.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 34 от общо 34
  1. #26
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    Цитирай Първоначално написано от poison_girl_
    О да не ти пука особено много какво мисли майка му за теб,все пак това е вашата връзка :P такаче не се притесняваи ...
    =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  2. #27
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Не е баш така да не й пука, защото все пак не е приятно да се чувстваш нежелан в нечйй дом, особено на приятеля ти.Нека той поговори с нея.

  3. #28
    Фен Аватара на Renate_Feliqr
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    218

    zdr

    Vse pak da pogovri s ne qda ..mislq 4e 6te ima efekt.
    "....15 души в ковчега на мъртвеца....йо-хо-хо..."

  4. #29
    eee neq kfo q interesuva ..nqma da ti puka osven tfa moje pyk tq da ne e bila na kef nqa ti puka !
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  5. #30
    Жената може просто да има проблеми...не е длъжна да е усмихната само защото ти си там.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  6. #31
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Според мен е тъпо всеки ден да с в тях и да се затваряте в стаята. И аз съм го правила, но това се случма рядко и е вечер, ако ще спя в тях. Жената сигурно се дразни, защото примерно й трябва малко помощ, а не смее да почука, естествено и трябвада брои минутите, в които ти ще си тръгнеш. Излезте някой ден на разходка защо всеки ден трябва да правите секс в тях.
    А и според мен е важно какво впечатление ще оставиш в нея, ако искаш да имате сериозна връзка, за даможете примерно догодина да отидете на почивка или просто, за да не му се цупи всеки път като излиза с теб и нарочно да му намира работа.

  7. #32
    pitan4icata
    Guest
    uh i moq ba6ta se se mra6ti priqtelq kato e v nas i to ne tokova 4e ne6to mu pre4im ami 6tot ne sam mu na razpolojenie moje bi nz i az za kvo. za men nqma razlika dali 6a sam si zatvorena v staqta na kompa sama ili s priqtelq mi 6a si gledame film i 6a si se gu6kame ili dori da pravim sex,ama zabelqzvam 4e ba6tata ne6to se drazni nie verno seki den sme v ka6ti 6tot az sami4ka i seki svoboden moment gleda da e s men,a v ka6ti ni e nai komfortno ina4e az kato ida v tqh to se za malko (6tot sa golqmo semiistvo i vinagi ima nqkoi v tqh) i s tqhnite mn dobre se razbiram ama toi s tatko ne6to.. de da znam moje i pove4e da se iziskva ama toi i ba6ta mi e malko konservativen i neob6titelen i otdelno si ima problemi na glavata i az kakto sam ulisana po cql den s gadjeto toi napravo si revnuva 4e zabravqm zadaljeniqta si kam nego kato da6terq ama kvo da se prai sq 6a tarpqt roditelite i tav e maldi sme trq si praim kvoto si iskame

  8. #33
    Може наистина майка му да е имала лош ден. Но може и да не и е приятно от вратата да се затваряте в стаята. Не знам на колко години сте, но за нея той ще си остане дете. Със сигурност не е приятно да знае, че в другата стая сина и прави секс.
    Разредете ходенията в тях, излизайте, забавлявайте се по други начини. Когато оотидете в тях, седни и поговори с родителите му. Не става въпрос за някакво опознаване, малко вероятно е да станеш част от семейството им (все още сте малки), става въпрос за любезност. Няма да загубиш нищо, ако седнеш да поговориш с майка му на по кафе. Може пък да си допаднете и да ви е приятно да говорите. Когато разбере, че уважаваш нея, дома и и сина и, може и да се поуспокои, че не сте заедно само за секса.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  9. #34
    някой каза,че може да е била ядосана за нещо и аз така мисля, но все пак стой при нея ,не се затваряйте веднага... ако тя е важна за теб де,иначе,както всички и аз ти казвам да не ти пука

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си