.
Затворена тема
Страница 8 от 9 ПървиПърви ... 456789 ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 206
  1. #176
    Guest
    Та ти си дете още,боже колко отворени стават днешните момиченца.

  2. #177
    гост 79
    Guest
    Абе моми4е ТИ АКЪЛ ИМАШ ЛИ..........?!
    ЩОМ ТИ ХАРЕСВА АНАЛНИЯ SEX КЛИЗМАТА ,ОЙЕ И ПОВЕчЕ ДА ТИ ХАРЕСА.
    Очевадно е, че той те използва вече са ти го казали: Засщо не иска да те "отвори", не го е страх на него така му е кеф, на който и мъж да предлойиш анален секс никой няма да ти откаже.
    А така както си я подкарала, след време да не ти се наложи да ходиш с памперси (сте се на акваш като бебе)

  3. #178
    liliiiiiiiiiiiiiii
    Guest
    maiko mila kakvi nenormalnici ima.bah tova sranie bah too klozet det e maja ti.
    i posle kef li ti e da si smu4e6 akanoto

    pojelavam ti va6te da razberat za da te otarvat ot toq kele6.q pitai go ti koq si mu 6toto mi se struva parvata

  4. #179
    Корен
    Guest

    Re: Za6to postoqnno se ipuskam naposledak?

    Цитирай Първоначално написано от Mi6eto2
    Zdraveite, imam edin problem za koito ve4e sam sre6tala komentari, no vapreki tova ne moga da namerq to4niq otgovor.
    Ta az sam na 14, a priqtelq mi e na 20 i sme zaedno ve4e po4ti ot 1 mesec, praktikuvam e samo analen sex za6toto toi mi kaza 4e ne iskal da me otvarq (az sam o6te devstvena) zasega i da go pravim samo analno. kogato zapo4nahme parvite 2 pati dosta me bole6e za, no na nego mu be6e mn hubavo trtiqt pat i na men zapo4na da mi haresva i to4no vsi4ko be6e nared no az se izpusnah (naakah se taka da se kaje) napravo umrqh ot sram i gnus ednovremenno na nego sa6to mu stana gadno. Kakto i da e izmihme se i vsi4ko svar6i taka. Sledva6tiqt pat na men ve4e mi be6e strahotno da go pravim analno no, pak se izakah. Sledva6tite 2 pati priqtelq mi me nakara parvo da akam to4no predi sex, togava ne se naakvah no penisat mu stava6e mn mrasen at akoto v dupeto mi i toi ne se 4uvstva6e komfortno, a i as kogato mu go smu4eh sled tova. Togava toi kaza da pravq obratnoto da me akam 2 dni i togava da pravim sex OK taka i napravih no rezultata be6e ujasen pak se izpusnah i tozi pat dosta pove4e ot predi. Az mu kazah 4e vinata moje da e i v nego za6toto oi mnogo barzo i silno mi go vkarva celiq i mn obi4a da mi go vkara do kraq i posle da go izvadi celiq i pak da go mu6ne i az mislq 4e to4no tova predivikva izakvaneto. A posledniq pat me kara az da sam otgore i pak kakto mu be6e do kraq me vdigna cqlata i togava az se izakah mnogo obilnivarhu nego. No toi kazva 4e tova e nai-hubavoto na analniq sex vakuma kato go vadi rqzko i da go pahne obratno v zee6toto anus4e.
    Toi me kara sega dq si prava klizma no men mn me e strah ot tova i ne iskam molq vi kajete mi dali moje da ne se naakvam bez da si prava klizmi?
    Vaprosa mi e seriozen i mn molq bez obidni komentari ot strana an mom4etata nqi-ve4e.


    МОДЕРАТОРЧЕТО - Т.11 ОТ ПРАВИЛНИКА... САМО ДА ТИ НАПОМНЯ... ТЪПА СВИНЯ НЕДНА МОДЕРАТОРСКА...

  5. #180
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Ако толкова те кефи аналният секс, по-добре си направи клизма. Да може поне докрай да се радваш на нещата.
    П.П. Възмутена съм от българската младеж
    Съгласен! Давай с клизмата! или просто си набутай слушалката на душа в гъзъ, същия ефект ще има, път и то аналния калал сиг вече е достатъчно широк
    Dio mi la dona, guai a chi la tocca!

  6. #181
    Hristina Dimitrova
    Guest
    Ами нормално, при често практикуване, аналния мускула се отпуска и така ще е за напред. Това не се прави всеки ден бе момиче, ако още малко се отпусне, ще се наакваш и без да правите секс. Ужас.
    И ония момък те баламосва, на него му е кеф отзад и не му пука особено за теб. Понеже там му е по тясно и се кефи за твоя сметка. Леле ти си на 14 и се изпускаш от сега на 20 не знам какво ще правиш.
    Я по добре там където трябва, не, че одобрявам практикуването на секс на тази възраст, но е по добре от това което правите, поне за здравето ти.

  7. #182
    joli007
    Guest
    Ало гомновоза ти луда ли си каква си???
    Момиче на 14 години ти късат пърдялника, а представяш ли си на какво ще приличаш след 5 години Единствено съжалявам родителите ти каква курва си имат за дъщеря

  8. #183
    nikito`F
    Guest

    bez zaglavie ma

    ma ti si bila golema typanarka we.. kak moje da ima tolkova zadrasteni momi4eta napravy mnoo mi e 4udno..ti si na 14 nekfa pikla i si tragnala da se ebesh s nekfi otrepki na po 20 godini ..abe noo ste smeshni i dvamata..osaznaite se malko we.. za kfo praish analen seks kat se nasirash?!?!?..too typ da si nema da go povtorish..ili zemi nekfi merki...za da ne se izpuskash..i kfo? ..i kfo kato onaq otrepka ti e kazala che iska analen?..ti kat parvata kyrva my puskash.tfa li trqqshe da napraish ma..noo si zle...mislq che nqma smisal da ti pisha pove4e..6toto znam 4e mn dr hora shte go potvardat tfa det ti go kazah na 2-na-3..nadqvam se da si zemesh nekfa pouka .. =D>

  9. #184
    доброжелателка
    Guest
    Моето момиче, (позволявам си да те наричам така, защото сина ми е малко по-малък от теб), първия ти пост в темата едновременно ме разсмя и разплака. Не искам да повтарям коментарите на другите,които са ти писали, но са прави.Макар аз да не бих го казала с такъв език.
    1.Не си мисли,че като си правила секс (какъвто и да е) си все още девствена. Дори и само орален да правиш пак не си девствена.
    2. Каква ти е работата,че се занимаваш с толкова по-голям от теб..... Толкова ли няма младежи на твоята възраст или 2-3 години по-големи от теб?
    3. Моя приятелски и женски съвет е да направиш нормален секс с човек,който истински те обича и държи на теб,а не приказва само глупости,че не искал "да те отваря". Това,което вършите в момента с този ... е много по-гадно от това да "те отвори" и да се наслаждавате взаимно без да си навреждате.
    Това е, надявам се,че ще ме разбереш правилно и ще помислиш с главичката си за твое добро,кое е правилно за теб и кое не. Не разчитай на този...... да помисли за теб.

  10. #185
    Hahahahah
    Guest
    samo da kaja 4e spored men tova e p1lna izmislica..nikoe normalno 14 godi6no momi4e nqma da pravi analen sex s 20 godi6niq si priqtel ejednevno pri vse 4e postoqnno se "naakva"...vie t1pi li ste 4e da vqrvate na tazi istoriq...nqkoe e napisal temata i vi se smee tuka kato vi 4ete s1vetite...

  11. #186
    Тая тема няма ли някои да я локне най накрая...не ни е интересна вече

  12. #187
    Отракана
    Guest
    Това, което правите е много опасно от здравословна гледна точка. За теб и за него. Бактериите във фекалиите не бива да попадат върху половите органи - предизвикват вагинит (течение, сърбеж, усложнения) и възпаления на пикочните пътища, които са също толкова опасни. Можете да си докарате такива инфекции...

    Второ, анален секс всеки ден ще направи от дупето ти "попски ръкав" и ще се наакваш случайно от всяко леко пръцване цял живот.

    Разкарай го този мъж, той не ти мисли доброто.

  13. #188

    Re: epa

    Цитирай Първоначално написано от Onq tam
    Явно мн те е плу6тял отзаде и ти се е разтворила мн халката ако продължава6 така 6е си ходи6 съвсем спокоино и 4е се насрира6 , праскаи се от преде па кат порасне6 о6е малко плу6ти докат мойе6 с допарата!
    :ДДД
    от мн плющене отзаде ти се е разложил акъла,тоз е некъв извратеняк,ии ако продължаваш така .. ша имаш нужда от клизма на мозъка
    ебати цирка..ква мисирка

  14. #189
    xaxaxaaaaaaaaa
    Guest

    xaxa

    xaxaaxa e ne nqma takuv smqh =D> =D> =D> =D> koito e izmislil taq istoriq bravo =D> puk ako e naistina trqq ste mn tupi seki put da se nasira6 i
    pak da se pompite . Devstvena bila \/

  15. #190
    desini
    Guest
    Момиче,съвсем добронамерено ти казвам да помислиш за здравето си.Аналният секс може да ти донесе доста здравословни проблеми в бъдеще!Това изпускане може да стане и хронично! И въобще представата ти за секс и интимност защо трябва да е свързана с болка?!???!!!!
    А за бактериална инфекция в устата или гъбички чувала ли си,замисляла ли си се???Получават се в резултат на замърсяване с фекалии.Това , че си е измил с вода члена,не значи, че се е дезинфекцирал!!!Трудно и продължително е лечението и това съвсем сериозно ти го казвам.
    За какво ти я тоя 20-годишен,след като той очевидно преследва собствен интерес и удоволствие.Явно е ,че не се стреми на теб да достави сексуално удоволствие,а само за себе си мисли-след време неизбежно ще се убедиш в думите ми!Сега-едва ли,за съжаление!
    Пожелавам ти скоро да се отърсиш от този секс-паразит и да срещнеш момче,което да те обича и уважава,а не да те ползва за ...
    Е,хайде,намери сили и се отърви...

  16. #191
    Абе тва всеки ден.. не искал да те отвори.. ала - бала.. по-добре вземи напиши книга със заглавие "Моите измислици" =D>

  17. #192
    da ti kaje batko
    Guest

    za klizmata

    klizma klizma ama do koga kato poodrasne6 bez klizma nqma da moje6

  18. #193
    ГОСТт
    Guest
    ако това а е истена ти си луда на 14 годи ни си замесли се малко
    ТОЗ Е ЕБАТИ ПЕДОФИЛА

  19. #194
    Guest
    Тона не мисля,че може да се нарече "секс",та то си е чисто изнасилване... извиняям се ...

  20. #195
    tonityuyuy_m
    Guest

    :(

    mi az kvo da ti kaja mai tvoa priqtel ne moe da prai annal sex kakto trqbva, mi kaji mu po bavno da go vadi otna4alo i vs 6e e O.K. as sum mom4e i do sq sum nqmal takiva problemi USPEX

  21. #196
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    523
    Ми, аз какво да ти кажа...
    Ти си дрисла, а твоят приятел е чиста проба MAНАФ!
    Давай му тайно по 5 таблетки Постинор Дуо наведнъж и ще му минат мераците за ръгане на пишчицата си по чужди лайноотходници...
    Животът е БРЯГ!

  22. #197
    кучка
    Guest
    как ще се изненадаш като тръгнете по лекари с майка ти, защото ще се изпускаш в гащите.повтарям в гащите..не само при полов акт. А теб те вее вятър на бял кон /или кафяв във случая/. Хич и не се замисляш, че този малоумник те използва и ще те зареже като му писне. а ти скъпа ще си правиш операции за стягане на сфинктера, защото като се отпусне ще започнеш да се изпускаш през 15 минути по улиците, в училище и т.н.
    Ако искаш такъв живот..ок..давай напред..и без друго вече си осрала положението..
    и само да попитам..с какъв акъл си се навила да му лапаш "лайняния член".то верно си е твоето ако, ама чак пък толкова....
    седни..помисли си добре.. /виждам добре се справяш с процеса 'мислене' до момента, но както и да е/
    а това с операциите..рано или късно ще те сполети..незнаеш какви проблеми със здравето ще си докараш..и майка ти ще разбере..
    айде постарай се да помислиш какво ще стане след време..просто мисли..тва е моят съвет..мисли .. ако не вярваш на това което ти пиша просто можеш да провериш /щях да напиша проветриш /
    кажи на момъка че ако държи на теб ще правите секс само по нормалния начин..и край с аналния секс..и ако държи на теб ще се съгласи..а ако не..прави си изводите..
    и държа да ти кажа че тоя тип те прави на луда малката..той си те клеца в дупарата а ти си мислиш 4е е за твое добро..защото той тоооолкооова те обича....по няколко пъти на ден....
    просто си гледа кефа момчето..а ти си единствения балък да му се връзваш..сигурно си има отделни пички..които си ги чука само в пичките..а относно теб..има.. ЗАДНИ мисли..схжащаш ли? РАЗКАРАЙ ГО и си намери свястно момче което да те уважава..но първо се научи да уважаваш себе си..а не да позволяваш да те тъпчат като коледна пуйка!
    и още нещо : съжалявам,че толкова директно обаче ТИ ВЕЧЕ НЕ СИ ДЕВСТВЕНА!!
    П.С. после се чудите що ви викат ДРИСЛИ .... щото сте малки и си мислите че разбирате...ама не е така..и тва е..прави каквото искаш..бъдещето ти си е в твоите ръце...СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ТВА ДА Е ИЗМИСЛИЦА А НЕ РЕАЛНА ИСТОРИЯ

  23. #198
    Guest
    Хубав виц. то е ясно че ни моткаш, щото в противен случай ако просто си падаш по екстренмите спортове по-добре скачай с бънджи и ако е недостатъчно си избери местност с подострени дръвца отдолу. А за клизмата мога да кажа, че по-добра клизма от техниката на приятеля ти няма! Ако вземеш да си правиш друга клизма уверявам те ще спре да му харесва вероятно си пада по лайняните истории..като че ли не си на 14 което е по-лошо щото май от 14 насам си се ориентирала погрешно..вероятно ти покриваш тоалетната чиния а не тоалетната чиния теб...АКАЙ НА ВОЛЯ!
    П.С. гарантирам ти че ако смениш цвета на пацулите приятелят ти ще се изкефи страшно много ( гледай само да му оцелиш устата) - всичкото вътре

  24. #199
    gbk
    Guest

    O m f G

    O m f G ave ei axxaaxxaax ti mai si mn bavna a ahxhaxh 14godi6na s 20 ahxxhxahx toi toz tvoq priqtell ddz... mai mai i na nego ne mu e dobre a

  25. #200
    ganksta
    Guest
    ti ne si dobre tegli mu edna na jfzi jvoia IZPOLZVA TE DA SI PRAI KEFA RAZKARAI GO DA HODI DA 4UKA DRUGA TAPA4KA V GAZG OTVRATNA ISTORIA

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си