523
    А бе, дрисла някаква...
    Животът е БРЯГ!

  21. #46
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    560
    Ужас... нз какво да ти кажа направо .. ако толкова го искаш поне вземай мерки

  22. #47
    Фен Аватара на Mad&Bad
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Където си искам!
    Мнения
    173
    Малиииии.... брутално....
    Великите неща се градят върху твърдите основи на неуспеха!

  23. #48
    Guest
    NO COMENT!!!

    IZVRATENI RABOTI NQMATE SI DRUGA RABOTA ZA PROSTOTII 6TE SE PI6AT

  24. #49
    Супер фен Аватара на Sasha2k8
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    San Benedetto del Tronto, Italy / Sofia, Bulgaria
    Мнения
    1 388
    mnogo si tupa.... ne se li ose7ta6 4e toi samo te izpolzva za da te ebe be.... leleeeee ve4e seriozno po4vam da se pla6a ot jivota
    Voglio passare il resto della mia vita con te...




  25. #50
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Вие все повече и повече ме отказвате...за аналния.....
    2 т. от правилника. Бан на профил

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си