.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Аз и най- добрия ми приятел.. ПОМОЩ!

    Аз го харесвам от 6 години.. преместих се в неговото училище във втори клас от тогава се познаваме и това са си 6 години.. ами станахме най- добри приятели и аз много го харесвам, но не знам как да му кажа.. знам че ще предложите да му кажа без да овъртам, но не мога.. ще рискувам приятелството ни.. какво да права?

  2. #2
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Вашето приятелство и без това е заминало. Вече не можеш да се зарадваш за него, ако си намери друго момиче и се влюби, нали? Седнете някъде двамата, поговорете си и му кажи. Дори да не ти отвърне на чувствата едва ли ще се отдръпне след 6 годишно приятелство.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  3. #3
    Внимавай много,защото аз така съсипах едно прекрасно приятелство.
    http://g.ladypopular.bg/public_profile.php?id=1088735

    Професия-Малка пикла
    Момиче <333
    Цитирай Първоначално написано от vivian
    Цитирай Първоначално написано от FuckedUp
    ОМГ!
    НЯМА ОМГ ИМА САМО ''МНОГО СИ КРАСИВА'' ЯСНО????

  4. #4
    Не знам... Ще се радвам за него, но ревността ще надделее!!

  5. #5
    ако го харесваш му кажи, 50/50 или ще ти отвърне или няма ако просто така си седиш и тези 50 процента ще пропилееш, а ако след време той си хване гадже /сериозна връзка/ ии ти разбереш че преди това те е харесвал ще се съсипеш от яд!! По- хубаво рискувай ;] . .

  6. #6
    Повече от фен Аватара на BornToRaiseTheHell
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    393
    Кажи му. Смисъла да мълчиш е никакъв, за 6 години те е опознал достатъчно и се съмнявам да се отдръпне,щом сте близки. Може да съсипеш приятелството ви, наистина, но не смяташ ли, че чувства, непризнати дълго време, причиняват повече болка, отколкото наранените? Успех!

  7. #7
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Обмисли добре , преди да постъпиш , по какъвто и да е начин. 6 години не са никак малко. Ти си решаваш какво да правиш. Или:
    - ...му казваш / показваш по някакъв начин, че го харесваш като нещо повече от приятели. Като рискуваш 6-годишното ви приятелство.
    - ...си замълчаваш.
    Помисли наистина добре. Ако му признаеш - има вероятност да те отбягва , има и вероятност въобще да не обръща внимание на това. Смисъл, че ще си продължите така , както сте си били досега и ти ще си останеш с чувствата , които ще те мъчат до едно време.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  8. #8
    Благодаря ви много... Казах му, той нищо не ми отговори сега всичко е както преди!!

  9. #9
    Повече от фен Аватара на thelover3
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    355
    Ами правилно си постъпила. Рискуваш-има шанс да спечелиш; не рискуваш-няма никакъв шанс. И все пак се опитай да го забравиш, макар че трудно ще стане..., защото ако той след време си намери серизона приятелка ти пак ще ревнуваш нали?!

  10. #10
    Супер фен Аватара на elysunny
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 232
    едит. Как така нищо не ти е отговорил ?

  11. #11
    Еми... написа ми "ок" и си продължихме темата.. чувствах се хем странно хем неловко..

  12. #12
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    771
    мм не е ли по добре да му кажеш лично.. смисал не по интернет? по добре отидете на кафе или някаде по насаме и там поговорете.. не по скайпи т.н

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от fluffy_^ Виж мнението
    мм не е ли по добре да му кажеш лично.. смисал не по интернет? по добре отидете на кафе или някаде по насаме и там поговорете.. не по скайпи т.н
    да... мерси.. ще се опитам

  14. #14
    ta6etooo
    Guest
    zna4i

  15. #15
    ta6etooo
    Guest
    hora zapoznah se s 1 momi4e zapoznahme se i opoznahme se i 1 ve4er 6tqh da lqgam i pisah no me be6e sram pisah i abe obi4kam si te i tq mi otgovori me too ottogava zapo4nah da i pra6tam surca i celuvki tq mi otvru6ta sus su6toto i iskam va6ata pomo6t ot tuk natatuk kak da i predloja pls otgovorete mi na vuprosa kakvoto iskate si mislete no tursq pomot ot vas
    za6toto q haresvam ot dosta vreme 6te sum vi mnogo blagodaren ako mi otgovorite

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си