.
Затворена тема
Страница 7 от 9 ПървиПърви ... 3456789 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 206
  1. #151

    Re: *

    Цитирай Първоначално написано от раптор
    Аз съм мъж. На 24 години съм и с доста момичета съм правил такъв секс. До са не ми се е случвало некоя да ме насере и дано не ми се случва, че на минутата ше и избия зъбите от бой просто
    Пич ти си тъп,и вуниш,не знам на кой тряаа се избият зъбите,но мисля че в такъв случай на теб тряаа да ти ги избият ти си позор за мъжкото общество щото гъзъ не е направен за секс и ако някои път ти се случи означаве че и в леглото също вуниш аиде със здраве и внимаваи щото някой момичета познават доста пичове тип "врат кат на теле" да не останеш ти после на 24 беззъб ,аи ходи ся спинкаи да ти порасне акъла,щото не ти отговаря за възръстта

  2. #152
    Eindhoven Insanity
    Guest
    ахахаха нема такъв филм простотвоя 4овек да не е купрофаг.6тото маи така се нари4а6е сексуалното вле4ение към лайната.ахахаха смлях да се смея и мака ми съ6то.тая е ебати ръбатата путка.следва6тия път му пусни два кинжала в устата за профилактика.ако евентуално бях на мястото на твоя тъпкач 6тях да ти напрая главата на баири ако ми сере6.мръсна ебана гад!!!!мри в лайна

  3. #153
    ExtazY^GiRl
    Guest
    4estno da ti kaja az mislq 4e tfa mom4e samo te ebava i e s tebe samo zaradi sexa!I naistina vzemi da probva6 i ot pred 6toto moje i da ti haresa pove4e!

  4. #154
    Guest

    Re: Za6to postoqnno se ipuskam naposledak?

    Цитирай Първоначално написано от Mi6eto2
    Zdraveite, imam edin problem za koito ve4e sam sre6tala komentari, no vapreki tova ne moga da namerq to4niq otgovor.
    Ta az sam na 14, a priqtelq mi e na 20 i sme zaedno ve4e po4ti ot 1 mesec, praktikuvam e samo analen sex za6toto toi mi kaza 4e ne iskal da me otvarq (az sam o6te devstvena) zasega i da go pravim samo analno. kogato zapo4nahme parvite 2 pati dosta me bole6e za, no na nego mu be6e mn hubavo trtiqt pat i na men zapo4na da mi haresva i to4no vsi4ko be6e nared no az se izpusnah (naakah se taka da se kaje) napravo umrqh ot sram i gnus ednovremenno na nego sa6to mu stana gadno. Kakto i da e izmihme se i vsi4ko svar6i taka. Sledva6tiqt pat na men ve4e mi be6e strahotno da go pravim analno no, pak se izakah. Sledva6tite 2 pati priqtelq mi me nakara parvo da akam to4no predi sex, togava ne se naakvah no penisat mu stava6e mn mrasen at akoto v dupeto mi i toi ne se 4uvstva6e komfortno, a i as kogato mu go smu4eh sled tova. Togava toi kaza da pravq obratnoto da me akam 2 dni i togava da pravim sex OK taka i napravih no rezultata be6e ujasen pak se izpusnah i tozi pat dosta pove4e ot predi. Az mu kazah 4e vinata moje da e i v nego za6toto oi mnogo barzo i silno mi go vkarva celiq i mn obi4a da mi go vkara do kraq i posle da go izvadi celiq i pak da go mu6ne i az mislq 4e to4no tova predivikva izakvaneto. A posledniq pat me kara az da sam otgore i pak kakto mu be6e do kraq me vdigna cqlata i togava az se izakah mnogo obilnivarhu nego. No toi kazva 4e tova e nai-hubavoto na analniq sex vakuma kato go vadi rqzko i da go pahne obratno v zee6toto anus4e.
    Toi me kara sega dq si prava klizma no men mn me e strah ot tova i ne iskam molq vi kajete mi dali moje da ne se naakvam bez da si prava klizmi?
    Vaprosa mi e seriozen i mn molq bez obidni komentari ot strana an mom4etata nqi-ve4e.
    /megaxa /turboxa /superxa /hiperxa aeuhaeuhaeuaueaheuaehauehaueaehaueaheuaheauhauhuhe uaehxuuheuhaeuhaxuhexeuxeauheaxuhaehaeuexuxehueahe auxheuhuehuhxuehaxuehaxeuaxheuaxehuhaeuaheuxaehuxe huxexheauxheuxehaxueaxheuaxheuxaehuxhaeuaxheuaxehx uehxeueahuxehxueaxheuaehuxehxuexheuxheuxaheuxeahxa uexheauxheuxehxuehxeuxheauxaheuehuhuehuhaeuaheueha ueheuheuehe

  5. #155
    psihooooo
    Guest
    Vij sega.... moq suvet e... izqjda6 edno kilo surova carevica, ne hodi6 2-3 dena do WC i kato poiska analen sex 6te mu e za posledno 6te cufne kato lotus i.... a si se izpusnala a si nakusala tapetite 6te napravi6 vsi4ko kitaiska mazilka ili imam po dobra ideq... zemi si napravi edna mozu4na klizma.. promivka na malkiq mozuk

  6. #156
    Илия
    Guest

    ....

    Много сте зле пичове..Най-добре си намерете работа и то спешно!

  7. #157

    tccc

    alelele....tva ako naistina e istinska istoriq.....POTRES!!!Ti momi4ence nemoje6 li da se yseti6 4e toq tvoq samo te ispolzva we ako naisitna te ``obi4a6e`` 6te6e da napravi vs za tewe Ama ti prodaljavai da si driska6 aexeaexeaex a na nego 6tom tva mu haresva zna4i ste si extra.....driskai si i si se ebete Sigyrno tva e nqkfa nova moda
    "Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш."{{{~}}}

  8. #158
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    523
    Пий МНОГО Постинор Дуо!
    Животът е БРЯГ!

  9. #159
    Opit
    Guest

    лошо:(

    Момичета да зНаете че е опасно да се прави често анален секс, получават се разни фистули на ануса, а ако след дупето ти го вкара отпред може и някоя вагинална олест да хваеш.Аз личо практикувам рядко анале секс, най -често гАджето ми иска да го вкара отзад само за да свърши там за да е удоволствието пълно

  10. #160
    Guest

    Re: Za6to postoqnno se ipuskam naposledak?

    Цитирай Първоначално написано от Mi6eto2
    Zdraveite, imam edin problem za koito ve4e sam sre6tala komentari, no vapreki tova ne moga da namerq to4niq otgovor.
    Ta az sam na 14, a priqtelq mi e na 20 i sme zaedno ve4e po4ti ot 1 mesec, praktikuvam e samo analen sex za6toto toi mi kaza 4e ne iskal da me otvarq (az sam o6te devstvena) zasega i da go pravim samo analno. kogato zapo4nahme parvite 2 pati dosta me bole6e za, no na nego mu be6e mn hubavo trtiqt pat i na men zapo4na da mi haresva i to4no vsi4ko be6e nared no az se izpusnah (naakah se taka da se kaje) napravo umrqh ot sram i gnus ednovremenno na nego sa6to mu stana gadno. Kakto i da e izmihme se i vsi4ko svar6i taka. Sledva6tiqt pat na men ve4e mi be6e strahotno da go pravim analno no, pak se izakah. Sledva6tite 2 pati priqtelq mi me nakara parvo da akam to4no predi sex, togava ne se naakvah no penisat mu stava6e mn mrasen at akoto v dupeto mi i toi ne se 4uvstva6e komfortno, a i as kogato mu go smu4eh sled tova. Togava toi kaza da pravq obratnoto da me akam 2 dni i togava da pravim sex OK taka i napravih no rezultata be6e ujasen pak se izpusnah i tozi pat dosta pove4e ot predi. Az mu kazah 4e vinata moje da e i v nego za6toto oi mnogo barzo i silno mi go vkarva celiq i mn obi4a da mi go vkara do kraq i posle da go izvadi celiq i pak da go mu6ne i az mislq 4e to4no tova predivikva izakvaneto. A posledniq pat me kara az da sam otgore i pak kakto mu be6e do kraq me vdigna cqlata i togava az se izakah mnogo obilnivarhu nego. No toi kazva 4e tova e nai-hubavoto na analniq sex vakuma kato go vadi rqzko i da go pahne obratno v zee6toto anus4e.
    Toi me kara sega dq si prava klizma no men mn me e strah ot tova i ne iskam molq vi kajete mi dali moje da ne se naakvam bez da si prava klizmi?
    Vaprosa mi e seriozen i mn molq bez obidni komentari ot strana an mom4etata nqi-ve4e.
    Kakto kazwa edin kolega tuka ot foruma

    POSTINOR za tebe!! Vzemete toq postinor vsi4ki

  11. #161
    usmivkata
    Guest
    ХАХАХАХАХАХАХХАХАХХ МАИЧИЦЕЕЕЕЕ СМЕЕЕЕЕЕХХХ АХААХАХАХАХАХАХ ти си егати УРУДА, направо ме разбива6 хахахахххаха.........[/b]

  12. #162
    Аре престанете да се подигравате ве утепляци.....на вас ако ви се случи ше искате да се скриете,а тука се прайте на некви мега умни...деа и съществата дет сте.......

  13. #163
    Цитирай Първоначално написано от ChRiSTiaNo_07
    Аре престанете да се подигравате ве утепляци.....на вас ако ви се случи ше искате да се скриете,а тука се прайте на некви мега умни...деа и съществата дет сте.......
    To4no taka i nqma6e da pi6a za tva vuv foruma!Nz taq luda li e da kazva na vsi4ki tva...az bih se samoubil ako nqkoi dr razbere

    Умният се учи да знае-мъдрият да може.Само на глупака всичко му е ясно.

  14. #164
    Guest

  15. #165

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    405
    prekaleno jestoki ste vsichki,vqrno che i az tva malko ne go razbiram,znae che taka shte se sluchi i prodaljava da prektikuva.....no macka vzemi si napravi edna klizma,ne e strashno,nqma da te boli!!!!aaa i polzvaite prezervativi

  16. #166
    Guest
    и аз имам приятелка която е на 14,и го правим от време на време,но разбирасе внимателно,затова и не ни се случват такива 'случки'

    а до теб мила създателке на тази тема,вземи му кажи да се осъзнае на тоя човек,живота не е само ч*кане в г*за!!! вземете се разхождайте по често вместо да се чудите как да се изперверзотите още повече!!! айде и успех

  17. #167
    kobebryant
    Guest
    tva 4udo si sipva lainata kato samosval be...lele

  18. #168
    mon4eva
    Guest

    ebah tva srane na jena:)

    emi iseri se ba4ka predi se 4uka6 i tva e ili probvai v ystatamoo ti aresa.......

  19. #169
    omfgjesus
    Guest

    lelee

    ti 6to naprao ne si qdesh lainata bahti

  20. #170
    TrIpS
    Guest
    abe q mi kaji ama 4esno maika ti znae li 4e pravi6 takiva raboti i aka6 varho gadjeto si?

  21. #171

    numb

    аз съм изумена честно казано...и аз съм на 14 години,но за сега не планувам анален секс...мисля,че много си се излъгала както вече споменаха другите.Помисли си дали си заслужава всичко това.Вагиналния секс е по-безболезнен.а ако го правите без гумичка и после следва орална любов .... ще си замълча.и ако въпреки всички приказки които изпраказвахме ти желаеш да продължиш започнатото-клизмата е най-ефективното решение.Пожелавам ти успех!

  22. #172
    na4i moito momi4e... na men 4i4o mi i4o mi e kazal... kat sh ibete v gaza gledaite jenata (v tvoq slu4ai momi4eto) da se e izakalo okolo 2 4asa predi akta... za da moje hem da se e izakala ve4e i hem da ne capa(demek da nqma prqsno akano v dupeto) xaxxaxa kak zvu4i cqlata taq raota. ama na men tfa sa mi kazvali i tfa prilqgam
    e i ?

  23. #173
    palavata_lady
    Guest

    :P

    abe moito momiche ... ti ne si li chuvala che shtom momcheto go vkarva v "anusa " muskulite se otpuskat i ti ne useshtash koga moje da se "naAkash"
    taka che kaji na tvoq fr
    kolkoto i da mu e hubavo da ti go slaga otzad trqa da spre !!!!!



    VSE PAK NQMASH SAMO 1 "DUPKA" !!!!

  24. #174

    omg

    Целият проблем е в това, че явно си доста малка за практикуването на анален секс ...(не можеш да стискаш). Доста хора ти казаха, че той не иска да те отвори отпред за да му е по готену на него и никакви други причини лъжи измишльотени и т.н. Ако бях на теб (но не съм и по добре) щях да му кажа да бяга да си търси друг тезгях за еб@не(в случая на такива като теб мъжете им викат "гугутки"). Не си мисли, че аналният секс е по добър от вагиналния. Питай всяко друго момиче. Ти даже и не си пробвала друг варият и казваш "много ми ареса" и го правиш само аналишен ...

    Въпроса с осирането по време на секс не е само твой проблем, а точно в този форум имаше тема преди време как едно момче се е насирало по време на секс (а него не го еб@т в гъз@...)

    Така, че те съветвам всеми се спри с този анален секс за възрастта си си много малка за вагинален пък камоли за анален. Или поне ако те "сърби" поне практикувай само вагинален (по удачно е)

    Още един савет "ЗАРЕЖИ ГО"
    Тежък е живота на красивите мъже .... а мойта е леснааааа!

  25. #175

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Targovishte
    Мнения
    1
    Tova e mn protivno osbenno dr-ta 4ast... Tova si e gavra...I vzemi da ponamali6 analniq sex...
    Zamisli se na 14 si...
    Sled o6te 1 mesec moje da hodi6 kato fytbolist pri fint...
    Ako tva ti e ideqta nedei!!!
    Nepopravim romantik sum!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си