.
Затворена тема
Страница 5 от 9 ПървиПърви 123456789 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 206
  1. #101
    mjhdjksdfjia
    Guest

    dfghj

    Мога само да кажа(у-у ти си мноо зле,уе)! Какъв анален секс,какви лайна,какви чудесии разправяш,не щял да те отваря отпред,ами той само си мисли как да му е по-яко на скапания "мъжки полов орган",очевадно не му пука и ейй-толкоз за тебе,а ти си мноооооого заблудена,останалото няма защо да ти го казвам. След като си такава,няма да се изказвам сериозно по темата ти,щото си злееее,дете,вземи се поосвести лекинко!

  2. #102
    BOXiNGS`F
    Guest

    bes zaglavie ;D

    =D> =D> =D> rakoplqskaite na diteto ... ve4e se e proebalo..are red e sa da mresh...nali znaesh pogovorkata: ,, devstven nqma da omresh `` .danoi nqkoi se seti da ti kupi cvete ...

  3. #103
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151

    Re: !

    Цитирай Първоначално написано от niki`to_F
    ei drislo.. nikoi ne ti e vinoven che se nasirash...
    Това е доста подходящо обръщение в случая.

  4. #104
    Guest
    kufi si dufalaks i nema da serej pove4e xaxaxaxaxaxa

  5. #105
    br0d3qu1n
    Guest
    this shit will fuck you up

  6. #106
    ....и аз направо ти повярвах....

  7. #107
    None
    Guest

    tc tc tc

    Продължавайте в същия дух - още не мога да спра да се смея (и не само аз)
    само така...
    Вие сте настоящето и бъдещето на България !!!

    П.С. Българин да се наричам - ПЪРВА радост е за мене !!!

  8. #108
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    365
    По принцип при аналния секс, момчето не трябва рязко да си пъха и изважда пениса, защото се получава вакуум и.... За това го давайте по-леко и може и да не се наакваш
    It's not the age that matters - it's the life in your years...

  9. #109
    xaxaxaxaxax мога само да кажа ти си НЕНОРМАЛНА
    Хей Сега Ни Е Времето Да Се Забавляваме!!!
    Dance,Make Sex and Have FuN!!!

  10. #110
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    598
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Ами, разредете малко. И без това не е хубава всеки ден.

    Момичето е девствено, докато има сексуален контакт с мъж. Ти си имала - дали е анален или вагинален е без значение.
    а бе не е баш така

  11. #111
    не не не съм се смял така от много време

    Craig David-Walking Away

  12. #112
    Супер фен Аватара на kofti_nick
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    там където дъгата се допира до небето, мястото където ангелите се учат да летят...
    Мнения
    1 139

    Re: Za6to postoqnno se ipuskam naposledak?

    Цитирай Първоначално написано от Mi6eto2
    Zdraveite, imam edin problem za koito ve4e sam sre6tala komentari, no vapreki tova ne moga da namerq to4niq otgovor.
    Ta az sam na 14, a priqtelq mi e na 20 i sme zaedno ve4e po4ti ot 1 mesec, praktikuvam e samo analen sex za6toto toi mi kaza 4e ne iskal da me otvarq (az sam o6te devstvena) zasega i da go pravim samo analno. kogato zapo4nahme parvite 2 pati dosta me bole6e za, no na nego mu be6e mn hubavo trtiqt pat i na men zapo4na da mi haresva i to4no vsi4ko be6e nared no az se izpusnah (naakah se taka da se kaje) napravo umrqh ot sram i gnus ednovremenno na nego sa6to mu stana gadno. Kakto i da e izmihme se i vsi4ko svar6i taka. Sledva6tiqt pat na men ve4e mi be6e strahotno da go pravim analno no, pak se izakah. Sledva6tite 2 pati priqtelq mi me nakara parvo da akam to4no predi sex, togava ne se naakvah no penisat mu stava6e mn mrasen at akoto v dupeto mi i toi ne se 4uvstva6e komfortno, a i as kogato mu go smu4eh sled tova. Togava toi kaza da pravq obratnoto da me akam 2 dni i togava da pravim sex OK taka i napravih no rezultata be6e ujasen pak se izpusnah i tozi pat dosta pove4e ot predi. Az mu kazah 4e vinata moje da e i v nego za6toto oi mnogo barzo i silno mi go vkarva celiq i mn obi4a da mi go vkara do kraq i posle da go izvadi celiq i pak da go mu6ne i az mislq 4e to4no tova predivikva izakvaneto. A posledniq pat me kara az da sam otgore i pak kakto mu be6e do kraq me vdigna cqlata i togava az se izakah mnogo obilnivarhu nego. No toi kazva 4e tova e nai-hubavoto na analniq sex vakuma kato go vadi rqzko i da go pahne obratno v zee6toto anus4e.
    Toi me kara sega dq si prava klizma no men mn me e strah ot tova i ne iskam molq vi kajete mi dali moje da ne se naakvam bez da si prava klizmi?
    Vaprosa mi e seriozen i mn molq bez obidni komentari ot strana an mom4etata nqi-ve4e.

    ТИ ЛУДА ЛИ СИ МА ?!?!?!?!?!?
    Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

  13. #113
    Господи, прости им... тези чеда не знаят какво правят...
    Простотията навлиза в култ...
    www.voininatangra.org

    който се нарича българин да пише на български и да използва наши думи и изрази, не чуждици и латиница!

  14. #114
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от Slippin aSS Grabba
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Ами, разредете малко. И без това не е хубава всеки ден.

    Момичето е девствено, докато има сексуален контакт с мъж. Ти си имала - дали е анален или вагинален е без значение.
    а бе не е баш така
    Обоснови се.

  15. #115
    нямам думи в шок сам...та ти си едва на 14!!! на 14!!! господи ти си на 14 и си го направила анално ве4е?....и то всеки ден...и се наакваш? охх... май не мога да ти помогна съжалявам...не знам дори какво е клизма....ми щом трябва направи си я... о не не мога да се сдържа

  16. #116
    GOspodi otvorisi tifteriti i si pribiri biteriti

  17. #117

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    U nas :)
    Мнения
    1
    Гледам и не вярвеам на очите си Бива ли такоз нещо ве
    Не знам ма като го прочетох и изпаднах в шок от смях Вместо да та отвори да та зема на задна
    Da si umen e trudno!Ostavqm drugite da mislqt

  18. #118
    Guest
    Mi6eto2 ne e a dobre taka slu6ai 6to ne mu kaje6 na tvoq `priqtel` kat iska tolkova da ebe v gyza da si fane nqkoi gei i bez tva geiovete se ebat v gyza 6toto nqma kade drugade.pak toi si e fanal teb za ko da ne bi samo da ima6 zadnik nali ima6 i putka za taq rabota.

  19. #119
    Guest
    Ot koi grad si?

  20. #120
    maiko maikooo e dumi nemam
    PITBULL TERIER POWER

  21. #121
    Като не щеш клизма пий парафин (май така се казваше... дават го в болниците преди операция)

    Впрочем анален секс не се прави така
    Кажи го на гаджето си
    Груб и нетактичен, невъзпитан и циничен, арогантен и саркастичен, нагъл и егоистичен, гаден и нарцистичен, това съм аз. Нещо против?

  22. #122
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196
    Гледам и не вярвам на ушите си...

    седа... чета... смея си се сам пред компа и брат ми ме пита дали с1м луд...

    К'во повече мога да кажа..Просто оставам без коментар

  23. #123
    Цитирай Първоначално написано от IGNGN
    Впрочем анален секс не се прави така
    Кажи го на гаджето си
    Ми кажи ми как праиш анален секс , та и ние да знаем вече, да се ограмотим малко .

    Колкото до мацето, писах писах , незнам кво правих.... замислям се че е оше малка за секс а си бута близалката там дет някои на по 30 не го праят. Ма не я критикувам бе. По добре анален секс, от колкото да плюеш кръв като оня те е задавил с лайнивия си хуй. Тва мисля

  24. #124
    Цитирай Първоначално написано от BAYO
    Цитирай Първоначално написано от IGNGN
    Впрочем анален секс не се прави така
    Кажи го на гаджето си
    Ми кажи ми как праиш анален секс , та и ние да знаем вече, да се ограмотим малко
    Забавен си като дървояд, брат
    Питай жена ти как го правим аналния секс
    Груб и нетактичен, невъзпитан и циничен, арогантен и саркастичен, нагъл и егоистичен, гаден и нарцистичен, това съм аз. Нещо против?

  25. #125
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    спокойно,другари! не се нападайте взаимно,пазете честта на Пленума!
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си