.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Мисли

  1. #1
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515

    Мисли

    Та понякога питали ли сте се какво ви дава сегашната връзка,какво губите когато сте с даден човек.Сравнявали сте колко са хубавите и лошите моменти,кои надделяват?! Има ли смисал от нея/или имате ли и/му доверие ?Какъв ще е живота ви без него /нея? И ако знаехте какви са лошите ви моменти с него ,и ако трябваше да избирате дали искате да сте с него,бихте ли се върнали ?

    Хм не знам дали има подобни теми,но както и да е
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  2. #2
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Готина тема...
    Моята връзка доста се промени след последната ни раздяла. Нищо не е същото, или е, но нещата през които минах, за да съм пак с него промениха самата мен.
    Какво ми дава тази връзка? Чувството, че съм с него. Това чувство преди ми вдъхваше пълна сигурност, но днес не е така. Обичам го, разбира се. И затова вече се радвам на всеки един момент с него, защото винаги го има страхът, че може да е последен.
    Поглеждайки назад, смятам, че трудностите понякога бяха прекалено много и това се отрази върху връзката ни. Имаше период, в който наистина страшно много се разбирахме, но сега не е така....
    Както и да е... според мен си струва, за мен си струва, защото го обичам. Дали ще приключи тази връзка или не, ако се върна назад никога няма да избера да не го срещна, защото той се превърна в част от живота ми.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  3. #3
    Супер фен Аватара на Kukumqvka
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    2 265
    За да получа отговорите трябва да задам въпросите.Естествено,че всеки някога се е питал дали избора му е правилен или ще излезе ли нещо повече от тази връзка и т.н.То без въпроси не може .. (:

  4. #4
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    макар повечето да не осъзнават кво правят като започнат връзка.. и не след дълго осъзнават, че си губят времето.. подскачат на следващата мишена.. и пак така.. и се получава кръговрат. Тоя кръговрат е непостоянство! Кога днешната младеж ще се научи да цени човека до себе си.. май никога.. а по-лошото е, че вървим надолу иначе.. аз ако съм с момиче, осъзнавам какви са рисковете и какво е добре и не добре.. но правя компромиси за някои неща.. е, не се оценява много, но.. that's me

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си