.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    retryyy
    Guest

    Анален Сех ?

    Искам да попитам дали има нешо упасно ако правя анален сех без презарватив и свърша в анала една приятелка ми беше казала да го правя с презарватив защото в анала може да се хване няква болест ли зараза немопомня точно не съм запознат с нещата

  2. #2
    Guest
    ne mislq 4e ima opasnosti ... ama po dobre ne go pravi ........ ne bi mi haresalo .... na mene li4no ;] xaxax

  3. #3
    retryyy
    Guest
    на мен и приятелката ми много ни харесва но като ми казаха че можело да се пипне няква болест аз затова попитах

  4. #4
    Тъпи сте. Направо ми идва да ви убия. Каква връзка има свършването с предаването на инфекции и болести?
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  5. #5
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Тъпи сте. Направо ми идва да ви убия. Каква връзка има свършването с предаването на инфекции и болести?

    Така е. Принципно можеш да лепнеш и без да свършиш. Достатъчно е да й го боцнеш.
    Собственост на Canis_Dirus

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    95
    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Тъпи сте. Направо ми идва да ви убия. Каква връзка има свършването с предаването на инфекции и болести?

    Така е. Принципно можеш да лепнеш и без да свършиш. Достатъчно е да й го боцнеш.

  7. #7
    retryyy
    Guest
    и в краина сметка нищо не разбрах

  8. #8
    Най-добре използвайте презервативи.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  9. #9
    izpolzvaite prezervativi...v anusa ima bakterii, koito pri analen seks bez prezervativ mogat da ti pri4inqt ne samo infekciq na teb, no i na pr ti ako sled tova go pravite vaginalno...edna pr imashe mnogo uslojneniq sled takava postapka - infekciq na vlagalishteto, ottm cistit, 1 mesec bez seks i t.n po otnoshenie na infekciqta pri majete ne sam dotolkova zapoznata no edva li 6te e ne6to priqtno da imash inf na onaq ralta

  10. #10
    6te staneli ne6to ako i se ispraznq v anusa

  11. #11
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Ще ти стане хубаво

  12. #12
    moje mnogo raboti da ti stant ako partniora ne e vnimatelen
    Никога не спори с тъпак,хората може да не забележат разликата

  13. #13

    zdr

    mislq 4 ene...pone mom4eta s koito sam pravila analen sex ne sa imali problem.Pak na mene li4no mi haresva da go use6tam kato svar6va v zadnika mi kak mu pulsira...i spermata kolko e topla.

  14. #14
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720

    Re: Анален Сех ?

    Цитирай Първоначално написано от retryyy
    Искам да попитам дали има нешо упасно ако правя анален сех без презарватив и свърша в анала една приятелка ми беше казала да го правя с презарватив защото в анала може да се хване няква болест ли зараза немопомня точно не съм запознат с нещата
    Известно ти е за какво по принцип служи ануса нали? Микробите там са като в свой дом... по хубаво сложи гумата.
    - Всички авто-части на едно място!

  15. #15
    Guest
    tctc na kvo go uburnahte tuka chovek si pokaje prusta vie rakata zahapvate decki raboti

  16. #16
    Doctorrrr
    Guest
    Малии, кво става в тоя форум тука половината са адски прости а са тръгнали да правят секс...

  17. #17
    Фен Аватара на Magician
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    174

    Re: hi

    Цитирай Първоначално написано от Milena_Pld
    Na mene sa mi svar6vali dosta mom4eta v zadnika ...nikoi ne e hvanal ni6to...Ama nali znae6 moje ot vsi4ko da si lepne6 ne6to.
    Не бъди сигурна...

  18. #18
    Фен Аватара на Magician
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    174

    Re: Анален Сех ?

    Цитирай Първоначално написано от retryyy
    Искам да попитам дали има нешо упасно ако правя анален сех без презарватив и свърша в анала една приятелка ми беше казала да го правя с презарватив защото в анала може да се хване няква болест ли зараза немопомня точно не съм запознат с нещата
    Ами, могат да се хванат бактерии, които се лекуват с антибиотик де, но... не е гот, все пак. Аз два пъти съм се лекувал така и все си казвам, че ще внимавам, но... наистина е супер яко да свършвам там. Жестоко е направо. А и урогологът, при който кодя вика, че и той си е патил...

    Та така... има си опасност, по-добре е да се прави този вид секс с презерватив, въпреки че я няма тръпката.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си