.
Затворена тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Съвет???!!

  1. #1

    Съвет???!!

    Много време се чудех къде точно да си постна темичката, защото май не отговаря на никой от разделите, ама все пак май е за тук. Но ще помоля модераторите да не я трият [-o< ,всичко което ще кажа тук е съвсем сериозно и е продиктувано от голямата ми мъка . Снощи се разхождахме с едни фр и когато вече стана бая късно се изтипосахме пред един фенер, за да си поплямпаме още малко . Дрънкахме си глупости..хилехме си се..и тогава се случи немислимото - фенерът изгасна . По принцип левия ми кец е съвсем спокойно същество-седи си спокойно на асфалта, чопли си камъчетата там ... добра душица-никому зло не прави. Така беше и снощи-съвсем спокйно си лежеше на улицата, отпочивайки от дългото кретане по улиците, но тогава фенерът реше да се докаже като великия пич и изгасна!!!!!!!! Е то всичко си има граници, дори и търпението на моя кец... Това вече го извади от релси и той се ядоса и почна да шути фенера, крещейки: " Мрииии, мрии, мриии мамицата ти мръснаа!! ИСКАМ СВЕТЛИНААА" . Но се оказа че фенерът беше в по-добро физическо състояние... . Моят кец се би храбро, до последни сили, но това му костваше живота.. Сега всички сме в дълбока скръб за него. Много се притеснявам за десния ми кец, който сега остана сам, без спътник в ходенето и нз как ще го понесе . Мисля че е на ръба на емоционална криза..дайте савети как да го извадя от нея

  2. #2
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    You need professional help, son.
    - Всички авто-части на едно място!

  3. #3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си