.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 37 от общо 37
  1. #26
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Едно разрешително за работа на малолетен прави чудеса.
    Това, което го казваш за пръв път го чувам, но дори да е вярно, не е речено, че само в заведенията има работа. Станциите също са вариант. Един приятел на приятел миналата година за 300-350лв (не помня точно) бачкаше в столовата на една станция, като получаваше безплатно легло и храна.
    Хехе....е, нееее)Ник'ви чудеса не прави, мен затова не искат да ме вземат тая година(поне засега...)
    Я, я .... искам да чуя кой е приятелят)(име и град))хехе
    Аз работих именно в столова, което си е мн ха оферта, 'щото работиш по 4 часа на ден, останалото време от деня си на плажа, вечер - по дискотеките...
    Това, че теб не те взимат нищо не значи.

    Сашо се казва човека.

  2. #27
    suglasen sum s AKAKABG 6te napravq su6toto cqlo lqto.....

  3. #28

  4. #29
    zdravchetoo
    Guest
    hora az sym na 15 i iskam da si namera nqkakva rabota za tova lqto obache nemoga da si namera a i pyk nashte me navikvat help me

  5. #30
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Цитирай Първоначално написано от fulldelight Виж мнението
    Здравейте!
    Потърсих и видях подобни теми, но в нито една не се е стигнал до краен резултат (или поне в моите очи :P )

    Аз съм на 16 години и просто ТРЯБВА да си намеря работа за лятото, защото нон стоп да крънкам наще не става - мисля, че всички знаете какво имам предвид. За това искам да попитам дали знаете място, където може да се търси работа и за тийнове. Аз гледах сайтове за работа, вестници и т.н. но никъде не се споменават хора под 18. Някъде чувах, че можело да се запишем и ние в бюрото по труда, но не знам дали е вярно.
    Моля всеки който знае нещо по въпроса, да пише плс !
    Жалко, че не си от Варна! Веднага щях да те взема при мен.

  6. #31
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от zdravchetoo Виж мнението
    hora az sym na 15 i iskam da si namera nqkakva rabota za tova lqto obache nemoga da si namera a i pyk nashte me navikvat help me
    https://www.google.bg/#q=%D1%80%D0%B...B8%D1%86%D0%B8

  7. #32
    Промоутъри ги наемат на тази възраст, за нещо друго не знам дали ще те вземат.

  8. #33
    stela1508
    Guest

    600лв на ден работа за малолетни и пълнолетни

    Аз съм на 16 и изкарвам страходни пари от вкъщи не само през лятото. Използвам сайт за преглеждане на реклами за всяка, реклама получавам 10 цента или 20 стотинки Звучи сложно, но не е просто стоя на компютъра и пиша четирицифрени числа, които ми излизат на цветна картинка, над рекламата. Много е лесно, трябва ви само малко време и евентуално помощ от родител да преведете парите на кредитната им карта Наистина е елементарна работа и на всичко отгоре, ако ми се занимава и имам време, изкарвам по 300$ или 600лв. на ден, ето линка:

    http://ogmoney.site/3385221499536/

    Само да предопредя първия път трябва да съберете минимум 150$ за да си ги преведете

  9. #34
    Megzme
    Guest
    ami teglila li si gi, tezi reffery trqbva li da gi imash I kakwo predstavlqvat ?

  10. #35
    Какво значи нон-стоп да крънкав ваще ти какво си мислиш, че ще изкараш за едно лято 1200-1500 лева не повече ти щом така говориш сигурно правиш големи разходи, първо намали си разходите хърчи по-малко, второ за едно лято тези 1500 лева мислиш ли, че ще ти стигнат за някъде... (да не говорим, че ще се запознаваш с нови хора с които ще искаш да излизаш (разходи), после ще си хванеш приятелка и нея ще черпиш, ще я водиш на рестуранти, ще и купуваш подаръци(разходи)... може да започнеш фитнес и/или диета (още разходи) ....Ще дойде време ще започнеш уни(ако не те мързи да изкараш висшо) и там сумати пари ще отиват, после ще решиш, че с приятелката ти искате да живеете заедно ще се изнесеш на квартира и квартирата като плащаш пак 250-400 лева ... Така, че гледай да намаляш разходите, за да им искаш по-рядко пари и от тук от там някой лев, но ако влезеш ТУ , СУ , дори унсс ще имаш много да четеш и време няма да имаш за работа...

  11. #36
    Някой знае ли колко горе-долу плащат за 1 час за детегледачка в София?

  12. #37
    Оставете ги тези пари от интернет и т.н.. Гледайте на нещата в дългосрочен план, а за лятна работа.. Аз съм си намирала работа за лятото от сайта https://www.zaplata.bg/ има доста добри предложения, просто трябва да отделиш 30 минути и да разгледаш Дано съм била полезна

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си