.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273

    Бадемово масло

    четох за бадемовото масло,че помагало за косата,но как се използва?
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  2. #2
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    От аптеката го купуваш На икаров и се мажеше косата 2 часа преди да се влезне в банята така мисля беше
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  3. #3
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    na nego si pishe.moje i v maski da go izpolzva6.
    moq nevinnost i greh.....

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    izvinqvai,znam na koi i otkade da si go vzema,poradi pri4inata 4e rabotq v sferata na kozmetikata,prosto pitam kak da se izpolzva na list4eto ne pi6e kak e kak se izpolzva a kak deistva i kak se pravat maski s nego
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    68
    пхахахах добре бе информираната.. хахах ти ако работеше в тая сфера щеше да знаеш как се използва хахаха
    You can still touch my love - it's free! Boy, I like you just the way you are (:

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    апф...като не искаш да помогнеш-не пиши! Търся помощ,а не просто отговор,така че не се прави на интересен/интересна.
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    От аптеката го купуваш На икаров и се мажеше косата 2 часа преди да се влезне в банята така мисля беше
    =D> на ИКАРОВ сичко е добро =D>
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от neshtastno^vliubena
    izvinqvai,znam na koi i otkade da si go vzema,poradi pri4inata 4e rabotq v sferata na kozmetikata,prosto pitam kak da se izpolzva na list4eto ne pi6e kak e kak se izpolzva a kak deistva i kak se pravat maski s nego
    лелле не вярвам че има толква невъобразимо кухи хора
    ти питаш как се използва и в същото време казваш че пише на опътването кака се правят маски и как действа.Еми тва е същото бе ..лелеле

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    ne sym kuha! Ne iskam da znam za maskite,a za samo bademovo maslo kak se slaga,kolko vreme se darji i s kakvo se izmiva
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  10. #10
    Guest
    В момента съм намазана с маска за коса от бадемово масло. Към маслото можеш да прибавиш почти всякакви продукти, полезни за косата- яйце, жълтък, де, кисело мляко, рациново масло, зехтин, витамин А, витамин Е и всякакви такива. Мажеш косата и седиш около 2 часа, измиваш обилно с шампоан и топла вода и така... това за косата. За кожата- на упътването си пише. Пробвай и ще видиш ефекта

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    в заведение за душевно болни
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    В момента съм намазана с маска за коса от бадемово масло. Към маслото можеш да прибавиш почти всякакви продукти, полезни за косата- яйце, жълтък, де, кисело мляко, рациново масло, зехтин, витамин А, витамин Е и всякакви такива. Мажеш косата и седиш около 2 часа, измиваш обилно с шампоан и топла вода и така... това за косата. За кожата- на упътването си пише. Пробвай и ще видиш ефекта
    и какъв би трябвало да е ефекта ?
    няма любов

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    мерси много!
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от `sladko_kotence
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    В момента съм намазана с маска за коса от бадемово масло. Към маслото можеш да прибавиш почти всякакви продукти, полезни за косата- яйце, жълтък, де, кисело мляко, рациново масло, зехтин, витамин А, витамин Е и всякакви такива. Мажеш косата и седиш около 2 часа, измиваш обилно с шампоан и топла вода и така... това за косата. За кожата- на упътването си пише. Пробвай и ще видиш ефекта
    и какъв би трябвало да е ефекта ?
    i az iskam da znam za efekta...

  14. #14
    И аз имам въпрос,свързан с бадемовото масло и ще го задам тук,за да не отварям нова тема.

    Какво количество бадемово масло,принципно,се слага към маските?
    И може ли косата да се намаже само с него? Или е предвидено само като допълнение към маските?
    If the road ahead is not so easy
    Our love will lead the way for us
    Like a guiding star
    I'll be there for you if you should need me...

  15. #15
    Редовно си правя маски с бадемово масло. Моята маска е жълтък, мед- 2 супени лъжици и 1/3 от шишенцето с бадемово масло. Отделно от време на време си позлвам само бадемово масло- горе-долу цяло шишенце. Нанасям си го на цялата коса и пак си седя два часа. Ефектът в този случай според мен е най-удачен за суха и изтощена коса- някак си хидратира косъма и го прави по-здрав.
    [/quote]

  16. #16
    Някои преди мен споменаха, че ставало за лице... е аз такова нещо не съм чувала, но пък за коса е много добро, особено ако ти е по-суха и изтощена. Можеш да го сложиш във всякакви домашно приготвени маски или да го използваш самостоятелно. После след като се измиеш косата ти става много приятна на допир, а също и на външен вид

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    В момента съм намазана с маска за коса от бадемово масло. Към маслото можеш да прибавиш почти всякакви продукти, полезни за косата- яйце, жълтък, де, кисело мляко, рациново масло, зехтин, витамин А, витамин Е и всякакви такива. Мажеш косата и седиш около 2 часа, измиваш обилно с шампоан и топла вода и така... това за косата. За кожата- на упътването си пише. Пробвай и ще видиш ефекта
    I az mislq 4e be6e taka
    ShTe Spra Da Te ObIcHaM,KoGatO gLuh HuDoJniK NaRisUva ZvyKa Ot PaDashT liSt Na RoZa,VyrHu KrIsTaLen Pod!{P}


  18. #18
    Искам да питам мога ли са използвам бадемовото масло без да е в състава на каквито и да е маски или не и ако може как точно се нанася ( дали се втрива в корените или само в краищата, колко време е нужно да престоиш с него) и горе долу на каква цена е Благодаря предврително )

  19. #19
    kak da si go vtriq v korenite na kosata,smisul s pamuk ili ?

  20. #20
    Бадемовото масло може да се използва за всичко и във всичко от маски до директно нанасяне върху кожата.
    За коса: както казаха преди мен може 2 часа преди измиване си слагаш на цялата коса и след това миеш. Може заедно с шампоана за подсилване на ефекта на шампоана. Може и в различни маски. Резултата - мека, лъскава, заздравена коса.
    За лице: може бадемовото масло директно върху кожа, заедно с крем за лице, както и в маски. За предпочитане вечер си го слагайте, за да бъде ефекта пълен и да попие хубаво. Резултата - меко, овлажнено и хидратирано лице
    П.с Чела съм, че може да се ползва и като олио за тяло, но не съм пробвала...
    Мъдростта на живота се състои в отстраняването на маловажните неща.

  21. #21
    Тема от 2007???
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  22. #22
    Аз лично го ползвах,вместо кристали.Косата ми беше доста третирана,и много суха да измивам си я и после си слагам,пак имаше хубав ефект.Също става и за масажи.
    Последно редактирано от Mia88 : 03-22-2013 на 20:12

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си