.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35

Тема: valerian ...

  1. #26

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    под клоните на едно дърво
    Мнения
    100
    една фр на една моя фр е изпила 5 наведъж и засапла(прекалено много се оспокоила )така че тва за друсане не го приемам еее ако изпиеш повече може и нещо да сатне, но не пробвай

  2. #27
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    аз съм пила по 20-30 хапчета наведнъж(експериментаторк си падам...пък и нещо сдухвах мноу тогава) и нищо не ти става, само ти се спи
    Boots and braces don't make racists!

  3. #28
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Цитирай Първоначално написано от NovemberRain
    една фр на една моя фр е изпила 5 наведъж и засапла(прекалено много се оспокоила )така че тва за друсане не го приемам еее ако изпиеш повече може и нещо да сатне, но не пробвай
    Хах, остави ме да се разказвам случките сама .
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  4. #29
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    пет хапченца?
    ама от тия гнусно смърдящите в шишенце или тия на блистерче дето са..?аз пиех по половин шишенце хапчета наведнъж и нищо...само ми се спеше...ти от 5 О.о
    Boots and braces don't make racists!

  5. #30
    Guest
    От блистер съм пил 20... Пълна глупост. Не ти се приспива дори.

  6. #31

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    под клоните на едно дърво
    Мнения
    100
    аз си зем блистер и май съм изпила най-малко бройки-1
    има прятен вкус

  7. #32
    posledniq den sum izgultal edna tubi4kaa i ima efekt uspokoqva me

  8. #33

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    под клоните на едно дърво
    Мнения
    100
    аз си зем блистер и май съм изпила най-малко бройки-1
    има прятен вкус

  9. #34
    Аватара на theEXPLOITED
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    OUT OF SPACE
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от ^BAD_GIRL^
    Наричат се Кодеин и Глутетимид.Кодеинът се използва за потискане центъра на кашлицата и също така е успокоително и болкоуспокояващо.Глутетим дът е приспователно.Длъжна съм да ти кажа,че можеш да получиш световъртеж,обриви и гърчове.пристрастяването е много бързо и рязкото спиране на тези двете може да доведе и до смърт,така че мисли му...
    БАХТИ ЗНА4И АЗ КАК ЛИ СЪМ ЖИВА?А,БЕ ПЪРВО КОДЕИН ВЕ4Е НЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА А И НЯМА ДОКТОР КОЙТО ДА СЕ СЪГЛАСИ ДА ТИ ГИ ИЗПИшЕ И ДВЕТЕ НА ВЕДНЪЖ!!!ИНА4Е БЕшЕ ЯКО НАЙ-ДОБРАТА КОМБИНАЦИЯ ГОЛТЕТИ И КОТКИ...............

  10. #35
    anonymous99999
    Guest

    Kodein ima mnogo

    kodein ima mn po aptekite. V siropite za ka6lica i tabletkite za nastinka. Az ne spah edna ve4er i posle bqh na rabota ama ne moeh da gledam i si zemah 3 tabletki za nastinka ne pomnq imeto. Sadarjq6e 8mg kodein i 30 kofein i 500paracetamol. + 3-4 kafeta i edin redbul i sq e 23 4asa toes 41viq 4as bez san i o6te ne mi sa spi. Dopustimata doza paracetamol e 4000mg za denono6tie no sam dlajen da vi kajq 4e e mn vreden za 4erniq drob. Ne zamaite tova ako naistina nqma na kade !!! 16-20 mg kodein + dosta kofein spored mene sa dostata4ni ako trqbva da boduvate. Ei umnata ... tva e kofti

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си