.
Затворена тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Hybrid View

  1. #1

    kak da razbera dali me haresva?

    Haresala sum si mnogo edno mom4e. Pi6a si 4esto s nego po skype, daje posledniq put se opita da mi obqsni zada4ite po matematika (no ne yspq) Govorili sme si za muzika, filmi i t.n. V4era priqtelkata mi kaza 4e mi hvurlql pogled. Az iskam da znam dali toi me haresva. No ne znam kak? BTW 6te sme zaedno 2 sedmici v Italiq i nz kak 6te go gledam togava. Pls kajete mi kakvo da pravq. Kak da razbera dali me haresva.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    In Your Mind
    Мнения
    331
    Попринцип то си личи по дуржанието му.
    Като сравниш как се отнася с теб и с другите и би трябвало да разбереш!Виж и начина по който те гледа нали знаеш че очите са
    прозорец към много отговори

  3. #3
    Хмммм...... може да ти прозвучи тъпо и тривиално, но защо просто не отидеш при него и не го попиташ "Абе баце харесваш ли ме? "
    По - добре да се наакаш прав, защото седнал ще ти се размаца по гъзъ.

  4. #4
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Естествено, държанието е най-сигурния признак, погледите, нещата, които ти казва, комплиментите.И вке пак, ако сега не си сигурна изчакай малко, за да се убедиш със сигурност.

  5. #5
    Guest
    ponqkoga puk si skrivat chuvstvata taka che ...

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ponqkoga puk si skrivat chuvstvata taka che ...
    Най-често...

    Цитирай Първоначално написано от ''ku4k@_n@_k@ru4k@'')
    Хмммм...... може да ти прозвучи тъпо и тривиално, но защо просто не отидеш при него и не го попиташ "Абе баце харесваш ли ме?
    Ми не звучи тривиално,ще звучи така ако се изпозва често ама другото-определено.

  7. #7

    Re: kak da razbera dali me haresva?

    Цитирай Първоначално написано от jenkabenka
    Kak da razbera dali me haresva?
    ......Като го питаш

  8. #8
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196

    Re: kak da razbera dali me haresva?

    Отиаш при него.. сядате... на 4 очи.. приказвате си.. и си готова..

    Или п1к.. ако той винаги ти пише п1рви по скайп...или п1рви те заговаря... просто те харесва това е....

  9. #9
    Не е задължително да я харесва на тоя етап, може само да и е интересна. Но след време дааааа може тоя интерес да прерастне в нещо повече.

  10. #10
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196
    този интерес се поражда за 1-2 дена.. след като тя му отвр1ща с с1щото б1ди сигурен че ще има нещо повече..

  11. #11
    Да ама 1-2 дена е доста плитко за интерес. Т.е. не е нещо кой знае колко сериозно. Интерес , или друго яче казано "да ти земе акъла" се поражда заа 10-14 дни горе долу. Хубавите работи бавно стават, казваше дядо ми.

  12. #12
    Mi$$kaTa
    Guest

    :)

    i az imam takyv problem.Pi6em si po skype az mu kazah 4e mn go haresvam a toi mi kaza "strahotna si haresva6 mi" oba4e po skype ne obi4al da stavam golemi ne6ta a toi jivee v rodniq grad na maika mi i sega vakanciqta 6te se vidim taka 4e se nadqvam na otgovor dali me haresva6.Tova e na4inyt i za tebe sre6ta!!!Uspeh!

  13. #13

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262
    haha spored mene nz na kolko godini si, no v italiq TRQBVA DA SE RAZVIQT NE6TATA. o6te v reisa si govorete ne po tupiq skype tam nito edin ot dvamata ne e sebe si.prosto o6tev reisa za italiq sedsni do nego govorete si kakvo mislite da pravirte tam ( da vidi6 dali mate ednakvi idei) i nali postepenno 6te go pregurne6.. oblegne6 na nego( bas lovq 4e toi 6te te izprevari) I nakraq edna hubava celuvka i vsi4ko okkk
    So if you are in sight and the day is right
    She’s a hunter you’re the fox
    The gentle voice that talks to you
    Won’t talk forever
    It’s a night for passion
    But the morning means goodbye
    Beware of what is flashing in her eyes
    She’s going to get you

  14. #14
    тогава е момента да разбереш ако през тези 2 седмици се държи странно...ухажвате...мотае се с теб...абе нали знаеш то на мом4етата веднага им проли4ава като те харесат...много лено се издават така 4е ще разбреш лесно айде късмет...дано италия е късмета т с гаджето

  15. #15

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    203
    Ami spored men,nai dobre 6te e ti da zapo4ne6 da pravi6 ne6to.Da go zagovarq6 kolkoto moje po 4esto,da mu se usmihva6,da mu pokazva6 4e go haresva6 i ako i toi te haresva naistina,6te ti go kaje i vij ti stanalo ne6to mejdu vas !!!!!

  16. #16

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    The Hell
    Мнения
    79
    ехеее нищо по-лесно ще сте заедно в Италия и то за 2 седмици веднага ще си проличи дали те харесва
    Няма никой до теб, сам си през нощта мечтаеш да си навън, мечтаеш за крила. Няма никой до теб, сам си през нощта мечтаеш да си навън, мечтаеш свобода.

  17. #17
    Понякога като си пишем усещам че и тои има интерес, но друг път се държи по - странно, пишем си и тои решава да яде, да пише не6то или да излиза. Нз дали е нарочно или не, но понякога не мога да го разбера.

  18. #18
    Съшо така ми казаха че нямал гадже и си търсел, но предпочитал момичето да го занимава т.е. аз да го зарибявам.

  19. #19
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Цитирай Първоначално написано от jenkabenka
    Понякога като си пишем усещам че и тои има интерес, но друг път се държи по - странно, пишем си и тои решава да яде, да пише не6то или да излиза. Нз дали е нарочно или не, но понякога не мога да го разбера.
    Eх, той ти вече и с претенции постоянно да е на твое разположение.. остави го да диша като му се яде, гладно ли да седи момчето Щом предпочита момичето да го зарибява - давай, бъди по-открита и настоятелна Покани го на кафе, тва-онова..
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  20. #20
    dete.2 sedmici v Italiq ihaaaaaaa.Tam 6te razbere6 vsi4ko.To ako si te haresva mom4eto 6te se razbere.A za gornoto mnenie ne sum mn suglasna.Zagovarqi go 4esto ,puk nakraq 6te my omruzne6 predi da ste trugnali izob6to.Vsi4ko trqbva da e ymereno.I ymnata tam po itality
    Vsi4ko si idva ot samosebe si

  21. #21
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Е аз не казвам постоянно да му върви след задника и да не го оставя на мира, ама не и да се скатава някъде.. Пък те ако си подхождат по характер и имат за какво да си говорят, едва ли биха си омръзнали.
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  22. #22

    dali me haresva..?

    az s1m ot b1lgariq no se premestih s semeistvoto mi v druga d1rjava predi 3 meseca....v u4ili6te si haresah edno mom4e...toi e kolkoto men,klasnata mu staq e do na6ata i karame 4esove negoviq klas i na6iq zaedno sled daskalo....problema e 4e toi ne govori mnogo dobre angliiski i az ne govorq negoviq ezik (gr1cki) i na vsi4koto otgore si ima i priqtelka....az go namerih v facebook...prie mi pokanata za priqtelstvo no ni6to ne sme si pisali..v o4ili6te samo se gledame no ni6to ne si kazvame...mene me e sram da mu mahna ili da mu kaja "hi" za6toto moje bi negovite priqteli 6te mi se smeqt..ili toi 6te mi ob1rne gr1b.. kakvo da pravq...za da me haresa...ili po to4no za da mi ob1rne vnimanie..

  23. #23
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Темата е стара.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си