.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Спешно ми трябва есе по етика и право

    Спешно ми трябва есе по етика и право на тема "Европейските избори" тези, които бяха сега скоро ... никаде не мога да намеря такова есе а ми трябва plsss ако можете помогнете Благодаря предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Европейските избори са изключително важна стъпка,която преди броени дни пое нашата страна.С тях ние представяме,своето отечество пред европейските ни съюзници.Всеки един от нас имаше възможноста да даде своя вот посредством бюлетина,в която посочихме желаните от нас партии и независими кандидати за евро-депотати.Някоя от нас решиха да не гласуват в изборния ден,но така не съзнаха че сами предопределят бъдещия просперитет на България и развитието като пълноправна членка на Европа.Независимо от обстоятелства съм на мнение,че трябва да изразяваме своето лично мнение,когато ни се дава тази възможност.Често пъти негодуваме срещу политиците ни без да съзнаваме,че ние сме избрали те да бъдат на власт.Призовавам всички свои сънародници да влезнат в ролята си на демократични пълноправни избиратели и да гласуват,когато им се отдава възможност не само когато става въпрос за европейските избори.Така с общи сили ще постигнем едно по-добро и достойно бъдеще за нащата Родина Това успях да напиша а само да попитам есето за 10-ти клас ли е
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от ЦвЕтИт0
    Европейските избори са изключително важна стъпка,която преди броени дни пое нашата страна.С тях ние представяме,своето отечество пред европейските ни съюзници.Всеки един от нас имаше възможноста да даде своя вот посредством бюлетина,в която посочихме желаните от нас партии и независими кандидати за евро-депотати.Някоя от нас решиха да не гласуват в изборния ден,но така не съзнаха че сами предопределят бъдещия просперитет на България и развитието като пълноправна членка на Европа.Независимо от обстоятелства съм на мнение,че трябва да изразяваме своето лично мнение,когато ни се дава тази възможност.Често пъти негодуваме срещу политиците ни без да съзнаваме,че ние сме избрали те да бъдат на власт.Призовавам всички свои сънародници да влезнат в ролята си на демократични пълноправни избиратели и да гласуват,когато им се отдава възможност не само когато става въпрос за европейските избори.Така с общи сили ще постигнем едно по-добро и достойно бъдеще за нащата Родина Това успях да напиша а само да попитам есето за 10-ти клас ли е
    да за 10-ти клас е мерси много

  4. #4
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    ооо няма проблем аз съм 8-ми и много се радвам че успях да помогна Благодаря че ми даде тази възможност.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  5. #5
    мерси много и аз се радвам, че можа да ми помогнеш защото това есе наистина ми трябваше наистина много спешно

  6. #6
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    няма проблем мила пиши по нататъка каква оценка си получила
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  7. #7
    ще пиша естествено

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си