.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    Guest

    Moderated:Той ме бие, но аз го обичам

    eto go i moqt problem hodq s edno momche veche pochti 5 meseca do tuk sichko izgleja dobre no lo6oto stava kogato se skarame toi pochva da me bie i da me obijda se edno ne sam mu nikakva (pravi go dori po ulicite).... ne moga da go tuprq ponqkoga se chudq dali go mrazq ili go obicham kogato se skarame, nz dali iskam da sme zaedno kato se zamislq ne iskam za6toto i za dvamata 6te e po dobre da se razdelim no ne iskam, za6toto kogato ne se karame yse6tam che go obicham mnogo i ne moga bez nego. Kakvo da pravq

    Moderated by krem4et0
    т.7 от Правилата на форума!

  2. #2
    Ами мила той няма никакво право да те бие..това е физическо насилие..поговорете си по тази тема изясни си чувствата към него и реши дали има смисъл да продължавате успех

  3. #3
    Oleele momiche Zarqzvai go be! Kvo se motash! Kolkoto i da ti e hubavo kogato ste zaedno, kolkoto i da go obi4ash i kolkoto i vreme da ste zaedno, nikoi uvajavasht sebe si 4ovek nqma da se ostavi da byde maltretiran po takav na4in! Nikoi nqma pravo da te bie! Za men tvoq tyi obi4an priqtel e pylen typak, koito ne moje da naloji volqta si po drug na4in i zatova izpolzva sila! Zamisli se malko, taq glava ti e za mislene
    Сърцето ми плаче, крещи и не спира...

  4. #4
    Guest
    spored men boq ne e re6enie na problemite vie ne ste jivotni a hora ne mojete li civilizovano da re6avate problemite si.. nz pogovori s nego ako ne pojelae da se promeni go ostavi. Toi ne e ni6to pove4e ot teb i nqma pravo da uprajnqva nasilie varhu teb.. trqbva da si mazuhistka za da ti haresva tova.. 4ovek koito te obi4a ne bi ti posegnal tova e moeto mnenie no ti si re6ava6

  5. #5
    Guest
    ami toi obe6tava che nqma da pravi taka ama se nervira mnogo inache toi ne iska ili pone taka mi kazva. az mnogo go naranih predi no veche toi ne govori za tova dali ne mi go vru6ta ?

  6. #6
    Kakto kaza nqkoi po-gore : zarqzvai go. Toi nqma pravo da te bie!!! Kolkoto i da si go naranila po-rano, ako iska da ti go vrushta, ima si drugi nachini..zarqzvai go ..moge da stane mn po-losho..Ako si chuvala za domashnoto nasilie, hora kato nego sled vreme se prevrushtat v nasilnici..Taka, che dobre si pomisli do kakuv chovek si i dali toi ne e opasen za teb...
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    322
    Spored men nqma nikakyv smisyl da prodyljavash vryzkata si s takyv chovek!Spored men nqma smisyl i da go obsyjdate!Az SYm na principa napravi li go vednuj shte ima i vtori py,a toi shtom go e pravil mnogokratno znachi nqma opraviq! Ili ako tolkova mnogo go obichash i dyrjish na nego naistina mnogo pogovori s nego,izqsnete otnosheniqta si i mu kaji,che povtori li oshte vednuj greshkata si(meko kazano) shte ostane bez teb!Dano da izberesh pravilnoto reshenie i vs da e nared! [-o<

    USPEH!

  8. #8
    Голям фен Аватара на Ice
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    533
    Зарежи го! Не знам защо още се чудиш дали да си с него, след като те е ударил.Явно не те заслужава..Просто наистина го разкарай от живота си, когато някой обича половинката си не я удря в знак на обич нали...
    Everything happens for a reason..

  9. #9
    Тва е някакъв боклук,който не те заслужава!Да биеш момиче е жалко!Ако толкова си търсиш сбий се с мъж

  10. #10
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Това насилие да не е от силна любов?!
    Ако си мислиш така, жестоко се лъжеш! Страхливец, няма да се бие с мъж/момче тръгнал на жена си да посяга..Такава връзка за мен е абсурдна!
    ♥ ♥ ♥

  11. #11
    здравей миличка имах подобна връзка като твоята.отначало беше красиво но после разбрах какъв е той по природа.когато се карахме той ме обиждаше биеше ме и после се опитваше да ми внуши каква курва съм била и че без него съм нищо.след време видях че постоянно си изкарва комплексите в/у мен.няма смисъл да продължаваш да се виждаш с него дори и да говорите той ще ти се извини и ще ти каже че няма да се повтори но повярвай ми веднъж посегнал ли ти е няма да се спре .
    ти си прецени

  12. #12
    Guest
    ami ne ne se kazvam sasha

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ne_bez_teb
    здравей миличка имах подобна връзка като твоята.отначало беше красиво но после разбрах какъв е той по природа.когато се карахме той ме обиждаше биеше ме и после се опитваше да ми внуши каква курва съм била и че без него съм нищо.след време видях че постоянно си изкарва комплексите в/у мен.няма смисъл да продължаваш да се виждаш с него дори и да говорите той ще ти се извини и ще ти каже че няма да се повтори но повярвай ми веднъж посегнал ли ти е няма да се спре .
    ти си прецени
    Pri men e sushtoto za nai malkoto toi mi vika surdi se nervira se i vinagi az otivam pri nego za da se sdobrime toi se durji otvratitelno, kogato se skarame i pla4a mi kazva 4e sum kato nqkoe 2 god lape i 4e za si4ko sum revala.. neska 6te govoras nego za tova no ako prestane s tova se sumnqvam 4e 6te spre da me obijda

  14. #14
    Момиче, запази достойнството си и се раздели с него. Колкото и да го обичаш, той няма право да те обижда, още по-малко да ти посяга.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  15. #15
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Tova e mnogo gadno.Shtom se karate te bie i te obijda?!Spored men e nai-dobre da go zarejesh.Nqma nikakvo pravo da se dyrji s teb po tozi nachin.Toi prosto nqma da se promeni.Vinagi kogato imate problemi i se karate shte se dyrji taka.Do koga shte go tyrpish?Nqma smisal.Po-dobre nameri nqkoi,koito shte te ceni i shte se dyrji s teb kato s 4ovek.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  16. #16
    ami tova si e nasilie !!! Predstavisi sq 4e se ojenite toi nqma nikade da te puska da te bie 6a iska dete i kato rodi6 6a bie i deteto Taka4e go zareji dokato e vreme ima mn drugi maje!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    на луната
    Мнения
    508
    Ако бях на твое място още при първия удар, щях да го зарежа! Никоя любов не може да е толкова силна че да търпи такова отношение! Както казаха по-горе щом има първи път ,значи ще има и следващи, а при вас това е станало ежедневие! Не знам какво търсиш още при него! Ако не си разбрала, любов и нежност от него няма да получиш!
    Don`t be afraid of perfection-you`ll never reach it!

  18. #18
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    АБАЙЙ яз ако имам такъв изрод до мене до за да съм го направила на гъз бре.........ай ужас...... тегли му чертата мацо

  19. #19

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    ttctctctc i az s moq se pobutvam, daje nekoq dr sinka imam ama 4ak da te bie ne mu pozvolqvai! na bazik da se bori4kate da ama....tva si ne e rabota. reji go
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  20. #20
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    Изобщо недей да го търпиш повече. Той няма никакво право да те бие. Има си и други начини да се разберете. Няма никъф смисъл дори да говориш с него. Не те заслужава. Колкото и да го обичаш няма смисъл да се унижаваш и да го търпиш.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

  21. #21
    моя съвет е да вдигнеш гордо глава и да го оставиш да бие друго момиче в началото ще те боли но със времето ще разбереш че не си е струвало саможертвите за него а и колко нерви си хабиш така за едното нищо.Аз го зарязах боля ме но го преодолях не те заслужава.

  22. #22
    Guest
    Moga da kaja samo 1 NE S1M UDRQL JENA A I NQMAM NAMERENIE DA GO PRAVQ PROSTO NE MOGA I NEISKAM i koi s1m az da go pravq???
    KAZAL S1M NIKOGA NQMA DA POSQGAM NA JENA SAMOO AKO TQ PO4NE DA MA BIE,6toto........ 6e ima ti li ma butna ili az sam padnah

  23. #23
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Връзката, която поддържаш с този човек е абсурдна.Как можеш да го търпиш не знам..колкото и да го обичаш, поне малко достойнство не ти ли е останало, че да го разкараш?!

  24. #24
    Супер фен Аватара на flowerlina
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    1 272
    Не мога да проумея как още си с него Аз не бих търпяла подобно отношение и ден Как може да се унижаваш,като продължаваш да си с него?За мен това не е никаква любов.Зарязвай го докато не е станало прекалено късно.Успех и умната.

  25. #25

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    185
    Ужас..Аз имах подобен проблем с бившото ми гадже..само че не се стигаше до бой-а само с неприятни обиди и т.н..Е веднъж се стигна и до там ,че ми изфраска един шамар..шамар,който му струваше мн скъпо после..Не се унижавай..той ако си мисли,че си му играчка..трябва да му покажеш обратното..С обещания нищо не става-посегне ли ти веднъж..ще повтори.И какво има да говориш толкова с него..достатъчно е ,че досега си го търпяла..КРЪЦ..късай с тоя ..ъх..побойник

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си