.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    _`F`_
    Guest

    Ured za pletene na plitki

    Zdraveite na vsi4ki!Tursih 4rez tursa4kata, no ne otkrih nito edna tema za takuv utred, a znam 4e ima. Moje li nqkoi da me informira ot kude moga da si go kupq (ot Sofiq sum) i na kakva cena dolu-gore 6te izleze. Blagodarq vi predvaritelno.

  2. #2
    Аватара на kat4enceto
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    somewhere over the rainbow...
    Мнения
    1 014
    не бях 4увала за уред за плетене на плитки !!!


  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    Мдаа... и това чудо го имам Идея си нямам от къде е купено, нито за колко.От много време го имам.На кутията пише Twist Braid Quick and easy hair braider.As seen on tv. само дето с това чудо аз не мога да се справя.Имам го от около 2 години и нито 1 не съм се сплитала.То даже не стават плитки ами има 4 кукички на които закачаш косата и натискаш бутона 1во нагоре и ги увърта кичурчетата ,после бутона надолу и ги увърта едно с друго.Ей тва представлялва ако сте ме разбрали.Дано съм била полезна
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  4. #4
    AmyLee_
    Guest
    Eto go tova neshto

    amazon. com /Twist-Braid-Hair-Braider-SEEN/dp/B000K70ZJ4

    predi go bqh gledala po TV Shop-a ;}} sigurno predi 4,5 godini .. Togava cenata mu beshe 80 leva. Sega sigurno e padnala dosta Obache bulgarski sait ne znam ... Ne, che tova shte ti svyrshi nqkakva rabuta, obache da kaja :P

  5. #5
    това чудо го бях виждала преди 1-2 месеца в technomarket и струваше някаде около 20 лв май

  6. #6
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Ам знам я таз машинарийкаа.Виждала съм на марката БЕйБИЛИС в големите магазини за бяла техника.Струваше около 50-тина лева преди около година може би.Към нея има и едни малки топченца с дупка по средата които са нещо като допълнителен цветен аксесоар за косата.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  7. #7
    Guest
    A vur6i li nqkakva rabota t.e. plete li hubavi plitki?

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    ами аз имам такава от около 4 години на Бейбилис и тогава струваше някъде около 80 лв. ама още си мотая по косата А тези за 20 лв ги забрави.Една фр си купи и се счупи, а и за нищо не ставаше попринцип. Както и тези по рекламите на WS teleshop

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си