Zdraveite, imam edin problem za koito ve4e sam sre6tala komentari, no vapreki tova ne moga da namerq to4niq otgovor.
Ta az sam na 14, a priqtelq mi e na 20 i sme zaedno ve4e po4ti ot 1 mesec, praktikuvam e samo analen sex za6toto toi mi kaza 4e ne iskal da me otvarq (az sam o6te devstvena) zasega i da go pravim samo analno. kogato zapo4nahme parvite 2 pati dosta me bole6e za, no na nego mu be6e mn hubavo trtiqt pat i na men zapo4na da mi haresva i to4no vsi4ko be6e nared no az se izpusnah (naakah se taka da se kaje) napravo umrqh ot sram i gnus ednovremenno na nego sa6to mu stana gadno. Kakto i da e izmihme se i vsi4ko svar6i taka. Sledva6tiqt pat na men ve4e mi be6e strahotno da go pravim analno no, pak se izakah. Sledva6tite 2 pati priqtelq mi me nakara parvo da akam to4no predi sex, togava ne se naakvah no penisat mu stava6e mn mrasen at akoto v dupeto mi i toi ne se 4uvstva6e komfortno, a i as kogato mu go smu4eh sled tova. Togava toi kaza da pravq obratnoto da me akam 2 dni i togava da pravim sex OK taka i napravih no rezultata be6e ujasen pak se izpusnah i tozi pat dosta pove4e ot predi. Az mu kazah 4e vinata moje da e i v nego za6toto oi mnogo barzo i silno mi go vkarva celiq i mn obi4a da mi go vkara do kraq i posle da go izvadi celiq i pak da go mu6ne i az mislq 4e to4no tova predivikva izakvaneto. A posledniq pat me kara az da sam otgore i pak kakto mu be6e do kraq me vdigna cqlata i togava az se izakah mnogo obilnivarhu nego. No toi kazva 4e tova e nai-hubavoto na analniq sex vakuma kato go vadi rqzko i da go pahne obratno v zee6toto anus4e.
Toi me kara sega dq si prava klizma no men mn me e strah ot tova i ne iskam molq vi kajete mi dali moje da ne se naakvam bez da si prava klizmi?
Vaprosa mi e seriozen i mn molq bez obidni komentari ot strana an mom4etata nqi-ve4e.