.

Виж резултатите на анкетата: Haresvate li visoki mom4eta

Гласували
382. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Da

    312 81,68%
  • Ne

    70 18,32%
Отговор в тема
Страница 2 от 9 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 218
  1. #26
    Ммммм слабост са ми Нещо ниските момчета ме дразнят не знам защо.. едни злобнички ми изглеждат дано не ми се случи да се влубя в такъв :P
    ПаК оБСеБВаШ До БоЛКа вСяКа МоЯ МиСъЛ.. (h)

  2. #27
    Да
    ***You are always in my heart...You are always on my mind...***

  3. #28
    Див Селянин С Праа Лопата
    Guest
    То и би трябвало да ги харесвате...И не ми казвайте че искате някой висок колкото вас или съвсем малко по-висок...А представете си че гаджето ви е с една глава под вас ?

  4. #29
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Да, харесвам високите момчета, стига да не са някакви слабички обаче, че са ужасна картинка.

  5. #30
    obi4am visokite...prosto mrazq nqkoe mom4e s koeto sum primerno da e po nisko ot men az ne 4e sum mn visoka i to4no zatova....ae nqkak si mi e kofti kato e po nisuk tei 4e
    VISOKITE RLZ
    lubovta e 4uvstvo koeto 4uvstvash kogato po4uvstvash 4e 4uvstvash 4uvstvoto koeto ne si 4uvstvalll....
    Pocu_Ty E МноГо МноГо ВлюБеНууууу :* Милооо Обичам теееее :*****

  6. #31
    Еми тъкмо щях да се откажа от мисълта че съм висок като ви видях ръстовете но после се сетих че вие сте на по 16-18 а аз само на 13 тка че мойете 180 са ми супер

  7. #32
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Ами попринцип високи -да, ама за мен лично килограмите са ти малко...
    Kilogramite sa mu tochno v normata a tq se izchislqva po sledniq nachin: rysta - 110
    v sluchaq kato e visok 189 i teji 79
    189-110=79 ( perfektnite kila za toq ryst)
    taka che pich ne q slushai taq i nedei da debeleesh
    dam tva e pri jenite........

    skype: lucifer___

  8. #33
    Аз харесвам по-високички , около 180/190 ,но не повече :P

    С мене си , но запомни
    утре ти ме забрави !

    ***
    Време е да си признаеш ,
    колко силно ме желаеш.

  9. #34
    Колкото по-висок, толкова по-добре, ама това не ми е кой знае какъв критерий...
    The smile on your face let's me know that you need me...There's a truth in your eyes saying you'll never leave me...The touch of your hand says you'll catch me if ever I fall...You say it best when you say nothing at all...

  10. #35
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    somewhere in nowhere like Courage :) my sweet neighbour
    Мнения
    466
    ли4но аз си падам по мн високи и едри .. всеки си знае ...

  11. #36

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    аз харесвам високички, стройнички, а не да са супер мускулести и да ходят като мутри! мойто гадже е 178, а аз съм 160 и нещо... но нямам нищо против по-високи...стига да не са повече от 190-200 санта! ако са повече няма да мога да им стигам устата!
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  12. #37

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от [Lucifer
    ]
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Ами попринцип високи -да, ама за мен лично килограмите са ти малко...
    Kilogramite sa mu tochno v normata a tq se izchislqva po sledniq nachin: rysta - 110
    v sluchaq kato e visok 189 i teji 79
    189-110=79 ( perfektnite kila za toq ryst)
    taka che pich ne q slushai taq i nedei da debeleesh
    dam tva e pri jenite........
    мхм. при мъжете трябва да се вади 100 щото все пак при силния пол трябва да се считат и мускулите, това-онова...
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  13. #38
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Ами аз съм ниска и лееееко предпочитам по- ниските. Естествено нямам проблеми да се загледам и по някой висок, ама от време на време представлява трудност . Най- често си падам по по-ниски, ама то това си е до момчето. Абе стига да е момче и да не е по- нисък мен става .
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  14. #39
    По-високо, по-добре.Обаче аз както съм 156 2м ми идват малко множко ама 175-180 са ми добре

  15. #40
    neshto kato obob6tenie na mneniqta do tuk ''po dobre visok i slab, ot kolkoto dreben i debel''
    nqkoi da e na protivnoto mnenie ?


    P.S. mislq e 4e gore dolu normalno 76-77 kg na ryst 188-189 sm

  16. #41
    anonimkata_
    Guest

    da i o6te kak

    mi da az mnogo gi haresvam...moiat e visok kam 195 i vapreki 4e az sam dosta po nisi4ka(165) kato zastana do nego prosto se 4uvstvam spokoina sigurna i za6titena no tova opredeleno ne e nai vajno dali e visok

  17. #42

    interesna beshe tazi tema predi dosta vreme, ako podsetq 'forumcite' za neq, dali 6te se nameri o6te nqkoi da pi6e po neq

  18. #43

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    Цитирай Първоначално написано от misssy
    По-високо, по-добре.Обаче аз както съм 156 2м ми идват малко множко ама 175-180 са ми добре

    az na boso 154 ,
    moq e 180 , abe chesno akzano , ako ne se ponavede nqma da se celunem i 10cm tokcheta ne pomagat , obache go obojavam takyv golqm - teji pochti 2pyti poveche ot men i kogato me pregyrne , se raztapqm i se chustvam strahotno okolo nego
    tova ne mi e kriterii , no si e v plius
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  19. #44
    признавам само високи ако е по-нисък от 1.80 не ми хваща окото (не че ги меря преди среща - просто наблюдения)

  20. #45
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Не е ли висок не става.. аз освен високи обичам и яки. Въобще да съм дребничка до него. Имала съм гадженце баскетболист- гледах нагоре постоянно-- голям кеф А спортистите са много добри в леглото-- малко се отплеснах.. но ДА високите мъже са много добро нещо. И тъй като съм 163 см, всичко над 175 ми се стува височко..
    Blame the sin, not the sinner.

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от <black soul>
    аз харесвам високички, стройнички, а не да са супер мускулести и да ходят като мутри! мойто гадже е 178, а аз съм 160 и нещо... но нямам нищо против по-високи...стига да не са повече от 190-200 санта! ако са повече няма да мога да им стигам устата!
    Но пък ще им стигаш до другаде! Не се засягай, шегувам се
    Аз съм висока 176см и имам голям с проблем с намирането на висок мъж А още по-лошото е, че ми харесват и по-ниските! Някакси си ми изглеждат по-красиви от високите... Не мога да го обясня много добре. Харесват ми по-ниските на външен вид, но предпочитам да бъда с висок, слаб и релефен По възможност с леко дълга коса (Киану - "Матрицата"), че ми е фетиш
    The only truth they can accept is their own.

  22. #47

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    60
    аз съм 1.70 и съм 75кила , а ти 2 метра си 70 кила. сигурно си много строен хахахха
    $uperman

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от choco dick
    аз съм 1.70 и съм 75кила , а ти 2 метра си 70 кила. сигурно си много строен хахахха
    taka bez da si vidql 4ovek mn mn nemoje da se kaje koi kolko e stroen za6toto na edni kostite im tejat pove4e a na dr po malko

    a po temata visokite mom4eta sa si super... osobenno tezi m/u 1.80 i 1.90 te sa si mi slabos...

  24. #49
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    421
    Аз също харесвам високи момчета,но може и по-ниски стига да не е по-нисък от мен самата

  25. #50
    Мда - харесвам мъже 1.80 и нагоре. Толкова мъжествени изглеждат от моята позиция.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си