.
Затворена тема
Страница 4 от 9 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 206
  1. #76
    NO COMENT
    YOU CANT SEE ME!!!

  2. #77
    Mi6eto2
    Guest
    Mai ne6tata se normalizirat ve4e Naistina klizmata ne bila tolkova stra6na. Ve4e treti poreden den si pravq i po4vam da svikvam. Priqtelqt mi mi kaza 4e sled vsqko akane trqbva da si pravq klizma za da bade vsi4ko 4isti4ko i naistina ot kakto si prava klizmi ve4e vseki den go pravim i e tolkova 4isto i priqtno dori i kogato az sam ot gore i t.n. prosto ve4e nqma risk ot naakvane. A otnosno otpuskaneto na anusa trqbva da vi kaja 4e ne e vqrno moq priqtel mi obqsni vsi4ko. Naistina muskula se otpuska, no ot vanka na vatre, sega ve4e vliza tolkova lesno, no ot vatre na van muskala si zapazva sa6tite svoistva. Dori kazva 4e tova e polezno za6toto analniq muskol se trenira i hem za sex e super za6toto se otpuska i sedi otvoren hem kogato trqbva da e stegnat, horata koito pravqt mnogo analen mogat da go stqgat po-dobre ot tezi koito ne pravqt.
    Vie naistina ne poznavate moq priqtel i ne ste pravi kato mislite 4e me izpolzva toi prosto iska da nie hubavo i na dvamata i ne iska da me otvarq, ako az ne se 4ustvam gotova, az mislq 4e sam goto va de, no toi kazva 4e zasega analniq mie dostata4en, a za vaginalen 4ak sled 2-3 godini 6tqlo da mi e vreme, e az se nadqvam da stane mn po-skoro, no 6te vidq kak da go obedq.

  3. #78
    macka ot klasa
    Guest
    Mi6eto2 ti si nqkfa mnoo zabita ma
    Sq seriozno...kak taka 6te durju na teb i 6te iska da te praska samo analno i iska6 da mi kaje6,4e misli za nqkoi dryg,osven za sebe si,a!? 4e izvinqvai,nqma ni6to po-neredno vuv vaginalniq sex-men da pita6 toi e normalniq,kakva mu e logikata-4e si gotova za analen,no ne i za vaginalen..!? 4akai malko be luda li si vaginalniq si e priet i nqma nikakva logika v tova da si gotova za analen,a za vaginalen-ne. Koolko tupo! Ama to e zaradi priqtelq ti,ne,gre6ka-zaradi tebe! 4e si tolkova tupa da mu se vruzva6! Pff..awe tvoq si rabota,no mislq,4e mn qko te budalka toq tvoq priqtel...ti dosq huu si se nasirala: Da be6e o6te malko,4e da go izgoni6,taman da se oturve6 ot nego...Xaxxa,prosto lipsa na vsqkakvi umstveni ka4estva zabelqzvam tuka,ama priqtni vi analni premejdiq :} DA ti kaja samo,4e dale4 nqq stigne6...nai-nakraq samo da si s totalno razporen guz !

  4. #79
    taurena
    Guest
    Мале това ако не е измислена история и ако наистина е толкова заблудено това момиче .. лелее !!!

  5. #80
    dgd
    Guest

    hahahahahahahaha

    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    1-2 дни преди това яж малко и пий повечко течности и най-вероятно няма да се изакваш.

    И да те информирам - не си девствена.

  6. #81
    Guest
    AHAHAHHAHAHAHHA ROFL ROFL ROFL 01:33 ми показва часовника, аз чета и не мога да повярвам ЛОЛ АХАХАХАХХА! АХАХАХХААХАХАХАХАХА ЛЕЛЕ, Пич, добри истории мислиш. ;/ АХАХХАА

  7. #82
    Razbiwasht
    Guest
    nemoa razbera iskam da igraq 5ci a sedq i cheta za nqkwa deto sere na porazia. ;( jiwota e dosta otchaywasht no na momicheto shte kaja i shte q poushtrq da pochne biznes s laina TOREN PROIZVODITEL ) YSPEH

  8. #83
    nai-welikia
    Guest
    LOL AHAHAHHAHA TOREN BIZNES AAHHAHXHAHXA ROFL

  9. #84
    Guest
    men ako pitash shibai i da ne ta ebe nqma sa naakvash cql jivot q

  10. #85
    jrajra
    Guest
    ti zemi probvai i ot pred ne boli puk i znaesh li moje da e qko ko ....sturva si da upitash a i tam garanciq shte otpadne golemiqt ti problem . . nqma sa NAAKVASH !!!!!

  11. #86
    jrajra
    Guest
    zemi probvai vaginalno znaesh li moje da e qko ... puk i tam garanciq nqma sa naakvash

  12. #87
    Тука сички дет се подигравате сте по - големи лайна от нея бе. Некадърници. Щот не ви е дошло на вашия шибан задник , тогава ше ми ревете, путьовци такиа Хората имат проблеми, не са мизерни бълхи кат вас дет се кефите само на чуждото нещастие. Ае хоете се чукайте за удоволствие и пийнете м/у другото един Спрайт, та да ви се напълнят главите с малко мехурчета, че и без тва са празни. Fuckers

  13. #88
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    ще запазя доста от коментарите за себе си, но ще кажа на авторката и нейния й приятел, че за аналния секс е нужна повече подготовка- психическа, физическа и прочие. За да го правят двама души те трябва да са доста интимни и това да е крачка в задълбочаване на тази интимност. за мен за да правиш анален секс се изисква още повече зрялост, повече познания, повече внимание и по-добро отношение към партньора от вагиналния, а не обратното, както се опитва да ти намекне приятеля ти. А сега ще ти кажа, че тоя е и педофил, и изрод и глупак в 1. а ти си наивна, влюбена секс-играчка. той не иска да прави вагинален секс,защото-не може да поеме отговорност,ако забременееш, не знае как да те пази или нещо от този сорт. Другата причина е, че след време,когато му писнеш или станеш на 17-18 и си голяма за него, той ще се оттегли ни лук ял, ни лук мирисал.

  14. #89
    Ако някоя путка ми се искенза докато я чукам в гъза ши и строша главата спрямо тия неща сам гнуслив
    † 2pac ReSt In PeAcE † \\// My Nigga

    http://WwW.impulse.bg/Luna71c


  15. #90
    fdsafadsd
    Guest
    az 6te vi kaja samo 4e mi pisna ot prosti zabludeni putki kadeto se zadqvat s nekvi pensii s po 10 g. po golqmi ot tqx..ama ne e i vinata samo v putkite.v pensiite sa6to..to ako ne e pedofil to 6te e balak za da se zanimava s tolkova malki - maborkite ne mu vrazvat i toi s malkite momi4enca se zadqva.. balaci,prostaci , idioti, prosti putki ..aman ot prost narod .

  16. #91
    fdsafadsd
    Guest
    az 6te vi kaja samo 4e mi pisna ot prosti zabludeni putki kadeto se zadqvat s nekvi pensii s po 10 g. po golqmi ot tqx..ama ne e i vinata samo v putkite.v pensiite sa6to..to ako ne e pedofil to 6te e balak za da se zanimava s tolkova malki - maborkite ne mu vrazvat i toi s malkite momi4enca se zadqva.. balaci,prostaci , idioti, prosti putki ..aman ot prost narod .

  17. #92
    Guest
    леле лелееееееееееее гледам и не вярвам на ушите си... прости не искамд а коментирам.... няма смисал... но 1 ще кажа всички тука не сте добре... някви... бе аи да не използвам цинизнми... ужас как може такива неща... само на 14 и айде... тцъ тцъ тцъ

  18. #93

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    321
    Абе кой иска от вас да давате мнения за авторката,айде кажете мнение ама малко по-леко с думите.А да не забравяме че проблема и е как да не се нааква,а не обича ли я приятеля и!!!
    Обичам банкнотите да са с 4 нули,oбичам всичко лъскаво и скъпо,чу ли?Обичам дори когато ти ме мразиш,oбичам защото после пак в краката ми ще лазиш!Обичам да те гледам нагло в очите,oбичам когато за мене харчиш си парите!

  19. #94
    сложи си тапа

  20. #95
    Голям фен Аватара на &ILoveU2
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    767
    Не знам за теб ама аз не си давам дупето

  21. #96
    Mila sorry 4e 6te go kaja,ama.....tova e ujasno!!!!!Na men edin pyt da mi se slu4i takava izlagaciq nikoga ne bih go povtorila.......4e i posle da go lapna..OOOOOO NEEEE!!! pogovori s priqtelq si da go praite i otpred spored men..

  22. #97
    Приятел
    Guest
    За пореден път се убеждавам, колко изостанали са в сексуално отношение българските деца.. това си е чиста срамота, бе ХОРА!!!

  23. #98
    niki`to_F
    Guest

    !

    ei drislo.. nikoi ne ti e vinoven che se nasirash...i nikoi ne e dlajen da ti obqsnqva kak da ne se ispuskash..kat prawish analen seks....to ne e za parvobitni..! qsna li sam we..are JIVEI

  24. #99
    абе niki`to_F случайно да се сещаш че тука се пишат мнения за да се дават съвети, а не да обиждаш!

    а относно това че се наакваш... наистина поговори за секс отпред!

  25. #100
    GreTi
    Guest

    bLq

    Abe muci ne moga da razbera samo za6to pi6a6 taq glupava istoriq ne moje6 li da razbere6, 4e pove4eto maje ni izpolzvat ama izvinqvai ti vse pak si na 14 ima o6te mnogo da u4i6, ama pone ne ni gi spodelqi, za6toto stava6 sme6na

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си