.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Голям фен Аватара на Carlos
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Стокхолм
    Мнения
    640

    Въпрос към модераторите...

    Въпросът ми е следният: Може ли да се направи така, че единствените, които могат да задават теми да са регистрирани потребители... Просто смятам, че има достатъчно регистрирани хора в този форум, които дават много компетентни мнения и наистина помагат на тези, които имат НОРМАЛНИ въпроси! Който има някакъв проблем, ще се наложи да премине през регистрация и смятам, че така тези, които пишат глупости ще намалеят, тъй като няма да се занимават толкова с регистрации. А при една смотана тема си получават БАН и ще имат нужда от нова регистрация...
    Съжелявам, тази тема също не е много за раздел "Секс", обаче съм крайно възмутен и смятам, че този форум е много полезен и има нужда да бъде малко по-чист. Благодаря на тези, които ще ме подкрепят (защото съм сигурен, че има такива) и се извинявам още един път, че пуснах тук тази тема!

  2. #2
    mene pak me kefat tupite temi4ki .... Kato mi e typo se smeqqq ...
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Тази тема също е обсъдана дестки пъти. Ако се ограничи посещението/писането само до регистрирани потребите ще намалеят и темите, но и стойностните. За да си зададеш въпроса (примерно) ще се наложи регистрация, както и за един бърз и точен отговор. Изключително неприятно ми е да не мога да пиша нещо в някой форум поради липса на регистрация, която определно нямам намерение да си направя

  4. #4
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Ако не задължителна регистрация, поне може да са баннат едно две IP-та на хората, които пускат тея тъпизми....и без тва едва ли са повече от един-двама...или в краен случай им направете отделен раздел и на който му харесва да ходи там да се смее :/
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  5. #5
    Голям фен Аватара на Carlos
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Стокхолм
    Мнения
    640
    Хах, Sevt, това е добра идея

  6. #6
    темата е обсъждана не веднъж... и както виждаш - нищо

    не съм съвсем съгласна само регистрирани потребители да могат да пишат във форума. както виждаш той е тийнПРОБЛЕМ... което предполага, че тук си казват проблемите... но мн хора понякога се срамуват да представят проблома си от своето си потребителско име ... затова анонимно си задават въпросите. ест, както виждаме се прекалява с предоставената възможност, но нали за това са модераторите? просто трябва по-често да 'режат' глави... предупреждения, бан, нз-си-к'во... но в крайна сметка правят каквото могат нищо, че 'винаги може повече'
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  7. #7
    ГостЪТ
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
    темата е обсъждана не веднъж... и както виждаш - нищо

    не съм съвсем съгласна само регистрирани потребители да могат да пишат във форума. както виждаш той е тийнПРОБЛЕМ... което предполага, че тук си казват проблемите... но мн хора понякога се срамуват да представят проблома си от своето си потребителско име ... затова анонимно си задават въпросите. ест, както виждаме се прекалява с предоставената възможност, но нали за това са модераторите? просто трябва по-често да 'режат' глави... предупреждения, бан, нз-си-к'во... но в крайна сметка правят каквото могат нищо, че 'винаги може повече'
    Този мач вече съм го гледал, та ще се въздържа този път от по-подробни коментари. Имам и по-добри начини да си губя времето - само ще те попитам(и теб) - а ти доволна ли си от резултатът?

  8. #8
    не, но мен и никой не ме пита. а и така или иначе няма нищо да се промени, така че това наш'то с'я са празни приказки такива теми е имало много и въпреки т'ва - нищо... с'я няма да е по-различно. ще я обсъдим, всеки ще каже своето мнение и толкова... нищо не зависи от мен, теб, него и т.н. не съм радетел на идеята да сме пасивни и да гледаме само отстрани, но понякога реалността друго не предоставя
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  9. #9
    Оффф...
    Стига сте си тормозели главите от много мислене глава боли и излизат бръчици!
    Модовете и Администраторите си знаят работата и я вършат на ниво!
    Когато темата е безмисленна и тъпа става шоу в което няма лошо!
    А когато е обратното на човека му отговарят компетентните лица правилно.
    Light The Universe

  10. #10
    ГостЪТ
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
    не, но мен и никой не ме пита. а и така или иначе няма нищо да се промени, така че това наш'то с'я са празни приказки такива теми е имало много и въпреки т'ва - нищо... с'я няма да е по-различно. ще я обсъдим, всеки ще каже своето мнение и толкова... нищо не зависи от мен, теб, него и т.н. не съм радетел на идеята да сме пасивни и да гледаме само отстрани, но понякога реалността друго не предоставя
    Ок, съгласен! Преди време този въпрос го зададох към модераторка и отговор не получих(те доста избирателно отговарят, де) сега го зададох на теб, защото ми направи впечатление, че от доста време си тук. Вероятно един от "най-старите" регистрирани потребители.

  11. #11
    ГостЪТ
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
    не, но мен и никой не ме пита. а и така или иначе няма нищо да се промени, така че това наш'то с'я са празни приказки такива теми е имало много и въпреки т'ва - нищо... с'я няма да е по-различно. ще я обсъдим, всеки ще каже своето мнение и толкова... нищо не зависи от мен, теб, него и т.н. не съм радетел на идеята да сме пасивни и да гледаме само отстрани, но понякога реалността друго не предоставя
    Ок, съгласен! Преди време този въпрос го зададох към модераторка и отговор не получих(те доста избирателно отговарят, де) сега го зададох на теб, защото ми направи впечатление, че от доста време си тук. Вероятно си един от "най-старите" потребители тук.

  12. #12
    Не го правят/може би/,защото темите в "Любов" и "Секс' ще намалеят А и наистина е кофти като вляза в някой друг форум и искам да попитам нещо маловажно,да трябва да се регвам : )

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ГостЪТ
    Цитирай Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
    не, но мен и никой не ме пита. а и така или иначе няма нищо да се промени, така че това наш'то с'я са празни приказки такива теми е имало много и въпреки т'ва - нищо... с'я няма да е по-различно. ще я обсъдим, всеки ще каже своето мнение и толкова... нищо не зависи от мен, теб, него и т.н. не съм радетел на идеята да сме пасивни и да гледаме само отстрани, но понякога реалността друго не предоставя
    Ок, съгласен! Преди време този въпрос го зададох към модераторка и отговор не получих(те доста избирателно отговарят, де) сега го зададох на теб, защото ми направи впечатление, че от доста време си тук. Вероятно си един от "най-старите" потребители тук.
    аз само съм рег отдавна... тогава влизах само, за да чета разни неща във форума (без да пиша, защото тогава бях малка (14год) ((или поне тогава така си мислех, макар че с'я като гледам на 14 вече се имат за доста големи)) и статииите... иначе пиша от хмз... малко по-малко от год...и в началото пак не редовно. но откакто съм редовна..следя к'во става... но то и ти да седиш тук 3седм почти по цял ден.... и на теб ще ти се изяснят мн неща, и мн теми, и мнения ще ти минат пред очите и ще си вече 'обигран' във всичко тук
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Ако не задължителна регистрация, поне може да са баннат едно две IP-та на хората, които пускат тея тъпизми....и без тва едва ли са повече от един-двама...или в краен случай им направете отделен раздел и на който му харесва да ходи там да се смее :/
    бтк адсл за тебе е \/ Бтк юзъртите са с динамични адресси!Демек рестарт на модема и си получава нов IP адресс

  15. #15
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Темата е дискутирана многократно, а на всичко отгоре и пусната в грешен раздел, поради което ще я затворя.

    В момента политиката на сайта е насочена по този път -> гости да СЕ допускат. И двата варианта /така, както е сега и само регнати потребители да пишат/ си имат своите плюсове и недостатъци, а дефакто говорим за едно и също, само дето в единия случай има ник, а в другия е просто гост..

    и сега се банват постоянно IP адреси, от които е пускана шлака, даже са 2 пъти повече, от колкото потребителските имена. Ето днеска разкарах един пубертет, който като гост беше пуснат 171 тъпизми. Това, че е такъв не го спаси..

    Приятен ден желая на всички.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си