.
Затворена тема
Страница 6 от 9 ПървиПърви ... 23456789 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 206
  1. #126

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    severoiujno
    Мнения
    3
    Hmm stiga we hora ne se podigravaite na mi6kata we аа и към темата смятам че си достатъчно глупава за да продължаваш да му даваш той те използва докато ти неможеш и 2 да видиш той е на повече години и е по умен а ти ... ... немам коментар просто... той ти използва задника за да свършва спокойно без да го интересува =)
    Има две мнения:МОЙТО И ГРЕшНОТО

  2. #127
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от IGNGN
    Цитирай Първоначално написано от BAYO
    Цитирай Първоначално написано от IGNGN
    Впрочем анален секс не се прави така
    Кажи го на гаджето си
    Ми кажи ми как праиш анален секс , та и ние да знаем вече, да се ограмотим малко
    Забавен си като дървояд, брат
    Питай жена ти как го правим аналния секс
    Oh,that was rly hard.

  3. #128
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mafiabg
    Hmm stiga we hora ne se podigravaite na mi6kata we аа и към темата смятам че си достатъчно глупава за да продължаваш да му даваш той те използва докато ти неможеш и 2 да видиш той е на повече години и е по умен а ти ... ... немам коментар просто... той ти използва задника за да свършва спокойно без да го интересува =)
    Да,найстина представям си го някакъв разгонен,момиче вземи се в ръце,другия път като поиска му 'юсни един плесник.

  4. #129
    sfdhdsfjhdf
    Guest

    hahahahahaha

    EEEEE neeee nqma takava prostotiaaaa prosto po tapo neshto ne bqh chel skoro nqkoi pubertet si prai tashkak tuka sas vas i drugite puberteti mu davat savetiiiiiiiiiiiiiii bah va v maloumnite kopeleta chesno aha hahahahahahhahahaha

    aman ot laina tapi tineijari haahahahahahahhaha to biva biva ama da si tolkos tap che da ne vijdash che si go e izmislil ot gaza nqkoi chikijiq maloumen nqmam dumi ah ahahah aha hahah


    ama inache brato pozdravlenie super si go izmislel az napravo sa NASRAH bukvalno ot smqh davai oshte iskame oshte takiva temi )))))

  5. #130
    Брей не ти ли се е разпрал дирника вече,мали че си простааа!И оакано момиченце,ако бях на твое място щях да се гръмна в главата няколко пъти без да се замислям!

  6. #131

    Re: hahahahahaha

    Цитирай Първоначално написано от sfdhdsfjhdf
    EEEEE neeee nqma takava prostotiaaaa prosto po tapo neshto ne bqh chel skoro nqkoi pubertet si prai tashkak tuka sas vas i drugite puberteti mu davat savetiiiiiiiiiiiiiii bah va v maloumnite kopeleta chesno aha hahahahahahhahahaha

    aman ot laina tapi tineijari haahahahahahahhaha to biva biva ama da si tolkos tap che da ne vijdash che si go e izmislil ot gaza nqkoi chikijiq maloumen nqmam dumi ah ahahah aha hahah


    ama inache brato pozdravlenie super si go izmislel az napravo sa NASRAH bukvalno ot smqh davai oshte iskame oshte takiva temi )))))
    Ти нямаш ли какво да правиш на седмият си рожден ден та се моткаш по разни форуми?
    Груб и нетактичен, невъзпитан и циничен, арогантен и саркастичен, нагъл и егоистичен, гаден и нарцистичен, това съм аз. Нещо против?

  7. #132
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Ами, разредете малко. И без това не е хубава всеки ден.

    Момичето е девствено, докато има сексуален контакт с мъж. Ти си имала - дали е анален или вагинален е без значение.

  8. #133
    tatiko
    Guest

    eba ebati kuro

    6ok nz po dobre zemi si fani nekoi dr dete ne si pada po laina 6toto kato gledam toq ma si pada \/ pa i 100 % te izpolzva da klizma ili predi tva q6 hrana koqto zapi4a P.S. mani go toq 6toto sled vreme 6e si kato kofa ot zad

  9. #134
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196

    Re: e** ebati kuro

    Цитирай Първоначално написано от tatiko
    pa i 100 % te izpolzva
    за к'во да я използва...да му с*ре на к*ра секи п1т... я помисли малко бе пич..

  10. #135
    BeCk`Ss
    Guest
    Че се изпуснеш докато те ебем и направо такава песница че ти набием че не е честно , после че ти сложим тапа на газо и че ти се изМочам на лицето

  11. #136
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    На гъза на географията
    Мнения
    274

    Re: e** ebati kuro

    Цитирай Първоначално написано от gPa3HuTeJl
    Цитирай Първоначално написано от tatiko
    pa i 100 % te izpolzva
    за к'во да я използва...да му с*ре на к*ра секи п1т... я помисли малко бе пич..
    хахха е не няма такъв филм
    Да пушиш е вредно, да пиеш е гадно, да умреш здрав е жалко!!!

  12. #137
    Basiii..draifa mi se ot taq ...ne puskaite takiva temi 4e 6e vzema da se otvratq ot sexa ...

    Умният се учи да знае-мъдрият да може.Само на глупака всичко му е ясно.

  13. #138

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Земете отговорете сериозно на въпроса на момичето!
    Та така...що още не си му срала в устата, а!?!? Бахти, как така се изпускаш!? Тва ако не е бъзик просто.... трябва ама наистина да си мн зле, пък и той да е зле щото още те е*е!!!
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  14. #139
    Речено е "Търси и ще намериш, поискай и ще ти се даде"
    Другият ник на Excu

  15. #140
    bau!
    Guest
    И сега на ринга излиза 50 литроваат сереща лайна (14 години отлежали) каца позната още под азиатското си име БоцМеЗаАк

  16. #141
    раптор
    Guest

    *

    Аз съм мъж. На 24 години съм и с доста момичета съм правил такъв секс. До са не ми се е случвало некоя да ме насере и дано не ми се случва, че на минутата ше и избия зъбите от бой просто

  17. #142

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    405
    Napravi si klizma primerno2-3 chasa predi da pravite seks!!!!!!

  18. #143

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    FuckyLAnD
    Мнения
    372
    Значи да ти кажа мисля че знам проблема но не съм много сигурен. Ако му е много дълъг и го вкарва докрай това предизвиква някакво "дразнене" на червото и то затова испуска
    Коалиция за Успешно Развитие и Европейски Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)
    К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
    К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
    К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!
    К.У.Р.Е.Ц. е вашето бъдеще!
    К.У.Р.Е.Ц. е във вашите ръце!

  19. #144
    marissaa
    Guest
    не мисля че е особено нормално да става така,предполагам проблема е и в двама ви.. и все пак може мааалко за разнообразие да опитате и други пози които няма да завършат толкова...фатално

  20. #145

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262
    kato gledam ve4e momi4eto ne pi6e...
    Po princip deviza mi e "vsi4ko e vuzmojno", no predeleno nqoi si pravi ebati buzika s vsi4ki. Nevuzmojno:
    1.20 god6en da ne q e skusal..
    2. Tq da e tolkova tolkova tolkova tupa
    3.NELEPA E CQLATA ISTORIQ
    4.Lapa mu go sled seks bez prezervativ TOI SVUR6VA V NEQ?????????? NE SE VRUZVA.
    So if you are in sight and the day is right
    She’s a hunter you’re the fox
    The gentle voice that talks to you
    Won’t talk forever
    It’s a night for passion
    But the morning means goodbye
    Beware of what is flashing in her eyes
    She’s going to get you

  21. #146
    hahaahhahahahahahahahaha
    Guest
    ko pitash mene po-dobre mu se izsirai ot gore vmesto da si praish klizma, tui i tui qvno ne ste normalni. Puk moje i da go karash i toi da ti aka ot gore, 4e pone da ste kvit. Abe lainata sa si oferta. Mn po dobre sa i ot kum aromat i ot kum use6tane sprqmo putkata. Brao na tebe razcepi s tema =D> =D> =D> =D> [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< =D> =D> =D> =D>

  22. #147

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Враца
    Мнения
    6
    Честно да ви кажа незнам какво да пиша ..... от 1 страна умирам от смях , а от друга ми става нек'фо адски гадно и подтиснато. Чудя се само т'фа няк'фа шега ли е ? Все още немога да го повярвам. 1-во ако бях на мястото на момчето което си те навестява всеки ден в " задния двор " щях малко да се замисля и да успокоя топката. 2-ро АБЕ ТОЯ ДА Е ЧУЛ НЕЩО КАТО ГНУС И ОТВРАЩЕНИЕ ???? Изсеки му се в устата пак нищо няма да му направи впечатление. 3-то ( към момичето ) Абе чула ли си за въздържане ? Неможеш ли веднъж да откажеш на приятеля си ? Не ти ли става неудобно като се ..... по време на аналния СЕКС ? Но да не забравяме че ТРЯБВА да има такива ЕКЗЕМПЛЯРИ като теб ..... ти си просто няк'фа уникално бавна за мен , но щом си ти харесва .... живей си живота ! СЪЖАЛЯВАМ , че не спестих тези думи но ......
    There's something about your eyes
    That makes me search my soul
    They make me try to realise
    I'm trying to be a better man ....

  23. #148
    xoxoxoxo
    Guest

    umnici

    Abe 4ikiboici takiva kak moje da vqrvate na tiq gluposti i o6te pove4e kak si predstavqte vsi4ko tva da go e napisala edna 14-godi6na pikla!? ot men da znaete ako ne ste 4uli 4e bit i eban si ne priznavat pa vie si pravete izvodi... IZVINETE ZA VNIMANIETO

  24. #149
    Guest
    Опази боже от такива хора!!! [-o< На 14 години да правят секс ццц...
    То бива, бива ама чак толкоз тъпотия в тоя свят... Направо ми идва да скоча през моста

  25. #150
    Не знам просто какво да кажа........
    Любовта е хубаво нещо, но в повечето случаи те преебава....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си