.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    365

    Работа за тийнейджъри

    Здравейте!
    Потърсих и видях подобни теми, но в нито една не се е стигнал до краен резултат (или поне в моите очи :P )

    Аз съм на 16 години и просто ТРЯБВА да си намеря работа за лятото, защото нон стоп да крънкам наще не става - мисля, че всички знаете какво имам предвид. За това искам да попитам дали знаете място, където може да се търси работа и за тийнове. Аз гледах сайтове за работа, вестници и т.н. но никъде не се споменават хора под 18. Някъде чувах, че можело да се запишем и ние в бюрото по труда, но не знам дали е вярно.
    Моля всеки който знае нещо по въпроса, да пише плс !
    It's not the age that matters - it's the life in your years...

  2. #2
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    Хъм ,дам и мен ме интересува за някаква работа за лятото....дайте инфо,че и аз не намирам
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    За 16 годишните най-лесно е да си намерят работа като сервитьори, продавачи на някоя сергия или малък магазин, автомивки и т.н. Абе в общи линии на всяко място където властите по-трудно могат да упражняват контрол. Но, защо не поизчакате още някоя годинка, докато ваште могат да ви издържат, защото после като се почне с ходене на работа чак ще ви писне. Възползвайте се от свободното си време и неангажираност.

  4. #4
    Guest
    za 16 i po 16 kajete nqkakva rabota ama ne da razpravqte 4e moje tui moje onui v mn temi se poqvqva nqkoi deto kazva 4e primerno e razdaval listovki ama nikoi ne kazva otkade si e nameril rabotata adres telefon ne6to?
    i tai si4ki temi za rabota sa edni i sa6ti i se nqma kraen otgovor i se se puskat novi.
    koito znai ne6to da napi6e konkretno

  5. #5
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    да духат топките в тотото

  6. #6
    Голям фен Аватара на n1ght_shadow
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    там някъде
    Мнения
    840
    na4i fa6ta6 1 Alo Burgas i gleda6 tam obqvite a ina4e moje6 da si izkara6 razre6itlno za ravota.. ne e trudno
    Do the impossible.
    See the invisible.
    Fight the power.

  7. #7
    Guest
    място за търсене на работа?боже, боже...ццц...

    На 16 - работа само с връзки.Не вярвам някой непознат да си заложи всичко на карта като наеме непълнолетни.
    Миналата година се уредих за цяло лято на морето, надявам се и тази да ми се получи работата)
    А, иначе:
    -промоутъри(ще ви вземат без проблем, но на мен не ми допада да кисна някъде по 6 часа)
    -в Mc'Donalds, KFC, Googies - очакват ви с отворени обятия, но това ли е, което искате(да миришете на пържено, да се горите на грила, след работа да се прибирате капнали и без желание да погледнете каквато и да било храна(супер е, ако ще минавате на диета)
    -автомивки(за момчетата) - дам, това е вариант

    не ми идват други брилянтни идеи в момента...
    Аз лично се надявам септември да късам билети в някой театър), каква мечта само)

  8. #8
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    място за търсене на работа?боже, боже...ццц...

    На 16 - работа само с връзки.Не вярвам някой непознат да си заложи всичко на карта като наеме непълнолетни.
    Миналата година се уредих за цяло лято на морето, надявам се и тази да ми се получи работата)
    А, иначе:
    -промоутъри(ще ви вземат без проблем, но на мен не ми допада да кисна някъде по 6 часа)
    -в Mc'Donalds, KFC, Googies - очакват ви с отворени обятия, но това ли е, което искате(да миришете на пържено, да се горите на грила, след работа да се прибирате капнали и без желание да погледнете каквато и да било храна(супер е, ако ще минавате на диета)
    -автомивки(за момчетата) - дам, това е вариант

    не ми идват други брилянтни идеи в момента...
    Аз лично се надявам септември да късам билети в някой театър), каква мечта само)
    еее, мн съм калпава напоследък))

  9. #9
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    пробвай в автомивки или да продаваш сладолед или тия работа по домовете ли беше или нещо подобно дето ти даваха нещо да прайш в къщи,друго друго...дда разлепваш обяви и листвоки

  10. #10
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    Аз мисех лятото да гледам малки деца да по няколко часа.Ма ще видя...
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от Schwarz_Blume_B
    Аз мисех лятото да гледам малки деца да по няколко часа.Ма ще видя...
    Ахахаха предсати си на 35 грядуса...един памперс с едно огромннн,мириэливо,раплуто лайноо Мнооо ше е приятна тая работа
    [size=7][b][u]fosse cos

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Schwarz_Blume_B
    Аз мисех лятото да гледам малки деца да по няколко часа.Ма ще видя...
    т'ва с малките деца е голяяяяяяяяма отговорност!
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  13. #13
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    Нямах предвид бебета!!!!!!!!
    За нищо на света!
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  14. #14
    независимо от т'ва колко са големи..... т'ва е двойна отговорност!
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  15. #15
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    Знам ,аз имах предвид памперсите
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Ако си извадиш разрешително за работа, това ще ти бъде само в плюс. От къде да го извадиш?- Министерството на труда и социалната политика.
    Ако имаш някакво желание да бачкаш на морето, ще ти препоръчам Приморско. Две поредни години ходя на почивка там и по заведения все гледам някакви обяви за сервитьори/сервитьорки и т.н.
    Успех.

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Ако си извадиш разрешително за работа, това ще ти бъде само в плюс. От къде да го извадиш?- Министерството на труда и социалната политика.
    Ако имаш някакво желание да бачкаш на морето, ще ти препоръчам Приморско. Две поредни години ходя на почивка там и по заведения все гледам някакви обяви за сервитьори/сервитьорки и т.н.
    Успех.
    ехе, ехе))
    Приморско, Приморско...обичам си го аз Приморско))
    Нооооо, точно сега ги следят отблизо дали работят дечица, на мен лично в това ми се състои проблема))иначе е вярно, че има работа, но няма да те наемат да сервираш алкохол, ако нямаш правото да го употребяваш...дори да си в заведението)

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Ако си извадиш разрешително за работа, това ще ти бъде само в плюс. От къде да го извадиш?- Министерството на труда и социалната политика.
    Ако имаш някакво желание да бачкаш на морето, ще ти препоръчам Приморско. Две поредни години ходя на почивка там и по заведения все гледам някакви обяви за сервитьори/сервитьорки и т.н.
    Успех.
    ...да те наемат да сервираш алкохол, ако нямаш правото да го употребяваш...дори да си в заведението)
    Едно разрешително за работа на малолетен прави чудеса.
    Това, което го казваш за пръв път го чувам, но дори да е вярно, не е речено, че само в заведенията има работа. Станциите също са вариант. Един приятел на приятел миналата година за 300-350лв (не помня точно) бачкаше в столовата на една станция, като получаваше безплатно легло и храна.

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Аз мисля да почвам строителен работник,тва е истината. Мъжка работа,кви са тия лигавщини "промоутър",продавач,разлеп чвач,детегледач и така нататък булшитс...
    Бачкаш си като пич,бъркаш гипс на майсторите,товариш си чували с цимент,почиваш си през 10 минути,лафиш си по цел ден с другите работници за кви ли не простотии. Работата обикновено е до 5:30-6 вечерта. След това се прибираш,един душ,почиваш,ако си изморен и излизаш с достатъчно пари в джоба цяла нощ по дискотеките и кръчмите да пиеш с приятели и да се забиваш с мацки. Ето това е перфектното лято,което лично аз очаквам и желая
    Да, миналото лято бях общ работник на тея дето правят топлоизолации и честно казано беше ужасно... вярно по 20лв на ден, ама си е къртовски труд от сутрин до вечер секи ден. Тва лято няма отново да се тормозя - наистина е 6ит

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Аз мисля да почвам строителен работник,тва е истината. Мъжка работа,кви са тия лигавщини "промоутър",продавач,разлеп чвач,детегледач и така нататък булшитс...
    Бачкаш си като пич,бъркаш гипс на майсторите,товариш си чували с цимент,почиваш си през 10 минути,лафиш си по цел ден с другите работници за кви ли не простотии. Работата обикновено е до 5:30-6 вечерта. След това се прибираш,един душ,почиваш,ако си изморен и излизаш с достатъчно пари в джоба цяла нощ по дискотеките и кръчмите да пиеш с приятели и да се забиваш с мацки. Ето това е перфектното лято,което лично аз очаквам и желая
    Да, миналото лято бях общ работник на тея дето правят топлоизолации и честно казано беше ужасно... вярно по 20лв на ден, ама си е къртовски труд от сутрин до вечер секи ден. Тва лято няма отново да се тормозя - наистина е 6ит

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Изморително е,да,особено в началото... но се свиква... А и поне знаеш,че наистина работиш нещо и то не като п*тка,а като мъж.

    Друга готина работа е барманче и сериозно съм се замислил да запиша в скоро време курс за барман,да си изкарам тапия и да почна да работя тва. Професията има много предимства - общуваш с много хора,ставаш супер сръчен,около теб ще е пълно с готини момичета и така нататък...
    Да върха е!
    Препоръчвам курса на всички заслужава си а и е за малко пари.
    Light The Universe

  22. #22
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    ATAKABG
    Абе ти да не си Бобсън?

    ПП-Сорка за флууууууууда!
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  23. #23
    Фен Аватара на SouL^*DiViNe
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    255
    Епа елате в Бургас на морето и 100% ще си намерите работа Хотели,ресторанти,кафета.... .пфф колкото искаш,пък и заплащането е добро.Аре успех \/
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Едно разрешително за работа на малолетен прави чудеса.
    Това, което го казваш за пръв път го чувам, но дори да е вярно, не е речено, че само в заведенията има работа. Станциите също са вариант. Един приятел на приятел миналата година за 300-350лв (не помня точно) бачкаше в столовата на една станция, като получаваше безплатно легло и храна.
    Хехе....е, нееее)Ник'ви чудеса не прави, мен затова не искат да ме вземат тая година(поне засега...)
    Я, я .... искам да чуя кой е приятелят)(име и град))хехе
    Аз работих именно в столова, което си е мн ха оферта, 'щото работиш по 4 часа на ден, останалото време от деня си на плажа, вечер - по дискотеките...

  25. #25
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    С една дума -ОЛИГОФРЕН!Радвам се,че не си той ,ъъъъ да тфа беше!
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си