.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Hybrid View

  1. #1
    azaa
    Guest

    SAVET:NE SI Kypuvaite KLARINOL ZA OTSLABVANE!!!ETO ZASHTO--&

    iskam da spodelq s vas edna moq greshka i da vi posavetvam da ne q povtarqte..zna4i az sam visoka 1 72 i tejax 61 kg reshix 4e iskam da sam 55 i si kupix tupite tabletkI KLARINOL za otslabvane//kazvam vi tva beshe jesotka greshka s vsqko xap4e ka4vax..stanax 64 za sedmica bez da qm po4ti beshe tragi4no revax v nas i se tryshkax i nz zashto stava taka ..izvednuj reshix 4e e ot xap4etata sprqx i za 2 dni pak sam 61 molq vi ne si xar4ete parite za lekarstva-nqmat efekt i na men mi go kazvaxa no nali znaete ot ot4aqnie 4ovek vs pravi/..sega iskam ot vas savet4e kak do 15 septemvri da svalq 5-6 kg///gotova sam na vs4iko-molq za razbirane..i znam 4e ima mn temi no vsepak ne namiram to4no tova koeto tursq v tqx!!!dano da sam pomognala na tezi koito o4akvat da otslabnat ot xap4eta-da ne se zablujdavat i o4akvam pomosht i ot vas!!! molq vi///ps.na 18 god sam i taq god mi e bala ...iskam da sum 55 kg no nz kak to4no helpppp

  2. #2
    Guest
    otkaji e ot sladkoto i testenite izdeliq za nqkolko meseca

  3. #3
    Мъдър,но млад
    Guest
    За твоя ръст тези килограми са си супер остани си такава.Все пак внимавай,защото си на границата.

  4. #4
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    5-6 sa mnogo,no 3-4 moje6 da svali6 suvsem zdravoslovno. kato za nachalo sportuvai-pluvaneto e idealno za lqtoto i natovarvash vs muskili. Osevn tova NAPULNO IZKLU4I ot menuto si purjeni hrani, 4ipsove, razni sladki6i i t.n. Qj pove4e plodove i zelen4uci,pii mnogo voda(okolo 1.5l na den) za da ihvurlq6 toksinite!hapvai salatki,meso i hlqb si QJ, 6okolad su6to moje6 ako obi4a6 sladko no ne prekalqvai s nego za6toto e kalori4en..kato cqlo ne e nujnno da se ograni4ava6 ot ni6to,dori ot sladoled,prosto bez ne6tata koito ti kazah po gore.starai se da se hrani6 polezno gore-dolu i shte vidish efekta,razbira se ako e su4etan sus sport!propusnah da kaja i da NE piesh nishto gazirano...napulno zabraneno
    uspex i ako imash nqkakvi vuprosi pitai
    obob6teno: ne ti e nujna nqkakva dieta,zashtoto sa vredni,prosto izbqgvai maznite hrani ) dano sum tyi pomognala
    moq nevinnost i greh.....

  5. #5
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    Цитирай Първоначално написано от Мъдър,но млад
    За твоя ръст тези килограми са си супер остани си такава.Все пак внимавай,защото си на границата.
    4estno da ti kaja az sum g/d su6tata viso4ina i sum 55 kg i smeq da kaja 4e sum slaba.taka che kg ne sa to4no super,no 61 v nikakuv slu4ai ne mislq 4e si debela,moje bi suvsem leko pulni4ka
    moq nevinnost i greh.....

  6. #6
    moje6 da ti4a6 i da hodi6 na fitnes,qj mn plodove i zelen4uci no ne samo tova,qj si i meso,namali hlqba,testenite izdeliq i sladkoto aide kasmet ot mene

  7. #7

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    I'd tell you but I have to kill you
    Мнения
    149
    В една друга тема го бях пуснала:

    Цитирай Първоначално написано от MistyMonster/LikeViolence
    Ами по моя начин е гаранция 6-8 кг. НО само ако се спазва (изпрбвала съм го):

    Ходи да бяхаш или всеки ден фитнес по 1 час.(наблегни на колелото).

    Яж 5 пъти на ден до 6 часа,след 6 часа може само вода.Ето как горе-долу разпределяй:

    за закуска-някакъв зеленчук и сирене или яйца и ядки
    за обяд-може да се нахраниш добре(но недей все пак да прекаляваш и ограничи хляба)(може месо,яйца,сирене,плодове,зе ленчуци...)
    следобедна закуска-нещо като закуската
    вечеря-пак нещо като закуската и следобедна закуска,да не е пак същото някакво разнообразие да има.
    Пий и много вода.

    И така всеки ден и би трябвало да сваляш на месец 3-4 кг.
    Ако искаш повече подробности - www.spidersport.com но там е написано и още много ограничения и повече спорт,но мисля,че на 14 години не е толкова важно всичко стриктно да се спазва.

    Успех.
    Don’t you wish you were unborn again
    Just for a minute
    Just for a minute more

  8. #8
    Голям фен Аватара на MimityYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    533
    zapi6i se na en6to-aerobika taebo ...

  9. #9
    Както сама каза имам безброй такива теми,точно в твоята няма да кажеме нищо ново.
    Както казаха по-горе ограничавай тестените и мазните храни,пий много вода и тренирай яко.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  10. #10

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    in_the_middle_of_nowhere
    Мнения
    176
    За тае-бото лично мога да кажа, че е страхотен начин да смъкнеш килограми. Разбира се, ако си редовен посетител
    Зачем живешь на свете этом?
    Какая у тебя мечта?
    Задумался - ли над ответом?
    А есть ли у тебя она?

  11. #11
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Запиши се на лека атлетика или ходи на фитнес.Спазвай здравослвен хранителен режим и като цяло подбирай по-леки и ненатоварващи организма ти храни.Ако искаш можеш да се консултираш и с диетолог.В случай,че успееш да съчетаеш спорта с правилното хранене съм сигурна,че ще достигнеш желаните килограми.Дори и след това,обаче продължи в същия дух.Късмет.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  12. #12
    Аз винаги съм знаела, че тия хапчета са боклуци...А как да отслабнеш?Ем спри всичко сладко,тестено,пържено,газ рано и мазно,почни да правиш някаква кардио дейност(бягане,каране на колело,скачане на въже...) и ще видиш,че ще има резултати!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си