.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    анджелика бейби
    Guest

    Направих голяма грешка!

    Вчера в дискотеката пийнах малко повече, двама циганина ма заговориха и ме убедиха да отидем в тоалетните и да го направим заедно - тройка. Най - накрая и двамата ми свършиха в устата, но сега се чувствам гадно! Какво да направя, за да ми мине? Направо ще изпадна в нервна криза!

    моля без тъпи ПЕДАЛСКИ коментари!

  2. #2

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Burgas
    Мнения
    19
    Май доста си пийнала не малко повече.Ми незнам дори и да ти кажа да се опиташ да го забравиш силно ме съмнява че ше можеш.Сама си си виновна тая глава за тва я носиш на раменете си да мислиш

  3. #3
    Guest
    Ми аз бих се застреляла на твое място по-разумно решение на проблема не виждам.

  4. #4

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    221

    Re: Направих голяма грешка!

    Според мен най-доброто решение е да се пуснеш на още няколко момчета да ти свършат в устата(българи), за да ти се измие гадния вкус от устата.

    В тоя ред на мисли, свободна ли си в четвъртък?

  5. #5
    Doctorrrr
    Guest

    Re: Направих голяма грешка!

    Цитирай Първоначално написано от анджелика бейби
    Вчера в дискотеката пийнах малко повече, двама циганина ма заговориха и ме убедиха да отидем в тоалетните и да го направим заедно - тройка. Най - накрая и двамата ми свършиха в устата, но сега се чувствам гадно! Какво да направя, за да ми мине? Направо ще изпадна в нервна криза!

    моля без тъпи ПЕДАЛСКИ коментари!
    боклук

  6. #6
    ЧИЧО СПАС
    Guest

    Re: Направих голяма грешка!

    Цитирай Първоначално написано от petela mi qnko
    Според мен най-доброто решение е да се пуснеш на още няколко момчета да ти свършат в устата(българи), за да ти се измие гадния вкус от устата.

    В тоя ред на мисли, свободна ли си в четвъртък?
    НЕ, НЕ Е! АЗ Я НАЕХ И С ВИРУz щЕ Я ЕБНЕМ В ЕДИН ХОТЕЛ В ЦЕНТЪРА НА СЛЪНЧЕВ БРЯГ!

  7. #7
    ебати мн сте гадни,на девойка й е гадно а и вие не я олеснявате,станалото станало,ся кво да се самоубие заради тъпа постъпка ли?миличка с времето ще го забравиш,и нека ти е като обица на ухото следващият път колко ще пиеш и с кой какво ще правиш.

  8. #8
    анджелика бейби
    Guest

    Re: Направих голяма грешка!

    Цитирай Първоначално написано от Doctorrrr
    Цитирай Първоначално написано от анджелика бейби
    Вчера в дискотеката пийнах малко повече, двама циганина ма заговориха и ме убедиха да отидем в тоалетните и да го направим заедно - тройка. Най - накрая и двамата ми свършиха в устата, но сега се чувствам гадно! Какво да направя, за да ми мине? Направо ще изпадна в нервна криза!

    моля без тъпи ПЕДАЛСКИ коментари!
    боклук
    лайнар!

  9. #9
    еее мамка му тука всички светци станаха изведнъж.....
    човек да не сгреши,вие душичката ще му извадите

  10. #10
    да намалиш алкохола иначе затова каквото станало не може да се оправи


  11. #11
    Guest
    Това са цигани все пак ако бяха 10 момчета пак по-добре щеше да е ама с цигани тва просто ееееееееееееееееее.............. ......няма такова извръщение!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    hristowowww
    Guest
    Не ми се вярва това да е истинска случка.

  13. #13

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    221
    Цитирай Първоначално написано от optical_illusion
    ебати мн сте гадни,на девойка й е гадно а и вие не я олеснявате,станалото станало,ся кво да се самоубие заради тъпа постъпка ли?миличка с времето ще го забравиш,и нека ти е като обица на ухото следващият път колко ще пиеш и с кой какво ще правиш.
    със същия успех ще влезна нерегистриран и ще пусна тема, че съм момиче и съм спал с тримата си братя. и доста хора ще ми повярват

    а в интерес на истината подобни теми се появяват тука доста често

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си