.

Виж резултатите на анкетата: Haresvate li visoki mom4eta

Гласували
382. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Da

    312 81,68%
  • Ne

    70 18,32%
Отговор в тема
Страница 3 от 9 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 218
  1. #51
    Не може теглото на момче да е височина - 110. Това значи да е кожа и кости.Тегло -100 е доста по добре.
    1.80 80кг. е перф. макар че не харесвам мъже

  2. #52
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Всички търсите и намирате високи, а повече от половината сте под 170. Искате да стърчи над вас ли? Или в заведението да ви бърка с бара? Не че такива не са удобни за подпитане, ама да не са ви мършави вратлетата.

    Какво лишо момчето да е по-ниско от момичето? Особено като тя ходи с токчета...да се съобразява малко

  3. #53
    ЪЪъ...жена ти е поне с 15 сантима под теб...или бъркам?

    Въпрос на лични предпочитания. Моят бивш е с почти 1/2 метър по-висок от мен /това съм го казвала 1 милиард пъти/, смешнички бяхме, неудобно беше, но това е едно от нещата, които харесвах в него.

    Иначе няма нищо лошо момчето да е по-ниско - важното е да се харесват хората и да се вземат. Но аз с по-нисички мъже мога да искам само приятелство.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  4. #54
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Моят приятел е с 10-тина см по-всок от мене. Много ми е добре-като обуя обувки с ток сме на 1 височина и е перфекто за целуване............

  5. #55
    Еми висок съм приблизително 190 ь а може би ве4е и 191 и тежа между 88-90кила зависи дали е зима или лято! :P И до момента тия пропорции на момичетата доста им допадат!

  6. #56
    az haresvam samo visoki... az sym 177 visoka .. za tova mom4etata trqbva da sa minimum 180 ... :PpP..ina4e ima i niski sladuri.. ama nqma da mi otivat i za tova gi ostavqm na minionkite :P
    НЕ НА СЕКСА В РАННА ВЪЗРАСТ!!!!!!!!
    ИЗЖИВЕЙ ДЕТСТВОТО СИ ПО НОРМАЛЕН НАЧИН!

    {ако смяташ, че не е нормално децата да правят секс, сложи това на профила си}

  7. #57
    Какво значение има..?!
    ...::LoVe Is The Slowest Form Of Suicide::...

  8. #58
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Ми аз само такива харесвам По-ниските просто ги харесвам само като приятели, не повече... И такам, просто имам слабост към високи и едри момчета, просто изглеждат така сякъш каквото и да се случи могат да те спасят...

  9. #59
    193 см съм висок хмм.... тежа около 80-82 кг. което мисля че е добре тренирам баскетбол професионално... та може ръста да ми е от това ама се съмнявам от както се помня винаги съм стърчал една глава над другите
    -->> Не става само с ядене.... требва и пиене <<--

  10. #60
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Ами аз с моите 168 см. не се виждам много с някой под 175 санта Ама приятелят ми е 176-178, така че няма проблем. Радвам се, че и не е толкова голям, за да мога по-лесно да го стигам при целувките А си тежи 56 кила.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от Schnitzer
    Малко си "по" от мен аз съм 185 някъде и съм 70
    Аз съм 190см и тежа 76кг Волейболяга съм от 3 години тренирам :P
    Прекрасно е да бъдеш скромен, но не следва да бадеш равнодушен, а да имаш позиция!

  12. #62

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    37
    Ами ... аз съм на 13 (почти 14 ) и съм 179 см висок (тежа 68,4 кг). Не мисля, че някое момиче ще се чувства добре ако ходи до някое момче и ТЯ трябва да се наведе за да го целуне ... не мислите ли?
    P.S. А и между другото - аре моля високите момчета да не гласуват с "Да" в анкетата (100% съм сигурен, че доста са го направили)!

  13. #63
    haresvam visoki moq e visoki4uk i kato iskam da go celuna trqbva malko da podska4am

  14. #64
    Аз пък съм 1.83(4-5) и съм 60кг. =) 18г.

    п.с. Каките, който са свободни да пишат лично.. =))

  15. #65
    За мен един мъж винаги трябва да е висок, как ще е мъж ако е миньонче е има ги и такива де, но просто не са мой тип момчета, яжте повече нескуйк!
    [img][/img]

  16. #66

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    neka da obobshtim ... OBICHAME VISOKITE MYJE I MOMCHETA :P :P
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  17. #67
    с мойте уникални размери аз сам сташна. 150 см. Най често им стигам до гърдите и момченцата су ме гледат от високо

  18. #68
    е ми аз начи сам нисичък 181см и сам на цели 14 и половина

  19. #69

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    37
    Цитирай Първоначално написано от BUFU994
    е ми аз начи сам нисичък 181см и сам на цели 14 и половина
    Хъ-хъ Ти бъзик ли си правиш с нас? Споко бе, не си нисък.

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от CocainCocktail
    с мойте уникални размери аз сам сташна. 150 см. Най често им стигам до гърдите и момченцата су ме гледат от високо
    Перфектно си е до гърдите.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  21. #71
    Да.Опредлено хаха
    Аз съм 1.75 и просто...хах когато е една глава поне над тебе си е друго хаха
    Въпреки че мъжо е колкото мене и не ми пречи,т.е. нема значение :P

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от beautiful.soul
    Гаджето ми е бая високичък... харесвам си го въпреки, че като застана до него се комплексирам хехех
    и аз така

  23. #73
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Момчето,което харесвам е 195см и тежи 62 кг.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  24. #74
    определено

  25. #75
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    Момчето,което харесвам е 195см и тежи 62 кг.
    въх

    p.s аз не харесвам високи момчета !
    p.s2 ся като се замисля не харесвам никви момчета !
    p.s3 момичета харесвам , ей !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си