.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    mn_ot4aqna
    Guest

    О боже май, не мога повече !!!

    Имам много голям проблем - влюбена съм. Момчето , което (най-спокойно мога да кажа) обичм еджа ли някога би ме харесало ! Сега сме си прияте ли , ама само до тук. Накарах най-дората ми приятелка да го пита какво мисли за мен и той й казал , че съм много печена . Какво по дяволите значи "много печена"????? Аз ще си се чудя , но през това време ще си мисля само за него ... и егати колко е готин, слагък , мил и умен !!! Какво да правя ...???

  2. #2
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Явно те смята само за приятелка.Трябва да се примириш, а не да бленуваш по нещо, което никога няма да е твое примерно.Не си струва.Потърси щастието си другаде.

  3. #3
    Ne se otkazvai..6tom si go spe4elila kato priqtel moje6 da opita6 da mu stane6 po-blizka! Probvai spored men ako napravi6 si4ko vyzmojno..rano ili kysno 6te go spe4eli6.. Uspeh!!!

  4. #4
    Guest
    Mi i az sym taka sam 4e ne mislq da si razvalqm strahotnoto priqtelstvo zaradi nqkfa si liubov koqto nai veroqtno nqma da prodylji dylgo. Spored men liubovta ne e za priqtelite. Imam predvid....romanti4nata liubov

  5. #5
    mn_ot4aqna
    Guest
    просто в мимента полужението е некво скапано щото той сеа само флиртува с мен и некво само с мен говори , ама като стане дума за тва просто млъква ...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mn_ot4aqna
    просто в мимента полужението е некво скапано щото той сеа само флиртува с мен и некво само с мен говори , ама като стане дума за тва просто млъква ...
    Начи има шанс. Говори с него директно.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от mn_ot4aqna
    просто в мимента полужението е некво скапано щото той сеа само флиртува с мен и некво само с мен говори , ама като стане дума за тва просто млъква ...
    Ами и ти започни да флиртуваш с него, карай го да те иска, да се замисля за теб. Тоо една жена да завърти главата на един мъж е най-елементарното нещо, което може да направи. То ви е вродено просто. Накарай го да лудне

  8. #8
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Mi davai,govori s nego. Spored men imash shans,ako govorite 100% shte razberesh kakvo misli po tozi vypros.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  9. #9
    Мисля че те мисли за приятелка и не вярвам да се получи нешщо друго между вас.Но ако наистина го обичаш и неискаш да се откажеш от него опитай се да му покажеш чувствата си и ако реакцията му е положителна-браво..ако не-откажи се няма смисъл
    just a kid۵

  10. #10
    Не се отказвай ,бори се за него!Признай му чувствата си сама ... не карай приятелките си да правят нещата вместо теб .. пък каквото стане,ако не му го кажеш мъчиш единствено себе си ... ! УСПЕХ !!!
    Break the Rules, Find Your Freedom,Live Your Life!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си