.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Hybrid View

  1. #1
    DaSkAlO-Is BaCk SooN
    Guest

    Moderated:Отслабване и стягане за 2 месеца

    Здр на всички! аз съм 5-ти за 6-ти клас и започвам да ходя на училище пак на 15 септември

    Колко най-много може да се свали за 2 месеца???
    Аз съм слабичка но имам още малко за сваляне от вътрешната страна на бедрата и леки паласки,а над паласките съм супер
    Малко ми е странничко някъде слаба някъде по-дебеличка,ама тия бедра и паласки ми развалят всичко
    Моля ви дайте отговори,но без такива ,че съм малка и тн.....
    Дайте някоя подходяща диета,и спортен режим- НЕ МЕ ИНТЕРИСУВА КАКВА Е ,ако трябва гладна ще стоя
    И без ебавки ако може ,защото ми е гадничко
    Аиде очаквам отговорите ви! 10х предварително- знам,че има много такива теми ама..

    Moderated by krem4et0
    т.7 от Правилата на форума!

  2. #2
    DaSkAlO-Is BaCk SooN
    Guest
    ади де няма ли да ми хелп?

  3. #3
    Guest
    Наистина си малка за диети.Аз мисля че най-добрия вариянт е мн. спорт и подбиране на подходяща храна(без сладки неща,без хлаяб,газирани напитки и т. н.).За спортен режим можеш да се обарнеш кам специалист.По принцип във всеки фитнес има инструктори.В момента и аз бласкам във фитнеса и мисля че постигнах добър резултат-170-55кг.

  4. #4
    не яж!
    гарантиран резултат

  5. #5
    DaSkAlO-Is BaCk SooN
    Guest
    Да не ям.....НИЩО?
    Имам 2 месеца да отслабна ,но мен не ми трябва много.....става въпрос,че не съм дебела или нещо такова,но паласки и отвътре на бедрата не ми харесват......
    ПЛССССС помогнетеееееее дееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее

  6. #6
    Palaskite se stqgat/mahat s koremni presi no ne obiknovenite.Lqgash, svivash krakata v kolenata i trugvash da se nadigash bez da naprqgash vrata, no 1 koremna presa q pravish nalqvo tui che glavata ti da mine ot zad leviqt krak a 2-rata zad desniq i taka reduvash .. dano sym go obqsnila tochno

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Наистина си малка за диети.Аз мисля че най-добрия вариянт е мн. спорт и подбиране на подходяща храна(без сладки неща,без хлаяб,газирани напитки и т. н.).За спортен режим можеш да се обарнеш кам специалист.По принцип във всеки фитнес има инструктори.В момента и аз бласкам във фитнеса и мисля че постигнах добър резултат-170-55кг.
    лека грешка!!! значи диета какво значи-режим на хранене.... т.е. никога не си малък или голям за диета ! диетат не значи неядене! тя означава какво и кога и по колко да ядем за да постигнем опр. резултат. принципно всичко става най здравословно, най-сигурно и най-се задържат кг ако е свързано със спорт тлел яж храна богата на белтъчини като се пазиш от въглехидрати/ориз, картофи, тестени изделия, пици, сандвичи, сладки, шоколади и фафлички/ !!!! а може би вие момичетата ядете все такива гадориики и затова за вас диетата означава неядене

    skype: lucifer___

  8. #8

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    26
    Страшно малка си, сега организма ти все още се развива и не е редно да почваш диети.. Аз ти препоръчвам през тези два месеца да започнеш да спортуваш, да бягаш, да правиш някакви упражнения. В никакъв случай не спирай да се храниш, яж си както обикновено, но гледай да избягваш мазните храни. Ако си постоянна резултат ще има.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от honey741
    Страшно малка си, сега организма ти все още се развива и не е редно да почваш диети.. Аз ти препоръчвам през тези два месеца да започнеш да спортуваш, да бягаш, да правиш някакви упражнения. В никакъв случай не спирай да се храниш, яж си както обикновено, но гледай да избягваш мазните храни. Ако си постоянна резултат ще има.
    Съгласна съм.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  10. #10

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    On The Boulevard Of Broken Dreams; I'm kiddin'!
    Мнения
    303
    Цитирай Първоначално написано от sexa_na_kompleksa
    Цитирай Първоначално написано от honey741
    Страшно малка си, сега организма ти все още се развива и не е редно да почваш диети.. Аз ти препоръчвам през тези два месеца да започнеш да спортуваш, да бягаш, да правиш някакви упражнения. В никакъв случай не спирай да се храниш, яж си както обикновено, но гледай да избягваш мазните храни. Ако си постоянна резултат ще има.
    Съгласна съм.

    nqma kak s dieta da svali6 kg samo ot problemnite zoni - kardio!
    :P :P :P :P :P :P
    "Nil Satis Nisi Optimum."
    http://www.rosieknowsbest.blogspot.com
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!

  11. #11
    __ludoto_levskar4e__
    Guest
    zdr,macka,az sum 7 za 8 klas i sum re6ila tova lqto da posvetq pove4ko vreme na fizi4eskoto si sustoqnie...ta taka sedna ii si izmislih ne6to kato rejim4e-menu+sport...v sledva6tite redove moje da go vidi6..o4akvam upreci oba4e sum ree6ila,4e taka 6te postigna jelanite rezultati..posledno, kogato se merih,koeto bee6 predi 1-2 sedmici,bqh 55 kg ii iskam da stana 47-48 g/d,no ne mi e vajno tolkova kolko kg 6te sum,a kato se pogledna v ogledaloto da si kaja da uspqh iskah da izglejdam taka..t.s. da si haresvam tqloto,za6toto kg sa mn otnositelno ne6to-zavisi ot struktura, kosti ii t.n...ta stiga sum prikazvala 6te napi6a rejim4eto,koeto glavicata mi rodi...

    МЕНЮ

    zakuski:

    filiika hlqb "bonus"+1svareno qice+kafe/airqn
    -------------------------
    kofi4ka kiselo mlqko(moje i plodovo)+polovin paket bizkvitki "hogarenas"/qbulka
    -------------------------
    filiika hlqb "bonus"+topeno sirene+qbulka+kafe/airqn
    -------------------------
    zurnena zakuska+kafe
    -------------------------
    makaroni+obezsoleno sirene


    obqdi:

    salata(domati,krastavici,1 svareno qice,sirene)+filiika hlqb "bonus"
    ------------------------
    zeleva salta+par4e file/6unka+filiika hlqb "bonus"+topeno sirene
    ------------------------
    kupi4ka kartofeno pure+filiika hlqb "bonus"+1 domat
    ------------------------
    kupi4ka oriz s 4u6ki,morkovi ii grah+filiika hlqb "bonus"+pile6ko meso- 100gr
    ------------------------
    miks zadu6eni zelen4uci(4u6ki,morkovi,grah,carevica)+kub4eta 6unka/file(max 50gr)
    ------------------------
    1 domat+1 4u6ka+filiika hlqb "bonus"+topeno sirene+par4e file/6unka


    ve4eri:

    kartofena salatka+filiika hlqb "bonus"
    ------------------------
    salata(domati,krastavici.pe4eni 4u6ki,sirene)+filiika hlqb "bonus"
    ------------------------
    kupi4ka oriz s 4u6ki,morkovi ii grah+filiika hlqb "bonus"+pile6ko meso- 100gr
    ------------------------
    omlet s kub4ea file/6unka i ka6kaval+domat
    ------------------------
    tarator+filiika hlqb "bonus"+topeno sirene+file/6unka
    ------------------------
    2 svareni qica narqcani,zalqti sus sos(kiselo mlqko,maioneza) i poruseni s nasturgan ka6kaval+filiika hlqb "bonus"
    ------------------------
    pe4ena riba+kartofena salatka+filiika hlqb "bonus"
    ------------------------
    zelena salata(marulq,krastavici)+1svareno qice+filiika hlqb "bonus"


    Uprajneniq

    delni4ni dni (6te ti gi napi6a po 4asove kakto sum si go napravila az puk ti ve4e ako re6i6 slu4aino da gi prai6 si re6avai koga)

    8:00-9:00h bqgane
    9:30-10:00h zakuska
    11:00-12:00h 3serii-30podskoka+po 10 napuna s vseki krak
    3serii-15 kleka+po 5 napuna s vseki krak
    12:30h obqd
    18:00-18:30h 3serii-20 puti vdigane na giri4ki(az poneje takiva ekstri nqmam si pulnq edno 6i6e 2L s voda ii taka si pravq seriikite) s vsqka ruka
    19:30-21:00h karane na kolelo



    subota i nedelq(za da ima malko po4ivka,a i za6toto az principno mn izlizam s frds,a prez sedmicata nqmam mn svobodno vreme s toq rejim,uprajneniqta sa po malko i kato cqlo trenirovkata e po leka)

    9:00-10:00h 5serii-30 koremni kato m/u seriikite se obru6tai za malko pokorem ii raztqgai muskulite,6oto ina4e riskuva6 da ima6 muskulna dokato ne svikne6
    10:30-11:00h zakuska
    11:30-12:00h 3 serii-15 puti klek->podskok..m/u seriikite x10 napuna s vseki krak
    12:30-13:00h 3serii-20 puti vdigane na giri4ki(az poneje takiva ekstri nqmam si pulnq edno 6i6e 2L s voda ii taka si pravq seriikite) s vsqka ruka
    13:30h obqd


    P.S.:tova e vsi4ko sry za latinicata i ako ima pravopisni i punktuuacionni gre6ki prosto e dulgo ii en mi se proverqva..dano,ako nqkoi go pro4ete,da go prejiveete..byes ii macko,uspeh!!! :P

  12. #12
    Guest
    Точно в тази възраст организма търпи доста промени за това по добре недей да се хващаш на диети от сорта на...без ядене 2-3 дена.Тичай!Това е най-простото и лесно опражнение.Ако избягваш богатите на въглехидрати храни(сладко,тестени изделия и газирани напитки) резултата ще дойде за по малко от 2 месеца,защото организма ще взима енергия от мастните депа,а не от въглехидратите(недей да ядеш никакви наситени мазнини те директно се лепят по тялото..)
    Ако имаш други въпроси ме намери в irc - /q xenix

  13. #13
    HmMm....abeIi ne ti prepory4vam ne6to mn drasti4no 6tom nqma mn da svalq6 pyk i drasti4nite dietite sa zagubeno ne6to s tqh svalqm mn lesno kilogrami ama si se vra6tat 6tom is vyzvyrna rejima za tova po-dobre pove4ko spor fitnes 6te ti sv1r6i nai-dobra rabota 6tom ima6 problem s opredeleni 4asti ot tqloto prObvaI i s bqgane t1r4eneto vyr6i 4udesa btw onezi zakuski obqdi i vs deto be6e napisano gore stavam za leka dieta =D>
    I feel like I am all alone...My words are cold, I don't want them to hurt you...If I show you, I don't think you'd understand
    Cause no one understands...

  14. #14
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Аз ти препоръчвам някаква гимнастика в къщи. Аз си правя от 3 седмици редовно и съм свалила по 3 см от всяко бедро, 4 см ханш и около 2 талия(то там нямам каво толкова да свалям). Упражнения по вестници, списания, интернет бол. подбираш си за проблемните зони и толкова. По 30 минути на ден и за 1-2 месеца ще си бомба. И естествено не се отправяй към щандовете с вафли и хляб. Повече зеленч,ци, повече течности, ориз и сладолед за диабетици..............слабее се за дни.

  15. #15
    ммм паласките и с въртене на обръч се махат също
    Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме затрудняват.

  16. #16
    Guest
    az sum 7 klas i az sum po-pulna na niakoi mesta i slaba na drugi tova da ne iam ne e re6enie. zapo4nah da ne iam mnogo mnogo i zapo4nah da pripadam.tova ne e re6enieto prosto sportuvai redovno i iaj plodove i selen4uci i pii mnogo voda

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си