.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Калций, Магнезий и Цинк

    Продават ли ги поотделно на хапчета и колко струват? Защото Калмацин и Мерц Специал Драже нещо са скъпички.

  2. #2
    Поинтересувай се в някоя аптека!
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от gabrielka@a
    Поинтересувай се в някоя аптека!
    Не сезъби, питам просто. И нали се сещаш, че тук може да ми казват едно, а на друго място друго. И трето - може да има калций от 5 лв и от 20 лв. Ааа, и 4то - не искам да изглеждам като идиотка, ако въобще не се продава.

    Как да се регистрирате и да печелите пари без вируси и спам, а само чрез една програма,която да ви пратя и не трябва нищо да правите - пишете ми ЛС!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Mislia che ot vsiako polojenie shte ti izleze po-skupo da kupuvash pootdelno preparatite i osven tova ima mnogo goliama veropiatnost da opleskash dozirovkata koeto nikak niama da e priatno kakto za teb taka i za okolnite. Ne sluchainoi produkta e pusnat v kombinacia i se predlaga na pazara v tezi raznovidnosti!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Desperated
    Цитирай Първоначално написано от gabrielka@a
    Поинтересувай се в някоя аптека!
    Не сезъби, питам просто. И нали се сещаш, че тук може да ми казват едно, а на друго място друго. И трето - може да има калций от 5 лв и от 20 лв. Ааа, и 4то - не искам да изглеждам като идиотка, ако въобще не се продава.
    Не се зъбя,а просто ти предлагам вариант.Ако не го харесваш-твоя работа!
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  6. #6
    аксо
    Guest

    к,м,ц

    Има на OZONE точно Калций+Магнезий+Цинк, струва около 5 лв, но не навсякъде го има. Другият вариант е Калций+D3+Цинк и магнезий отделно.
    Защо ще взимаш това?

  7. #7
    Guest
    За какво са тзи работи ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си