.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Проблем

  1. #1

    Проблем

    Значи искам да ви споделя 1 мой проблем и се надявам да ми даде добри решения който ще взема под внимание .. Та към проблема .. значи има едно момиче което учи в моето училище.така де харесваме се ала бала излизали сме на кафе,целувки,прегрътки тва онова..тя иска да е с мен.. аз мисля че и аз искам да съм с нея.. дотук хубаво... След училище ходя на работа на която седя вечер до към 19:30ч. Ако тръгна с нея няма как да се виждаме,щото нормално като повечето момичета роделите да не я пускат по това време на центъра примерно .. В училище неискам много много да се разсчува ... Как да постъпя.. Какво да направяя? Благодаря предварително на всички помогнали ми
    aIDe sQ i PodPIs.. PffF

  2. #2
    и ти всеки ден ходиш сутрин на училище, след което цял следобед седиш и бачкаш?? кажи на ваште да ти намерят работа с по-сносно работно време.. земи се стегай бе, тва не е нормално.. ако толко няма кво друго да подхванеш поне кажи на шефа да не те кара като животно и да ти дава поне по 2-3 часа свободно време между даскалото и работата

    баси работния момък си ти честно! шокиран съм направо
    ай със здраве - другото не е важно

  3. #3
    " тя иска да е с мен.. аз мисля че и аз искам да съм с нея.. "

    ако толкова много се желаете ще намерите начин да сте заедно..въпреки че без да те отчайвам аз не виждам вариант в който да сте заедно освен в училище..но пък 19:30 не е много късно..защо да не я пускат..и все пак сигурна съм, че можете да измислите нещо..а какъв е проблем да не се рабира в училището ти..това нещо лошо ли е??
    I don`t care .. ;] ..

  4. #4
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    ами през уикендите няма ли,как да се видите?
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  5. #5
    Първо трябва да си отговориш на въпроса дали наистина искаш да си с нея. Ако е "да" това все някак ще стигнете до консенсус. От друга страна не разбирам какво те притеснява.. " В училище неискам много много да се разсчува.. " Има толкова много училищни двойки. Може би се притесняваш от коментарите на околните и точно от тук ти идва проблема. Не трябва да ти пука, а да се наслаждаваш на връзката ви. Дано да преодолееш това " не искам ". Успех! (:
    “ А ти сигурно си мислиш,
    че животa е игра?
    Ако “Да” - тя е доста хардкор игра.. “

  6. #6
    Ами момичето не може ли да идва на работата ти? Какво работиш

  7. #7
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от izlishna
    Ами момичето не може ли да идва на работата ти? Какво работиш
    +++

    Точно това щях да попитам
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си