.
Отговор в тема
Страница 3 от 12 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 280
  1. #51

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Имах в предвид,че може пък първо спермата да ти дойде и след това да се окосмяваш или да се окосмиш и тогава да ти дойде..различно
    Ще ти дойде спокойно.В момента се развиваш..
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  2. #52
    abva
    Life is better with closed eyes.

  3. #53
    Цитирай Първоначално написано от raVe4yYy
    аз сам на 14 години а о6те нямам сперма.това нормално ли е?
    То при всеки си е различно ама скоро по принцип трябва да почнеш да се развиваш; Когато ти порастнат тестисите - тогава

    ПП. - Аз съм на 13 и нямам.

  4. #54
    А нормално ли е да можеш да свършваш няколко пъти един след друг? Аз съм на 16г. и когато свършвам ме заболява главата- каква може да е причината за това?

  5. #55

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    64
    Да, нормално е да можеш да свършваш няколко пъти един след друг. А защо те боли главата след свършване не мога да кажа. Може да е от повишаване на кръвното налягане. Може и да е реакция на пубертета и след време да отмине.

  6. #56
    likep - po skoro tova ne e ot svyr6vaneto konkretno, a ot samata erekciq - Mnogo kryv otiva v penisa ti..

  7. #57

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Цитирай Първоначално написано от likep
    А нормално ли е да можеш да свършваш няколко пъти един след друг? Аз съм на 16г. и когато свършвам ме заболява главата- каква може да е причината за това?
    Ако се напъваш много,за да свършиш,може да те заболи главата
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  8. #58
    не знам дали от това ме боли главата, но тя ме боли непрекъснато и понякога се засилва отвратително болката, ходих на лекар, правиха ми изследвания и ми казаха, че ми няма нищо.Но вече почти от 1 година ме боли непрекъснато, много е неприятно и при вай-малкото раздразнения(гледане на тв, седене пред компа, да чета, или да съм на вън повече време и силна музика) се засилва многа гадно болката...ако някой има такъв проблем или познава някой, може да ми каже щото вече и аз не знам как да си помогна, а наистина е много гадно главата да те боли непрекъснато. Благодаря предварително!

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от likep
    не знам дали от това ме боли главата, но тя ме боли непрекъснато и понякога се засилва отвратително болката, ходих на лекар, правиха ми изследвания и ми казаха, че ми няма нищо.Но вече почти от 1 година ме боли непрекъснато, много е неприятно и при вай-малкото раздразнения(гледане на тв, седене пред компа, да чета, или да съм на вън повече време и силна музика) се засилва многа гадно болката...ако някой има такъв проблем или познава някой, може да ми каже щото вече и аз не знам как да си помогна, а наистина е много гадно главата да те боли непрекъснато. Благодаря предварително!
    Някакви лекарства, наркотици , кофти пиячка ?
    Спиш ли достатъчно - спиш ли нормално?>
    Кола,Кафе - и тия другите с кофеин ги заеби.
    Пиши...

  10. #60
    леле хора аз още от 11 годишен имах сперма вие на 14 още нямате

  11. #61

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Ами на повечето момчета от моя клас ни дойде в 5-ти клас.На някои им идва по-късно.Няма за какво да се притеснявате..
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  12. #62
    ми не, нищо свързано с наркотици, цигари, алкохол и кафе! Просто ей така си ме боли непрекъснато главата и е много гадно, и е много неприятно! не днам как да разбера от какво е това непрекъснато главоболие.

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от UFOs
    Ами на повечето момчета от моя клас ни дойде в 5-ти клас.На някои им идва по-късно.Няма за какво да се притеснявате..
    Вие да не сте се събирали да чакате
    ако ли не - Бахти къв споделящ клас сте били а ?

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от UFOs
    Ами на повечето момчета от моя клас ни дойде в 5-ти клас.На някои им идва по-късно.Няма за какво да се притеснявате..
    Вие да не сте се събирали да чакате
    ако ли не - Бахти къв споделящ клас сте били а ?

  15. #65

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Ами не,просто на всеки като му дойде,се хвалеше,че има,а и какво лошо има в това момчета да говорят за тези неща?
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от UFOs
    Ами не,просто на всеки като му дойде,се хвалеше,че има,а и какво лошо има в това момчета да говорят за тези неща?
    Нищо - просто явно нашия клас е бавноразвиващ - чак тази година (7клас) почнаха разговорите на тая тема - също така и лъжите
    От типа на: "Аз пълня по 2 шишета" или "Еми аз моя не съм го мерил точно ама е някъде 15 санта горе доло..."

  17. #67
    Ами аз съм на 13 и нямам но когато лъскам и като свърша като продължавам да бия ме боли малко и тряя да изчакам някъде 5 минути за да се успокои...Защо е така ?

  18. #68
    Да питам когато мастурбирам:такмо когато ще сваршвам спирам да ласкам после пак по4вам...така няколко пати (за да удажа хубавото 4увство ) и ми пуска някаква те4ност без да сим свар6ил.Това сперма ли е?
    asdfasfasdfasdfasdadsadsfasodifhasoidyhfuaiosudfoi asdfhoasjksahfwaoiononficaoiasoofsdo

  19. #69
    значи прочетох темата и поздравление за нея много е добра но съм любопитен на 14 години и 2 месеца имам доста косми около половия си орган но още нямам сперма след достигането на "якия момент" просто половия ми орган изсъхва и ме е гъдел ако продължавам да правя чикии и после почва да омеква П.П Моля без подигравки и ако може някой да помогне(обясни за какво иде реч)

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от QuertyPoP
    значи прочетох темата и поздравление за нея много е добра но съм любопитен на 14 години и 2 месеца имам доста косми около половия си орган но още нямам сперма след достигането на "якия момент" просто половия ми орган изсъхва и ме е гъдел ако продължавам да правя чикии и после почва да омеква П.П Моля без подигравки и ако може някой да помогне(обясни за какво иде реч)
    Izvinqvam se za latinica :
    Pi4 poprincip ako pro4ete6 vyv Wikipedia ili kydeto nameri6 - 6te vidi6 4e sredno statisti4eski - pyrvata eqkulaciq(izprazvane) nai-4esto e na 14


    Ako stane6 na 15 i o6te nqma6 - otidi na lekar

  21. #71

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Цитирай Първоначално написано от prisonerprisoneeer
    Да питам когато мастурбирам:такмо когато ще сваршвам спирам да ласкам после пак по4вам...така няколко пати (за да удажа хубавото 4увство ) и ми пуска някаква те4ност без да сим свар6ил.Това сперма ли е?
    Ами значи ти идва,но не е сперма.Спермата е бяла и е придружена с прозрачна течност,която се произвежда от простатата
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от john95
    Цитирай Първоначално написано от QuertyPoP
    значи прочетох темата и поздравление за нея много е добра но съм любопитен на 14 години и 2 месеца имам доста косми около половия си орган но още нямам сперма след достигането на "якия момент" просто половия ми орган изсъхва и ме е гъдел ако продължавам да правя чикии и после почва да омеква П.П Моля без подигравки и ако може някой да помогне(обясни за какво иде реч)
    Izvinqvam se za latinica :
    Pi4 poprincip ako pro4ete6 vyv Wikipedia ili kydeto nameri6 - 6te vidi6 4e sredno statisti4eski - pyrvata eqkulaciq(izprazvane) nai-4esto e na 14


    Ako stane6 na 15 i o6te nqma6 - otidi na lekar

    s16tata rabota e i pri men,zna4i nqma nujda da se pritesnqvam
    Life is better with closed eyes.

  23. #73

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    64
    Цитирай Първоначално написано от prisonerprisoneeer
    Да питам когато мастурбирам:такмо когато ще сваршвам спирам да ласкам после пак по4вам...така няколко пати (за да удажа хубавото 4увство ) и ми пуска някаква те4ност без да сим свар6ил.Това сперма ли е?
    това е предеякулационна течност, която служи като лубрикант.

  24. #74
    Цитирай Първоначално написано от QuertyPoP
    значи прочетох темата и поздравление за нея много е добра но съм любопитен на 14 години и 2 месеца имам доста косми около половия си орган но още нямам сперма след достигането на "якия момент" просто половия ми орган изсъхва и ме е гъдел ако продължавам да правя чикии и после почва да омеква П.П Моля без подигравки и ако може някой да помогне(обясни за какво иде реч)
    махай ги тия косми, ве...

    ако не бяхте почнали да "лъскате" на 12, на 14 нямаше да ви е странно, че нямате "странната бяла течност". започнете да се притеснявате, ако когато искате деца, нямате сперма...

  25. #75
    Искам да ве питам.
    На 14 съм,а главичката не ми се е забелил само до половината някаде.
    Страх ме е,че ше стана голям и няма да мога да права секс,заради тва.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си