.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Maska Za Kosa...

  1. #1
    Guest

    Maska Za Kosa...

    Nqkoi bi li mi kazal nqkoq maska za kosa..koqto da moga da si q napravq sega..v smisyl da e doma6na..Blagodarq predvaritelno!

  2. #2
    _^_krisa_^_
    Guest
    Zavisi i s kakva cel bi iskala da e maskata za kosa ,ima mn vidove no edna ot nai hubavite e s zehtin i qice no ot nego zima6 samo jultuka beltuka go otsranqvash i gi kobizira6 v zavisimos ot goleminata na kosata Vi namazvate kosata dobre sled tova q uvivate s kurpa i prestoqvate taka okolo 2 4asa i izmivate dovre s 6ampoan i topla voda .Tazi maska podhranva kosam i predava po golqm blqsak na kosata sushto taka podpomaga za neiniq rastej,Uspeh :P

  3. #3
    Guest
    Edna ot nai-dobrite: jyltyk, zehtin/bademovo maslo/razinovo maslo, moje syshto vitamin A na kapki, moje rakiq, za mekota na kosata moje da slojish i edin natroshen aspirin, med, dori gaz... vs tova(koeto imash ot nego de) smesvash, majesh na kosata,vtrivash v korenite, a posle i po cqlata i dyljina, uvivash v kyrpa, sedish okolo 2 4asa i izplakvash obilno s voda i shampoan. Maskata e za podhranvane, zazdravqvane i blqsyk

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Edna ot nai-dobrite: jyltyk, zehtin/bademovo maslo/razinovo maslo, moje syshto vitamin A na kapki, moje rakiq, za mekota na kosata moje da slojish i edin natroshen aspirin, med, dori gaz... vs tova(koeto imash ot nego de) smesvash, majesh na kosata,vtrivash v korenite, a posle i po cqlata i dyljina, uvivash v kyrpa, sedish okolo 2 4asa i izplakvash obilno s voda i shampoan. Maskata e za podhranvane, zazdravqvane i blqsyk

    2 часа ?!?! ти луд/а ли си ??? стои се максимум 40 минс. особено ако има газ

  5. #5
    Guest
    Анонимко написа:
    Edna ot nai-dobrite: jyltyk, zehtin/bademovo maslo/razinovo maslo, moje syshto vitamin A na kapki, moje rakiq, za mekota na kosata moje da slojish i edin natroshen aspirin, med, dori gaz... vs tova(koeto imash ot nego de) smesvash, majesh na kosata,vtrivash v korenite, a posle i po cqlata i dyljina, uvivash v kyrpa, sedish okolo 2 4asa i izplakvash obilno s voda i shampoan. Maskata e za podhranvane, zazdravqvane i blqsyk



    2 часа ?!?! ти луд/а ли си ??? стои се максимум 40 минс. особено ако има газ

    (alt+q)

    W otgovor na tova samo shte kaja- momi4e sym i redovno polagam griji za kosata si. Koeto sym kazala e izprobvano i to ne vednyj! Kato kazvam gaz, nqmam predvid da izlee edno shishe na glavata si i da sedi 2 4asa, a nqkolko kapki kym obhstata smes, pridava neveroqten blqsyk na kosata! A kolkoto do tova kolko vreme da se sedi s domashna maska- kazano e: kolkoto pove4e, tolkova po-dobre, minimum 2 4asa. Tova sa estestveni systavki, a ne gotovo kupena himi4na maska, i trqbva estesveno mn pove4e vreme da ti sedi na kosata! Vse pak nqma s kakvo da ti navredi med, zahtin, vitamini ili nqkakvo maslo!

  6. #6
    iskam da popitam za nqkoq efikasna maska za kosa.moqta kosa e izto6tena za6toto napravih yjasnata gre6ka da se izpraqs ЮТИЯ ne pravete sa6tata gre6ka kato men ne se izpravqite s ЮТИЯ za6toto kosata vi 6te stane oparlena i opitvah s mnogo balsami za kosa nikoi ne pomaga i sq kosata mi e gadna i leko oparlena epo dobre e ot predi no se pak e dosta zle.ta iskam da popitam za nqkoq maska za podhranvane na kosata ako nqkoi znae molq vi kajete mi!! predvaritelno 10x

  7. #7
    Guest
    Podstrigvai q, dokato se iz4isti opyrlenoto, zashtoto prosto nqma kak ot opyrlena da stane zdrava. I vse pak bih ti prepory4ala kupi si bademovo maslo, prodava se v aptekite okolo 2 lv e, i si maji kosata s nego.Stoi kolkoto vreme mojesh pove4e i sled tova izmii obilno kosata. Osven tova i pravi redovno dr domashni maski, po-gore ima izbroeni. Polzvai balsami, gotovi maskim kristali.No nai-ve4e- podstrigvai q redovno po malko dano sym bila polezna

  8. #8
    mnogo mnogo ti blagodarq az q podstrigvam redovno ama ni6to sq 6te vidim s bademovoto maslo kvo 6te izleze

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си