.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35

Тема: valerian ...

  1. #1
    dea znam koi :P
    Guest

    valerian ...

    6666 hora q nqkoi da kaje moje6 li da se nadrusa6 ot valerian ????? znam 4e e uspokoitelno ama nz kfi reakcii predizvikva adi kajete 4e nz ni6to to4no za valeriana
    P.S. ne se hilete mn na nevejestvoto mi

  2. #2
    dea znam koi :P
    Guest
    are pi6ete de

  3. #3
    Guest
    прдизвиква айля4ец у хората и еуфоря у котките

  4. #4
    Guest
    еми от aulin-a може6,от olint-a за нос може,така 4е 6то па да не може и от валериана

  5. #5
    tva ni6to ne pravii
    OB!4AM T3, SUBL!4A! S3!!!

  6. #6
    az sum probvala s nqkolko hap4eta valeriqn i efekta be6e tva 4e spr mn se otpusnah i ti se dospiva tkz xax drugo nqma6e
    ZnAm KoGaTo UmRu KoV4eGut Mi ShTe e ZeLeN!!!

  7. #7
    Guest
    AMI BRA4EDKA MI IZPI 40 HP4ETA VALERIAN I OTIDE V BOLNICA I POSLE ISKAHA DA E VKARAT V LUDNICATA, 6TOTO POBARKA DOKTORITE TAKA 4E TI SI RE6I KVO DA PRAVI6 DA PIE6 ILI NE

  8. #8
    от валериан най-много да заспиш

  9. #9
    Guest
    мда...веднъж ми се случи да ицгълтам 5 такива (всъщност, не бееш нарочно, сбърках ги с лекарството ми за мигрена) и така ми падна кръвното, че спах 2 дни и още 2 ходих като пияна...

  10. #10
    Валериана се използва за преспивателно или успокоително какви са тези глупости който говорите?Ако си решил да използваш по половин или едно хапче на вечер..
    П.С. На колко си години?От Валериан нищо няма да стане ако се надрусаш,освен да заспиш или да повърнеш,но не е препоръчително да го правиш,кой знае как ще реагира организма ти.
    Bring the violence

  11. #11
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Може ако го смесиш с алкохол,но мога да ти кажа хапчета,които като приемеш заедно имат такъв ефект все едно си взел хероин
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  12. #12
    dea znam koi :P
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^BAD_GIRL^
    Може ако го смесиш с алкохол,но мога да ти кажа хапчета,които като приемеш заедно имат такъв ефект все едно си взел хероин
    kaji be ama kaji i kolko kinti sa i dali mogat da se zemat ot aptekata ili ot drugade adi 6e 4akam da me informira6

  13. #13
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Наричат се Кодеин и Глутетимид.Кодеинът се използва за потискане центъра на кашлицата и също така е успокоително и болкоуспокояващо.Глутетим дът е приспователно.Длъжна съм да ти кажа,че можеш да получиш световъртеж,обриви и гърчове.пристрастяването е много бързо и рязкото спиране на тези двете може да доведе и до смърт,така че мисли му...
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  14. #14
    dea znam koi :P
    Guest
    a znae6 li kolko struvat gore-doly ???

  15. #15
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Нямам представа,знам че са скъпи обаче и май ги дават с рецепта само
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    мда...веднъж ми се случи да ицгълтам 5 такива (всъщност, не бееш нарочно, сбърках ги с лекарството ми за мигрена) и така ми падна кръвното, че спах 2 дни и още 2 ходих като пияна...
    ами то Е лекарство срещу мигрена, драги.

    ^BAD_GIRL^

    Нямам представа,знам че са скъпи обаче и май ги дават с рецепта само
    Глупости, поне корен от валериан може дфа се купи евтино и без рецепта от всяка аптека.

    валерианът сам по себе си не "надрусва", но ако корен от валериан се смеси с тревицата премахва паранойте

  17. #17
    BlaAa BlaAa
    Guest
    abe nz tva za valeriana 4e nadrusva mi se struvat gluposti vednaj bqh izpila 8 i ni6ty mi nqma6e samo mi se dospa izpih edno kafence i nervite mi zeha da otka4at .....abe hap4etata ne sa igra4ka...tr se vnimava

  18. #18
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    мда...веднъж ми се случи да ицгълтам 5 такива (всъщност, не бееш нарочно, сбърках ги с лекарството ми за мигрена) и така ми падна кръвното, че спах 2 дни и още 2 ходих като пияна...
    ами то Е лекарство срещу мигрена, драги.

    ^BAD_GIRL^

    Нямам представа,знам че са скъпи обаче и май ги дават с рецепта само
    Глупости, поне корен от валериан може дфа се купи евтино и без рецепта от всяка аптека.

    валерианът сам по себе си не "надрусва", но ако корен от валериан се смеси с тревицата премахва паранойте
    Поне четете предишните постове преди да се изказвате глупаво.Не говоря за валериана там,където си ме цитирал...
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    мда...веднъж ми се случи да ицгълтам 5 такива (всъщност, не бееш нарочно, сбърках ги с лекарството ми за мигрена) и така ми падна кръвното, че спах 2 дни и още 2 ходих като пияна...
    ами то Е лекарство срещу мигрена, драги.
    не е. и аз съм с мигрена, така че ти гарантирам - НЕ Е. може да те приспи, но в никакъв случай не помага да се овладее пристъпа.

  20. #20
    Една моя приятелка няколко пъти се "надруса" с валериан и се държеше като напушена после(даже се пристрасти за кратко)ама тя май просто се правеше на интересна...иначе аз пробвах веднъж и нищо ми нямаше. а за мен тва е голямо малоумие...
    You've been runnin' around for so long
    You've been hurtin' yourself too much
    You keep messin' around with darkness
    You're the one whose losin'...

  21. #21
    AzZZZZZZz
    Guest
    20 stotinki strua edin blister

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    прдизвиква айля4ец у хората и еуфоря у котките
    po skoro razgonva gi

  23. #23
    Guest
    m edna moq fr ima6e mn problemi s roditelite si i po4na da pie valqrqn kato uspokoqva6to...sled vreme po4na da se pristrastqva i pie6e na den po nqkolko!...nakraq vyob6te sprqha da i deistvat zatova po dobre si lekuvaite nervite s drugo

  24. #24
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    m edna moq fr ima6e mn problemi s roditelite si i po4na da pie valqrqn kato uspokoqva6to...sled vreme po4na da se pristrastqva i pie6e na den po nqkolko!...nakraq vyob6te sprqha da i deistvat zatova po dobre si lekuvaite nervite s drugo
    Ми нормално,това е успокоително,няма как да не се пристрастиш като взимаш редовно.Когато нервите ти свикнат да се успокояват по изкуствен начин,трудно отвикват и се стига до тежки психически заболявания.Основната причина е точно факта,че рано или късно действието намалява,накрая спира и се прибягва до по силни лекарства.Има случаи,когато за да се усили ефекта се смесват успокоителните с алкохол,но повечето от употребяващите незнаят как да уравновесят количеството и на двете,което води до лечение в специализирани болнични заведения...
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  25. #25
    Бухахаха тука е мега весело

    Имам чувството,че съм във форума на семейство Адамс...некви деца пият апове без да знаят как действат,пък предозират пък и зависими стават хаха супер \/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си