.
Затворена тема
Страница 1 от 9 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 206

Hybrid View

  1. #1
    Mi6eto2
    Guest

    Za6to postoqnno se ipuskam naposledak?

    Zdraveite, imam edin problem za koito ve4e sam sre6tala komentari, no vapreki tova ne moga da namerq to4niq otgovor.
    Ta az sam na 14, a priqtelq mi e na 20 i sme zaedno ve4e po4ti ot 1 mesec, praktikuvam e samo analen sex za6toto toi mi kaza 4e ne iskal da me otvarq (az sam o6te devstvena) zasega i da go pravim samo analno. kogato zapo4nahme parvite 2 pati dosta me bole6e za, no na nego mu be6e mn hubavo trtiqt pat i na men zapo4na da mi haresva i to4no vsi4ko be6e nared no az se izpusnah (naakah se taka da se kaje) napravo umrqh ot sram i gnus ednovremenno na nego sa6to mu stana gadno. Kakto i da e izmihme se i vsi4ko svar6i taka. Sledva6tiqt pat na men ve4e mi be6e strahotno da go pravim analno no, pak se izakah. Sledva6tite 2 pati priqtelq mi me nakara parvo da akam to4no predi sex, togava ne se naakvah no penisat mu stava6e mn mrasen at akoto v dupeto mi i toi ne se 4uvstva6e komfortno, a i as kogato mu go smu4eh sled tova. Togava toi kaza da pravq obratnoto da me akam 2 dni i togava da pravim sex OK taka i napravih no rezultata be6e ujasen pak se izpusnah i tozi pat dosta pove4e ot predi. Az mu kazah 4e vinata moje da e i v nego za6toto oi mnogo barzo i silno mi go vkarva celiq i mn obi4a da mi go vkara do kraq i posle da go izvadi celiq i pak da go mu6ne i az mislq 4e to4no tova predivikva izakvaneto. A posledniq pat me kara az da sam otgore i pak kakto mu be6e do kraq me vdigna cqlata i togava az se izakah mnogo obilnivarhu nego. No toi kazva 4e tova e nai-hubavoto na analniq sex vakuma kato go vadi rqzko i da go pahne obratno v zee6toto anus4e.
    Toi me kara sega dq si prava klizma no men mn me e strah ot tova i ne iskam molq vi kajete mi dali moje da ne se naakvam bez da si prava klizmi?
    Vaprosa mi e seriozen i mn molq bez obidni komentari ot strana an mom4etata nqi-ve4e.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    1-2 дни преди това яж малко и пий повечко течности и най-вероятно няма да се изакваш.

    И да те информирам - не си девствена.

  3. #3
    Шок и ужас от моя страна!
    Light The Universe

  4. #4
    Mi6eto2
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    1-2 дни преди това яж малко и пий повечко течности и най-вероятно няма да се изакваш.

    И да те информирам - не си девствена.

    Da de ama nie samo analen pravim t.e. pravim go po4ti vseki den, zna4i li 4e ne trqbva da qm izob6o. Za6to misli6 4e ne sam devstvena?

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Ами, разредете малко. И без това не е хубава всеки ден.

    Момичето е девствено, докато има сексуален контакт с мъж. Ти си имала - дали е анален или вагинален е без значение.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Венера
    Мнения
    1 084
    Цитирай Първоначално написано от Valar
    Шок и ужас от моя страна!

    Aма при мен и смях имаше






    Mного ми е чудно... Ти очевидно преди не си правла анален секс, но все пак от ... тоерантност да те питам -Правила ли си анален секс преди!?
    Защото на тва момче, очевидно му е приятно и това иска.
    Защото, ако до са не си правила.. релано той тие бил първия...отзад...
    Защо тогава да не те отвори?! Не знам, дали си се замисляла, но май просто тва му е по-приятно =) И без да схващаш... той те баламносва =) Ти си на 14 мама му стара =)

  7. #7
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"
    И аз го ползвам тоя лаф е кво толкова са тия клизми,няма да умреш,та е най-одачно

  9. #9

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    59
    лелееее то не си в ред сериозно. Първо се прай отпред бе ! не са ли те учили в детската градина

  10. #10
    Просто не мога да повярвам. Ужас! Ако и на теб ти е толкова приятно да го правите отзад си направи клизма, от нея не се умира.
    Останалите коментари ще ги запазя за себе си.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  11. #11
    RaditYyY
    Guest

    xei

    mili4ka....ako sum na tvoe mqsto 6te umra ot sram,no.......vsi4ko se slu4va.li4no na men otpred mi e po-hubavo,sig i na teb 6te ti bude.......zamislqla li si se za6to ne iska da te otvori...(popitai go)

  12. #12
    Е добре де всеки ден оня ти пори дупето и после се чуди що се наакваш ами намалете малко аналния секс и щом вече си му дала отзад що не му дадеш и отпред това не те прави девствена
    Не се задоволявай с това което е лесно, знай че винаги можеш да постигнеш повече от това което предполагаш.

  13. #13
    мацка от класа
    Guest
    Мога само да кажа(у-у ти си мноо зле,уе)! Какъв анален секс,какви лайна,какви чудесии разправяш,не щял да те отваря отпред,ами той само си мисли как да му е по-яко на скапания хуй,очевадно не му пука и ейй-толкоз за тебе,а ти си мноооооого заблудена,останалото няма защо да ти го казвам. След като си такава,няма да се изказвам сериозно по темата ти,щото си злееее,дете,вземи се поосвести лекинко!

  14. #14
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Не знам този батко как още е с теб, щом не те е оправил навсякъде, друго няма да кажа.Да, направи си клизма, ако толкова ти е неприятно и се изпускаш.

  15. #15
    Голям фен Аватара на ultra
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    В нас!
    Мнения
    710
    Голямо наАкване ще да е било.Абе вие презервативи не ползвате ли? Сори,ако съм брутална,ама ми дойде на ума един бъзик "От гъза в устата,да си усетиш аромата"- че и ваща работа същата.
    Аз съм блондинка,а твоето извинение какво е???

  16. #16
    първо се върни в началото на темата си, виж на колко години си и тогава моли
    Цитирай Първоначално написано от Mi6eto2
    bez obidni komentari
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Вместо да си правиш клизма,се самоубий.Друго не може да ти помогне.
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Kianna
    Вместо да си правиш клизма,се самоубий.Друго не може да ти помогне.
    а така. дойдохме си на думата. Съчмата и тва е.
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  19. #19

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Да Ти ИмАм историята...кво нещо е било...малиии смирисала си живота на момчето

  20. #20
    леле ти голямо "акане" си правила еми мога да ти кажа само едно не трябва да бъде6 с него не вижда6 ли 4е те използва ! кажи му да те отвори ест ако се 4уства6 готова

  21. #21
    Лапни 3-4 сурови боба..и след 4 дни като те хване запека...прави секс

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  22. #22
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Ебати лайнивата история!ХахАхаХАхаХАХАха
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  23. #23
    sadasdasd
    Guest
    АААХАХАХАХА,маи колко тъпи хора има на тоя свят!Как може да се връзвате на тоя путьо!Тва ако е истинска история аз директн ще си прегризя вените!

  24. #24

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    321
    1-използва те поне според мен,кеф му е да ти разпаря задника всеки ден
    2-защо трябва да си правиш клизма вместо да намалите аналния секс
    3- за ''акането'' не си виновна само ти,даже клоня към мнението,че той е виновен,заради начина по който те е..,всеки би се ;;изакал''
    4-наври ми един вибратор в гъза да видим дали той няма да се ''изака''
    5-мисли повече преди да правиш нещо и не се оставяй да се излагаш само за да направиш кефа на някакво тъпо копеле,което го боли кура за теб
    Обичам банкнотите да са с 4 нули,oбичам всичко лъскаво и скъпо,чу ли?Обичам дори когато ти ме мразиш,oбичам защото после пак в краката ми ще лазиш!Обичам да те гледам нагло в очите,oбичам когато за мене харчиш си парите!

  25. #25
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    клизма.

    хахАХАхахАХахахАх
    хааа хаааааа,не е истинааааа..хахХАха..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си