.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Аватара на sexydevil
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    ВарНа
    Мнения
    901

    някой ходил ли е в Дракула ленд

    ам ? ако някой е ходил (това е в Румъния) , хареса ли му ? да разкаже малко и някой ако може да даде някаф сайт ... Че в нета не можах нищо да намеря
    Fuck you bitches ;p

  2. #2
    На мен ми стана интересно как пише "ако някой е ходил (то е в Румъния)", сякаш ако тия, дето са ходили, няма да знаят къде се намира... иначе представлява нещо като лунапарк, само дето малко по зловещо... май

  3. #3
    Аватара на sexydevil
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    ВарНа
    Мнения
    901
    всъщност в нета намерих някакви стари статии, че месец май 2005 година ще го открият близо до Букурещ Че затова и аз питам...
    Fuck you bitches ;p

  4. #4
    Аватара на sexydevil
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    ВарНа
    Мнения
    901
    Почитателите на граф Дракула ще могат да се наслаждават на воля на кървави гледки и преживявания от май 2005 г., когато близо до Букурещ ще отвори врати нов увеселителен парк, посветен на най-известния вампир в света, съобщи Ройтерс.

    Румъния залага на интереса, който все още предизвиква холивудския мит за кръвопиещия звяр, за да се впусне в индустрията на тематичните паркове, обяснява отговорник по проекта.

    Идеята за парка съществува от много време, но бе отлагана на няколко пъти заради липса на средства. Целта на бъдещия “Институт по вампирология” е да всее ужас в любителите на силни усещания.

    В увеселителния парк ще има и ресторанти, в които, разбира се, ще се предлагат “кървави” ястия и пържоли алангле.

    Сред инвеститорите фигурират компании като Coca-Cola Hellenic Bottling и австрийската компания Brau-Union AG.

    Също има и влакчета и други атракциони ...
    Fuck you bitches ;p

  5. #5
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Уааааааааау!!!!! Искам там!!! Искам и аз таааам!!!!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    За авторката(аватара)- http://i309.photobucket.com/albums/k...zamlamplie.jpg

    Иначе не знам нищо за въпросния парк, но звучи интересно

  7. #7
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    охоо, аз лятото ще ходя до Букурещ, надявам се и до Дракула Ленд да стигна
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    За авторката(аватара)- http://i309.photobucket.com/albums/k...zamlamplie.jpg

    Иначе не знам нищо за въпросния парк, но звучи интересно
    fail АЗ СЪМ МОМЧЕ

  9. #9
    Toва ми изглежда като забавление за някви идиотчета, които с тъпотията си убиват атмосферата на легендата за Дракула. Не откриват някаква красота в това, а просто изглежда "creepy" и аре, юруш. Същото важи и за всякакви исторически паметници, по които днешната цивилизация си оставя мазните пръстчета...
    Но трябва се печели, де. Няма как.

    Роман Аврамович не искаше ли да купува замъка и да го прави увеселителен парк или бъркам нещо?
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  10. #10
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от n0x
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    За авторката(аватара)- http://i309.photobucket.com/albums/k...zamlamplie.jpg

    Иначе не знам нищо за въпросния парк, но звучи интересно
    fail АЗ СЪМ МОМЧЕ
    Не съм обърнала внимание на подписа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си