.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    f_90
    Guest

    Разстояние между зъбите

    Здравейте!Някой знае ли как мога да си оправя разстоянието между предните(горни) два зъба?Някъде около 2мм е,към венеца става по-малко (ако има значение).Как може да стане?Да се съберат с някаква скоба или.. А и каква е цената приблизително? Всякаква информация ще ми е от полза.Мерси предварително!

  2. #2
    Ami nai dobre idi na zabolekar. Az nosih skobi kato malka ama bqha mn skupi predii 5-6 godini i gi nosih 6toto imah 3 krivi zuba.
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  3. #3
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    имаш ли нещо като кожа между зъбите ? всякаш тя ги отделя ?
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  4. #4
    Az kogato bqh vtori klas, prednite mi dva zuba bqha krivi i malko razdale4eni edin ot drug. Ta togava mi postaviha edni metalni kato koronki, v koito mi bqha postaveni zubite i mejdu tqh ima6e tel4eta, s koito se stqgaha i izpravqha dvata zuba, vednuj na nqkolko sedmici(MNOGO bole6e). Noseh gi do kum treti klas i sega zubite mi sa si super. No i na predstava si nqmam kolko struvaha. Otidi na zubolekar i toi 6te ti pomogne za zubite.

    P.S:A ina4e na kolko godini si? Za6toto i tova e ot zna4enie,na kolkoto po-malka vuzrast si, tolkova po burzo 6te postigne6 jelaniq efect na zubite.
    You only see what your eyes want to see
    How can life be what you want it to be?
    You're frozen, when your heart's not open!!!

  5. #5
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    Цитирай Първоначално написано от tequila
    имаш ли нещо като кожа между зъбите ? всякаш тя ги отделя ?
    ам сори не поясних ако имаш такава кожичка ... значи си за операция аз имах оперираха ме и сега всичко е ок ... ама наистина на колко си щото аз тогава бях 7 пък ти май не си
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  6. #6
    sys shini shte se opravqt truvat ot100 do 300leva otidi na zybolekat shte ti gi opravi te za tva sa zybolekarite
    Приятелската обич казва:

    "Ако някога се нуждаеш от нещо,

    аз ще съм тук"

    Истинската любов казва:

    " Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"

    - Jimi Hollemans -

  7. #7
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Нееееее.
    Разстоянието между зъбите означава БОГАТСТВО и ЩАСТИЕ!!!!!!!!!
    НЕ ГО РАЗВАЛЯЙ!!!

  8. #8
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    аз имам .като бях по малка беше по голямо ама сега се стесни доста...ама е мн готино супер лъчезарно е мн ме кефи

  9. #9
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Нееееее.
    Разстоянието между зъбите означава БОГАТСТВО и ЩАСТИЕ!!!!!!!!!
    НЕ ГО РАЗВАЛЯЙ!!!
    И аз съм чувала същото Бтв, и аз като малка имах, до към 2-3 клас някъде, но не беше много голямо и си ме кефеше Иии в последствие изчезна [/i]

  10. #10
    idi na zubolekar sig shte ti kajat 4e imash nujda ot aparat4e... to e kum 100tina leva.. ili pone po vremeto kogato noseh be6e tolkova

  11. #11
    Като малка носих скоби и мисля че цената на самите скоби е около 150 лв а при всяка проверка като ходиш пак там се плаща по 5 лв ... поне така беше отпреди ..
    Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка....

  12. #12
    Аз като по-малко имах...ама беше много мойто.1.-4. клас със скоби и се опрай...

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    az sum 4uvala 4e horata koito imat rastoqnie m/u zubite sa golemi kusmetlii....taka 4e nedei dasi razvalq6 kusmeta..
    Lubovta ni e kato vqtura.....Ne moga da q vidq,no moga da q po4ustvam...!!!!
    A walk to remember

  14. #14
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    можеш да го разкараш като се цепне ципата която разделя предните два зъба ...но помисли малко-ако го кръцнеш след това ше ти се изкривят!

  15. #15
    Аватара на DeNiTyY
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Замбия, CeЛу БоЛнА И ХоРциГоНеНа
    Мнения
    59
    Бтв, и аз като малка имах, до към 2-3 клас някъде, но не беше много голямо и си ме кефеше Иии в последствие изчезна [/i][/quote]
    и при мен беше същотщ но разликата е че хич не ме кефеше но изчезна така че може да го остайш и да се махне но не е мн вероятно щото аз тогава си сменях заубите и то тва влияе май така че подкрепям ПРИ ЗЪБОЛЕКАР

  16. #16
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Нееееее.
    Разстоянието между зъбите означава БОГАТСТВО и ЩАСТИЕ!!!!!!!!!
    НЕ ГО РАЗВАЛЯЙ!!!
    Точно така!!!

    А замисляш ли се какво ще стане с другите два зъба до предните, когато те се приближат. Няма ли да стане там дупка???

    Всъщност аз също имам разстояние между първите два зъба, но това никога не ми е пречело и никога не съм искала да си го оправям

  17. #17
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Нееееее.
    Разстоянието между зъбите означава БОГАТСТВО и ЩАСТИЕ!!!!!!!!!
    НЕ ГО РАЗВАЛЯЙ!!!
    Точно така!!!

    А замисляш ли се какво ще стане с другите два зъба до предните, когато те се приближат. Няма ли да стане там дупка???

    Всъщност аз също имам разстояние между първите два зъба, но това никога не ми е пречело и никога не съм искала да си го оправям
    след тва се носят 1-2 години шини за да няма такова разстояние ... т.е. след премахването на ципата ...
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  18. #18
    Guest
    ami sas shini ili breketi ili sas vremeto shte ti se opravqt pone taka da se nadqvame zashtoto e mn protivno rastoqnieto mejdu zabite

  19. #19
    f_90
    Guest
    tequila Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 9:44 pm Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    tequila написа:
    имаш ли нещо като кожа между зъбите ? всякаш тя ги отделя ?

    ам сори не поясних ако имаш такава кожичка ... значи си за операция аз имах оперираха ме и сега всичко е ок ... ама наистина на колко си щото аз тогава бях 7 пък ти май не си

    ами да скоро правя 17 ако е със скоби някакви май няма да има добър резултат.. бях чувала преди че можело да се изпилят до половината и да се сложи отгоре мммм не помня как се казваше нещо като изкуствени А относно тази кожичка - мисля че няма такова нещо

  20. #20

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Никъделенд
    Мнения
    262
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Нееееее.
    Разстоянието между зъбите означава БОГАТСТВО и ЩАСТИЕ!!!!!!!!!
    НЕ ГО РАЗВАЛЯЙ!!!

    Stiga s tezi sueveriq i gluposti. tva kvi sa ti zubite ne opredelq bude6teto ti i pro4ie....

    Po temata... Az sushto sum si taka. To4no kakto obesnqvash. Dolite mi zubi sa perfektno podredeni, no gornite.... da ne govorim No ne vaznamerqvam dori da gi opravq, zashtoto izpitvam ujas kato si pomislq 4e trqbva da nosq skobi i t.n makar 4e e za dobro. Maika mi e s takiva zubi i az tui kato pri4ilam na neq i.. geneti4no stana taka. Vinagi sum iskala krasivi zubi, no puk nqma perfektni hora. Samo nedei da se kompleksirash, 4e az malko v posledno vreme se kompleksirah zaradi tova i ne e dobre, zashtoto ponqkoga mi prechi i v ob6tuvaneto. No ti kato imash vazmojnost - konsultirai se s zubolekar i porazpitai, dokato ne e kusno.
    Винаги, когато се почувстваш сам, не забравяй, че имаш себе си!

  21. #21
    Аз като малка имах много голямо разстояние между предните зъби и малко ми бяха криви.После обаче сложих апаратче,носих го около едина година,струваше около 50-70 лева и сега зъбите са ми много по-прави и това разстоение между предните зъби почти не се забелязва.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  22. #22
    аз също имам разтояние между двата предни зъба..нзм но се комплексирам от него..например - никога не моказвам зъвите си на снимка (само лека усмивчица),а вс го намират за мн сладурско..
    Никога не спори с идиот, защото ще те завлече на неговото ниво и ще те победи - по-опитен e !!!

  23. #23
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Цитирай Първоначално написано от ~egoistiC
    аз имам .като бях по малка беше по голямо ама сега се стесни доста...ама е мн готино супер лъчезарно е мн ме кефи
    И при мене така.В началото се притеснявах много от разтоянието,ама не исках да слагам шини и затова не се махна.Но пък сега много си го харесвам
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    396
    юхУууУУ...зА шини да си чувала....точно това разстояни м/у горните 2 зъба се оправя адски бързо. Една моя аверка си го опрай за около 2 месеца при това ги носеше само вечер

    DaNcE!iT's sO hOt!I cAn'T sToP!tHe mUsIc fEeLs tHe rOoM!ViBrAtIoNs!sEnSatIonS!tHaT bEaT gOeS bOoM,boOm,BoOm!I'vE gOt tO kEeP iT tOgEtheR!wAtcH thE cRaZy pEoPlE dAncE... ;]

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Интернационалист
    Мнения
    258
    Според мен е секси

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си