.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Маникюр

  1. #1

    Smile Маникюр

    Здравейте искам да ми кажете как да поддържам маникюра си .Защото доста често ми се чупят ноктите и не знам какво да правя.Затова ви моля за помощ. Изразете вашите мнение плс

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    База ползваш ли, преди да се лакираш?
    Най-безобидното, което можеш да направиш, е да инвестираш 2 лв за герикапс и да го пиеш според указанията.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    абе всичко зависи от организма ти.. от гена..
    моите нокти винаги са били твърди, а никога не съм полагала специални грижи за тях.. преди няколко дена си счупих нокът мнооого зверски и много на вътре, чак кръв тече..


    Гледай ако не се лакираш, то поне винаги да имаш безцветен лак..
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Слагай заздравител, преди да сложиш лак нанасяй база. Има едно масло за нокти на Икаров, не съм го ползвала, но из форона казват, че е хубаво.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #5
    Аз ползвам това масло, но да ти кажа много често го забравям и си слагам от дъжд на вятър, затова не съм видяла кой знае какъв резултат, но наистина ако се ползва би трябвало да помага.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си