.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    irena.borisova
    Guest

    Moderated: Как в домашни условия да стопя мазнините?

    tva e eedna ot povtarqnite temi vyv foruma no nemojah da namerq ne6to to4no kato za men!!zimata kato bqx na antibiotici bqx otslabnala mnogo no sega kogato idva lqtoto mnogo sam nadebelqla i mnogo se pretisnqvam kato doide lqtototo kvo 6te pravq!!tkato v moeto grat4e nqma fitnes zala kakvy dvijeniq moga da pravq v doma6ni uslovi q i da stopq mazninite po badjacite korem4eto i da mahna palaskite i posle uprajneniq s koito 6te podyrjam figurata!!!pls otgovorete!!!!no iskam da stene za okolo mesec da smakna okolo 10kg za6toto na 15iuni v moito u4iti6te 6te imatyrjestvo na koeto az sam eda ot organizatorkite i 6te sam kato vode6ta i mnogo iskam da sam s gotino tqlo do togava pls pomognete!!!!PREDVARITELNO BLAGODARQ :*

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    563
    mi moje da pravi6 koremni presi,no po-golqm efekt ima kato digne6 krakata na 90 gradusa.Naprimer gi digni na nqkva stena i po4ni da si pravi6 seriiki.Sy6to taka moje da pravi6 klekove vzemi nqkoi 6i6e 5-10 litra s voda i po4ni da klqka6,sy6to taka dobyr efekt ima kogato klqka6 i na edin krak samo.Sy6to taka moje i da si pobqgva6 po malko i leko da se ograni4ave6 v qdeneto(NO NE I DA GLADUVA6)
    uspeh dano da sam ti bila polezna s ne6to
    Ако искаш да се почувстваш богат,преброй онези твои неща,които не си купил с пари!

  3. #3
    Tukmo se roveh v neta za nqkoq dietka i si haresah edna - eto ti q i na teb, dosta zdravoslovna mi se vijda, stiga da ne go prevru6ta6 v glad - http://www.liniastandart.com/modules...rder=0&thold=0

    Su4etai go s bqgane, kolkoto moje6 da izdurja6, no po-bavni4ko, ne da se napuva6 da bqga6 burzo, za6toto 6te napravi6 zdravi, golemi bedreni muskuli...
    Pii mnogo voda i 4aiove, minimum 2l - 2,5l na den.
    I nai-vajnoto - celiqt proces na otslabvane trqbva da ti dostavq udovolstvie, dokazano e,4e kolkoto pove4e te podtiska, tolkova po-lo6i sa reziltatite!
    USPEH!!!
    Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш!

  4. #4
    Aa zabelqzah,4e tam pi6e za raztovarva6ti dni - tova ozna4ava dni samo na plodove ili na pulen glad, naprimer edin put v sedmicata qde6 samo qbulki i stra6no mnogo te4nosti ili puk samo na te4nosti, no ne ti go preporu4vam.. az li4no mislq,4e raztovarva6tite dni ne sa zaduljitelni.
    Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш!

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Somewhere of the middle of nothing ...
    Мнения
    171
    И аз благодаря за диетката Ще я пробвам пък ще видим

    Сега като се зачетох ... мислите ли, че неяденето сутрин е много добро

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Keira
    И аз благодаря за диетката Ще я пробвам пък ще видим

    Сега като се зачетох ... мислите ли, че неяденето сутрин е много добро
    Точно обратното. Много е лошо!

    В домашни условия можеш да скачаш на въже. Започни първо с 10-15мин. после стигни до 30-40мин. Можеш да приемаш и Л-Карнитин за по-бързо горене на мазнините.
    Задължително диета - нисковъглехидратна, т.е. нисък прием на въглехидрати и по-висок прием на белтъчини и мазнини, отрицателен калорииен прием, това е много общо казано. Яж често, по 4-5 пъти на ден, през не повече 3-4 часа.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    gr. Sofia
    Мнения
    376
    Няколко трика за добра форма


    1. Ходете по 20 минути дневно пеш. По този начин ще поддържате добра форма. Едновременно с това ще стимулирате кръвообръщението и ще облекчите краката.
    2. Дълбокото коремно дишане подобрява кръвообръщението, премахва стреса и умората.
    3. За тънка талия правете следното упражнение. Опънете краката, поставете ръцете на талията и в тази поза, без да помръдвате, се навеждайте последователно наляво и надясно.
    4. За стегнат корем застанете прави срещу стената с прибрани крака и ръце, опрени на стената. Започнете да сгъвате коляното на единия крак и го повдигайте, колкото е възможно по – високо, без да помръдвате другия крак. Сменете краката.
    5. Прогонете напрежението така: застанете прави със затворени очи и раздалечени крака. Наведете се леко напред, назад и встрани. Издишайте дълбоко.
    Iskam da ti kaza ne6to vajno !!

    Zna4i...
    I taka ! Uuuu.,,a,a,a !...O.. da !
    Dobre!Super !Da kaja , 4e iskam da kaja ... vsu6tnost kakvo trqbvashe da kaja ?
    Mamaka mu !O'K !
    Da kaja prosto :
    OBI4AM TE !

  8. #8
    to4no v nai-golemite jegi si ovii nqkakvi plikove okolo korema i tam deto iska6 da mahne6 tlastinki i sled 5 min 6te si vir voda
    mnooogo e dobro tova

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от strange_soul
    to4no v nai-golemite jegi si ovii nqkakvi plikove okolo korema i tam deto iska6 da mahne6 tlastinki i sled 5 min 6te si vir voda
    mnooogo e dobro tova

    ти от личен опит ли?
    тва е пълно глупост бтв.чувала съм че така само може човек да се обезводни..пффф пликове.
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  10. #10
    Още по-добър ефект ще има и ако докато прави упаражненията е с тези найлонови пликове.Иначе резултатът няма да е много голям.Но и не забравяй да пиеш много вода!!!

  11. #11
    irena.borisova
    Guest
    blagodarq na vsi4ki za savetite!!samo da kaja 4e prez den hodq v na6iq grad do stadiona i obratno (izminavam okolko 1,5km.ama nqma rezultat))aa iskam da popitam za nailonovite plikova kakvi trabva da sa (t.e. naelonki obiknoveni ili specialni plasmasovi folievi plikove)i naistinali pomagai g/d trqbva da se pravi za da se poqvi efekta!!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Защо този километър и половина вместо да го изминаваш бавно и спокойно,не го пробягаш? 30 мин тичане на ден са ти достатъчни.Не е необходимо дори да спазваш стриктна диета-в жегите едва ли ти се яде пържено,мазно и тн...възползвай се от сезона-много пресни зелнчуци и салатки,плодове (малко по-умерено),вода,пилешко и риба.

    П.С. Скачането на въже също е вариант и не знам за кой път го пускам http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
    Изтегли си някое от клипчетата по твой избор и започвай тренировките.Успех
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  13. #13
    irena.borisova
    Guest
    mnogo blagodarq na si4ki mn mn mn ama mn vi blagodarq {}{}{}{}{}

  14. #14
    И какво като се обвие в найлони и се изпоти? Ще изгуби вода, ще реши, че е свалила 0.5-1кг. и до няколко часа след приенето на вода ще ги възстанови.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от irena.borisova
    blagodarq na vsi4ki za savetite!!samo da kaja 4e prez den hodq v na6iq grad do stadiona i obratno (izminavam okolko 1,5km.ama nqma rezultat))aa iskam da popitam za nailonovite plikova kakvi trabva da sa (t.e. naelonki obiknoveni ili specialni plasmasovi folievi plikove)i naistinali pomagai g/d trqbva da se pravi za da se poqvi efekta!!!
    hm 1.5 km ne sa ni6to. az kato ti4am gi minavam za 6-7-8 min zavisi ot tempo. a ako ti4a6 po malko ot 30 min nqma da ima efekt. aide uspeh

  16. #16
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от WHiTe_SiLeNCe
    Aa zabelqzah,4e tam pi6e za raztovarva6ti dni - tova ozna4ava dni samo na plodove ili na pulen glad, naprimer edin put v sedmicata qde6 samo qbulki i stra6no mnogo te4nosti ili puk samo na te4nosti, no ne ti go preporu4vam.. az li4no mislq,4e raztovarva6tite dni ne sa zaduljitelni.
    Mi az li4no pod rastovarvati dni predpolagam 4e stava dyma za dni v koito moje6 da si pozvoli6 da si xapva6 kakvoto si iska6 NO pak v nqkakva norma
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си