.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Хума

  1. #1
    Николета:.:.:
    Guest

    Хума

    Эдравейте.Поне имам малък проблем с акнето,а съм чувала че хумата помагала искам да ви попитам някои неща.Първо-найстина ли е така?(съжалявам,но съм малко невежа в таэи област)!И как приготвяте васките си от хума эа лице?Питам,эащото энам ,че може с мляко ,вода и т.н!И все пак по-опитните да кажат.Много ви благодаря

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В страната на чудесата
    Мнения
    495
    Хумата помага , но саво тя не е достатъчна....Считай , че ако я ползваш редовно ще имаш страхотна кожа от момнета в който обаче кожата ти е здрава....
    Можеш за си я приготвяш както знаеш...аз моята я правя с вода и то дори тне е като маска а по скоро като измивно средство ....ексфолира и прави кожата зашеметяваща особено вечер....
    Успех...

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    София
    Мнения
    31
    Хумата стяга кожата.А отделно се използва и като маска за коса.

    Have you come for my forgiveness?
    There's nothing left to give...

  4. #4
    Guest
    6te pitam tuk da ne puskam otdelna tema. Momi4etq pitah we4e w tri apteki w sf(centura) i ws4ki mi kaza6 4e q nqma. Wie ot kude si q wzimate?

  5. #5
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Я по- подробно кажете как да си направя?

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    Потърси я в кварталната аптека.Няма начин да няма.Аз ползвам на Жанкар и е добра.Приготвя се като сипеш от хумата и добавиш вода доакто стане като кашичка, която нанасяш на лицето,чакаш да изсъхне и измиваш
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  7. #7
    ами и аз използвах хума и много добре ми подейства, но проблема е, 4е мн цапа и затова я зарязах!...ина4е си я копуваш от аптеката и на опаковката си пише как да я разбъркаш

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    Я по- подробно кажете как да си направя?
    Смеси я с прясно мляко до получаването на сгъстена каша.След това си нанеси на лицето,иэчкай да эасъхне (става бяло ,като гипс) и отмий.
    [size=7][b][u]fosse cos

  9. #9
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    az si pravq maska s huma,rozova voda,malko med i nqkolko kapki grozdovo maslo(na Ikarov) i efekta e strahoten.stoi se dokato pozasuhne.az q pravq vednuj sedmichno.
    moq nevinnost i greh.....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си