.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    qeqweqe
    Guest

    pomognete,ako mojete

    znam 4e ima okolo 1000 takiwa temi i vse pak re6ih da pi6a,ako dotegna na nqkoi se izvinqvam predrawaritelno,zna4i mnogo mi e problemna kojata imam raz6ireni pori,omaznqva se i vinagi pap4qsala kwoto i da izpolzvaam i na vsi4koto otgore imam i belezi,ako nqkoi znae nqkav na4in molq da pi6e,probval sam dosta ne6ta skinoren,aven diacneal,zineryt,i baq losion4eta i kremove i vse se vartq v toq omagiosan krag,na dermatolog sam hodel,na kozmetik sam hodel(ot tam stana o6te po-zle),ne sam probval edinstveno hormonalno le4enie ina4e drugoto sam go izmazal i sam sa poot4aql ve4e i moje i da vdigna bqloto zname skoro,samo da vi kaja 4e papkite mi ne sa nqkvi golemi ama sa 4erveni i baq i nervqt,tui ot mene

  2. #2
    qeqweqe
    Guest
    blagodarq vse pak,qvno problema mi e mnogo po-malovajen ot tui 4e nqkva pikla si mislela 4e ima malki cici,sas zdrave

  3. #3
    Напиши на търсачката ''акне'' и разгледай...може да намериш някво решение Аз лично ползвам измиващ гел сутрин и вечер, тоник чат пат и едно кремче Акне аут ... но мисля че твоя проблем е по сериозен и тея неща няа да ти помогнат

  4. #4
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    spirta mnogo izsu6ava,no go polzvai samo za pupkite ne za cqloto lice!!!popitai v aptekata kolko procenten tr da e za pupki..mai beshe okolo 3% no ne sum sigurna...inache ima mn tonici za mazna kosa, az polzvam Clean&Clear, struva kum 6lv i e mn hubav,maha vs mursotii ot liceto.Vzemi si i gel s koito da po4istva6 liceto sutrin i ve4er i namali maznite i purjeni hrani.Sushto taka,seriqta na Neutrogena e mn hubava za mazna koja,kakto i na Vichy,ako imash pove4e sredstva.uspex
    moq nevinnost i greh.....

  5. #5
    Еми на мен Зинерита доста ми изчисти личицето,но щом при теб не действа...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си