.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    малко късно .....

    аве нормално ми е да има човек мокри сънища на 16
    аз още след 11 -12 годинки спрях да имам
    и от тогава като сънуввам някакъв еротичен сън не се изпразвам
    я ме осветлете по въпроса че таая работа нещо не ми харесва

  2. #2
    Да нормално е, не се притеснявай. Може да имаш мокар сън и на 30 години. Става когато Не правиш от много време секс и не се и самозадоволяваш. И в този случеи спермата е като мензиса- трябва да се изхвърли веднъш месечно. Така че не се притеснявай.

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Това се среща и при мъжете на 60 годишна възраст, а то не е еякулация, че да "свършваш"

  4. #4
    Ооооо направи си свършваш на сън и се омазваш целия и се на сутреинта се чустваш много тъпо, но вече е късно.

  5. #5
    особено ако има някой до тебе просто .....

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    Цитирай Първоначално написано от lesstats
    особено ако има някой до тебе просто .....
    Е, ти ако имаш, други проблеми може да имаш, но не и мокри сънища ^^

    Като малък имах 2 или 3 мокри сънища след 3-4 седмици въздържание. Ама преди 2 години се бях решил 3 месеца да не правя секс, да не мастурбирам, ала мокър сън не ми се случи. (добре, де, някъде към края на 3тия се събрахме със сегашната ми партньорка) Така че не смятам, че абсолютно във всички възрасти мокрият сън е нормален.
    По дяволите, хора! Пише се НЕ ЗНАМ, не "незнам". Пише се НЕ СЪМ, не "несъм". Не бъдете идиоти!

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от 8412
    Да нормално е, не се притеснявай. Може да имаш мокар сън и на 30 години. Става когато Не правиш от много време секс и не се и самозадоволяваш. И в този случеи спермата е като мензиса- трябва да се изхвърли веднъш месечно. Така че не се притеснявай.
    веднъж
    аз около 20 пъти на месец

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си