.

Виж резултатите на анкетата: Haresvate li visoki mom4eta

Гласували
382. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Da

    312 81,68%
  • Ne

    70 18,32%
Отговор в тема
Страница 5 от 9 ПървиПърви 123456789 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 218
  1. #101
    obojavam visoki mom4eta za syjalenie sega6niqt mi pr e samo okolo 10 sm po visok ot men
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  2. #102
    И аз харесвам високи момчета много даже Сегашният ми приятел е с около 15 см по висок от мен и ми се подиграва понякога 4е съм била нисичка обаче аз винаги му отговарям че нисичките жени са по секси от високите :P и си е вярно де :P :P :P

  3. #103
    Аватара на simeon40
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    30
    Абе момчета как ще твърдите, че сте 180 и сте високи .180 нищо не е,според мен даже е нормално за мъж.

    Аз лично съм висок 200 сантиметра макар че сам на 19 .Сега си помислете дали Вие сте високи :P ,макар че не се имам за много висок,срещал съм момчета и мъже една глава над мен .Аз лично харесвам пък ниски момичета
    Височината си има предимства и недостатъци.Търсих си дънки с подходяща дължина 3 дена по централните магазини из Варна,имам 1 пръст разстояние от главата ми до тавана на колата,поне имам шибидах и от дупките не си удрям главата в тавана
    ЕДИН ЗА ВСИЧКИ И ВСЕКИ ЗА СЕБЕ СИ!!!

  4. #104
    Голям фен Аватара на &ILoveU2
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    767
    Цитирай Първоначално написано от nevinen_AngEl
    И аз харесвам високи момчета много даже Сегашният ми приятел е с около 15 см по висок от мен и ми се подиграва понякога 4е съм била нисичка обаче аз винаги му отговарям че нисичките жени са по секси от високите :P и си е вярно де :P :P :P
    давай самонавивай се
    Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.

  5. #105
    ми аз не съм особено висока не че съм чак толкоз дребна,но се пак страшно мн ме радват високи момчета,чувствам се мн по-приятно в тяхната компания.

  6. #106
    аз пък съм 177 и се чувствам огромна.... всичките ми приятелки са по 160-168......
    принципно ми харесват високи и здрави мъже и да тежат повечко на мястото си
    Take this broken wings and learn to fly again and learn to live so free
    and when we here the voices sing the book of love will open up and let us in
    so take these broken wings!

  7. #107
    Фен Аватара на lussi
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    sf
    Мнения
    173
    Po-dobre viso4ak,kato vidq dvoika s mom4eto po-nisko mi stava zabavno,daje da e mn po visok ot neq pak e dobre I vse pak - vajni sa i mn dr neshta!!

  8. #108
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    В рамките на нормалното-харесвам, разбира се
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  9. #109
    aaa spr se kefq na viskoki mom4eta razbira se ako ne sa klio6tavi priqtelq mi e 2.10 sm .. ;] i mi e idialen kefq mu se mn xexe
    JiVeQ zA uDoVolSvIe , ZaShToTo SyM sYzDaDEnA oT nEGO !!! {}

  10. #110
    Еми то и аз съм си височка - 1,75 , така че да предпочитам високи мъже към 1,85-1,86 - идеално
    Без свинщина няма купон бе, човече
    за т'ва ще я правим с пълен замах,
    какво от това, че купонът отече
    та ние сега сме напушени в смях.

  11. #111
    Аватара на samoubiika
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    323
    Аз съм 176см и съм 60кг,а мойта лоФ е 189 и е 81кг
    Според мен това е нормално,а и аз си го обичкам такф какъвто е
    Да простиш не означава да забравиш за грешката на някого. Означава да запомниш, че всички правим такива!

  12. #112
    Aз съм 195/6 см и близо 96кг.

  13. #113
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    463
    Ми защо да не харесваме високи момчета? Има нужда и от тях, все пак има не малко високи момичета. давам пример себе си, аз съм 178 см - как ме виждаш с някоя тапа до мен? и все пак като килограми си слаб - за атя височина поне 85 ...
    I wish for this night time to last for a life-time
    The darkness around me
    Shores of a solar sea
    Oh how I wish to go down with the sun
    Sleeping, Weeping, With you...

  14. #114
    За мен по-ниските от 170 санта момчета са "мъртви" Е то не зависи само височината ама ще е супер ако е 180-190 санта. :P
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  15. #115
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Тук,там-ама къде и аз незнам
    Мнения
    649
    аз харесвам високи момчета ( все пак съм 175, добре съм си)
    Ти си си добре, др е въпроса дали имаш нужда от мускулна маса или нещо др....дай снимка (шегувкам се )

  16. #116
    Guest

    am

    аз съм по висок от приятелката си и мсиля че по добере момчето да бъде по високо-пък и нз дали съм прав но мисля че момичетата обичат високи момчета или по високи от тях....

  17. #117
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Е, много ясно Поне едно 1.80 да има Аз съм 1.70... едва ли още ще раста... ама все пак високи е по - добре Е, има един дето е почти 2 метра, а е 9 клас Може би не искам чак тоооолко високи Не прекалявайте с Нескуика!!!
    еlsy

  18. #118
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196
    Цитирай Първоначално написано от rubi
    аз пък съм 177 и се чувствам огромна.... всичките ми приятелки са по 160-168......
    принципно ми харесват високи и здрави мъже и да тежат повечко на мястото си

    Aaaaaaaaaaaaaaaa GodziLLaaaaaa..ьАХьхАХЬ абе к'во ти пука колко си висока, бе ! Ако си слабичка с д1лги крачка и хубаво дупе ти падам в краката

  19. #119

  20. #120
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    tazi proporciq 189/76 e mn klio6tavo mom4e!!!ina4e mn aresvam visoki,no predpo4itam da e po edar i 6irokople6test i po-nisak otkolkoto visok i klio6tav
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  21. #121
    slabost sa mi

  22. #122
    Аватара на Nutty_
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Boulevard of broken dreams
    Мнения
    768
    Апф...аз съм доста нисичка Всички са ми висооки,ама над 1,80 ми става повече от високо направоо..
    I've learned that no matter how much I care, some people just don't care back. I've learned that your life can be changed in a matter of hours by people who don't even know you...

  23. #123
    На мен, до колкото са ми споделяли момичета, доста харесват високи момчета. Но не само високи. Все пак не може да си 190см, 70кг... Знам, че повечето не си признават, но обичат и да си малко по-атлетичен. Аз не съм много висок, но смятам, че 182та ми см са ми достатъчни. За сметка на това, смятам, че имам доста добро телосложение и съм 82кг (това сигурно ви прозвуча малко самохвално ).

  24. #124

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    haresvam visokite mom4eta
    Руса кукличка

  25. #125
    Аватара на Kaos_Urbano
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    някъде...
    Мнения
    421
    Не харесвам високи момчета!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си