.
Отговор в тема
Страница 1 от 11 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 257
  1. #1
    Guest

    Духове, призраци или смърт - какво мислите?

    Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??

  2. #2
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Аз като малка много се страхувах,особено като гледах някой по-страшен филм, ама сега вече не А на теб не знам какъв съвет да дам...

  3. #3
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Az vqrvam.Ne samo zashtoto na men mi se e sluchvalo da stavam svidetel na anomalii ami i zashtoto sa mi razkazvali hora koito nqma kak da si izmislqt(stava duma za moi blizki priqteli).Shte dam primer.predi nqkolko godini edna moq blizka priqtelka,leka i prast, q blasna kola i tq pochina,beshe na 12.na neiniq etaj jiveeshe i vse oshte jivee nai dobrata i priqtelka.skoro predi smyrtta na momicheto za koeto govorq,pochinaha babata i dqdoto na nai dobrata i priqtelka koqto jivee na etaja i.vsqka vecher predi da doide 40-q den ot smyrtta na koito e poarviq pomen tq vijdashe predi da zaspi ne tohno senki ami figuri,chiqto materiq e podobna na najejen vazduh(treptqsht).figurite bqha dve(na baba i dqdo i).sled smyrtta na nai dobrata i priqtelka figurite stanaha 3.tova e do 40-q den sled smyrtta...moga da razkaja mnogo takiva sluchki,no mislq che tova e dostatachno za momenta.na teb moga da ti kaja da ne se strahuvash ot nishto,kakto veche kazah tova e samo materiq,ne bi moglo da ti se sluchi nishto,ne bi mogal da vidish neshto podobno ako ne stava duma za tvoi mnogo blizak chovek.
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  4. #4
    ne se strahuvai mila! az sa6to vqrvam v prizraci i imam na predstava kakav strah izpitva6 v momenta, no znai 4e 6tom sa bili tvoi blizki i poznati te nikoga nqma da te naranqt a i ne mogat! ne se pla6i,dano da preodolee6 tova!

    Hold, hold me for a while ... I know this won't last forever ... So hold, hold me tonight
    before the morning takes you away ...

  5. #5
    Ot tova,koeto cheta, mi se struva che se e sabudilo neshtoto,koeto Dimitar Zahariev naricha 'Zviara' ili 'Ekzekutora'. Predpolagam,che towa neshto mozhe da bade pribrano ot neutralizatorite v kabinet Egologia.
    Vse pak, za da znaesh koi e Dimitar Zahariev i kakvo pravi mozhesh da razgledash saita w profila mi, kakto i temata
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32825
    syzdadena ot men.

  6. #6
    Аз също вярвам...
    Миналата есен една вечер към 22:00 чаках най - добрата си приятелка в двора и както си чаках изведнъж видях сянка на стар мъж с шапка до прозореца,обърнах се да видя дали няма някой зад мен обаче улицата беше пуста,обърнах се пак и видяк как сянката дръпна пердетата,аз напрао щях да откача почнах да пищя и в следващата секунда прителката ми отвори вратата и пердетата се спуснаха и сянката изчезна,после ми разказа че дядото и е починал преди 7-8 години през есента,и от тогава всяка есен семейството и вечер чуват нечий стъпки по двора или чукане по прозорците или по вратата.

    ...може да ви звучи глупаво или няква лапешка история,породена от страха но сие чистата истина....

    А на теб ще ти кажа да се страхуваш,щото щом са твои близки нищо няма да ти направят Не спичай
    Само кислород искам за да мога да дишам,
    само път свободен искам за да мога да тичам,
    само една надежа искам свободен да пея
    и една марихуана да се смея

  7. #7
    kato bqh malka i men me be6e strah no ve4e... ne osobeno a i nqkoi vuv foruma vednuj be6e kazal .. ako vqrvash ima gi .. ne vqrvash li nqma gi :P

  8. #8
    И мен като малка ме беше страх. Особено като се наложих, че искам да спя сама на етажа и първите няколко вечери беше такова шоу. Но инатът си е инат, изкахар ги будна, но не се върнах на етажа при родителите ми.
    Сега обаче не вярвам в тези неща.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Има такива теми в раздел "Всичко тийн накуп".

    Вярвам в такива неща. Мога да пиша мноооого за тях, но в момента ме мързи.

  10. #10
    мен редовно ме отвличат извънземни

  11. #11
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Kato bqh malka edin drug s priqtelite mi se plashihme, i se strahuvahme vzaimno...Chuvala sum razni istorii za takiva raboti, no chesno kazano ne vqrvam mnogo... No pak nishto ne e izklucheno,vqrvam i v nevazmojnite neshta! No pak ot tamnoto se strahuvam i mislq ,che tova ne e zaguba. Kogato mi se slu4va da se prebiram sama ponqkoga, prez tamnite ulichki napravo si umiram ot strah i vse neshto mi se izchuva che varvi zad men ... Ot tamnoto vinagi si me e bilo strah, a ima hora koito ne im puka-tamno-svetlo... Kogato gledam strashni filmi ili nqkoi mi govori istorii za martavci ili takiva....pak se naplashvam chesno kazano...
    ♥ ♥ ♥

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от az_az_az_az
    мен редовно ме отвличат извънземни
    От коя планета?

    Vikitooo, на колко си?

  13. #13
    Da vqrvam v tezi ne6ta vupreki 4e ne sa mi se slu4vali podobni slu4ki

  14. #14
    Аватара на dazzle
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    the Savage Garden
    Мнения
    186
    ами не то1но варвам...но по принцип винаги ме е било страх от тъмното и ако съм на тъмно(сама също) винаги (както ти каза) имам чувстрвото че има нещо зад мен...ужасно е!
    спомням си веднъж как се прибирах от училище късно и във входа беше тъмно. предишния ден една съседка бе починала и единственото което видях във входа преди да изтичам със 100км по стълбите беше ковчега и, облегнат на стената...така че разбирам кво ти е...но не се притеснявай, и да си мислиш че има духове във входа ти или квото и да е, те няма да се занимават с теб...
    измисляй си всякакви вариянти, да се разсмиваш и не мисли такива глупости

  15. #15
    megito
    Guest
    mi.....po proncop i men me e strah ot tumno i ot nekvi takiva ne6ta ma.......ne sum 4uvala sa istinski registriran slu4ai!a otnosno teq istorii vuv foruma... moje da sa ismislica a moje i da ne sa!nz!no ne triq da vqrvame na vs koeto ni kajat 6tot ima hora koito naro4no si ismislqt takiva slu4ki!

  16. #16

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    268
    az sam skepti4no nastroena na tema duhove,za6oto vs moje da e plod na na6eto vaobrajenie. i pri teb moje da e taka ,prosto se abstrahirai ot tezi smartni slu4ai

  17. #17
    дам аз вярвам в духове и изпитвам голям страх още

  18. #18

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Е отсреща
    Мнения
    179

    Re: duhove..prizraci ili smurt kakvo mislite?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??
    признавам си вярвам...
    но ще го преживееш...не мисли за това

    а случаино по някога когато стоиш в вас сама да ти е ставало за сек.
    студено?

  19. #19
    priatel
    Guest

    Re: duhove..prizraci ili smurt kakvo mislite?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??

  20. #20
    1636
    Guest
    Poneje me marzi da pisha vi kazvam samo tova : pishete mi na Skypa mi - venkolm. Imal sam sly4ki vqrvam, i sam se borel s dyxove ako ste zainteresovani ot borbite i ot sashtonta na samite dyxove Skype mi e za tva....

  21. #21
    Da, duhove s16testvuvat , no 6tom sa na blizki te nqma da te naranqt a mogat samo da te pazqt , a tova za 40-q den mnogo si prava sled 40-q den duha ve4e napuska mqstoto si

  22. #22
    Guest
    Аз не разбирам що всички я успокоявате:Щом Духа е на близки нищо няма да ти напраи: Не е верно.Духа се променя,никой не си е приказвал с умрял приятел или човек.Най добре ходи на църква.Бог ще ти помогне

  23. #23
    Guest
    o,da,az opedeleno vqrvam v duhove,prizraci i svr1hestestveni sili!minalata godina prizovavah duhove ei t1i,na 6ega a sega postoqnno imam privideniq za prizovanite faraoni,mumii...(po4itatelka s1m na Dreven Egipet). koito vqrva v takiva ne6ta,ako iska da mi pi66e na e-mail wil4et0@abv.bg

  24. #24
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Del!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  25. #25
    Guest
    as i edna moia kum6iika sa6to vqrvame vtezi ne6ta i sa6to nie viarvame v izvanzemni tia 4uvala pres no6ta niakakvi stapki sa6to taka tia 4uvala i niakakva si letia6ta 4inia koiato padala v dvora im.izvedna6 as kogato si gledah televizia ve4erta ne6to ogreia za mig staiata mi i is4ezna

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си