.
Затворена тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Гостенина
    Guest

    Моля ви помогнете ми !!!

    не знам откъде да започна като за начало на 10 години 5 сантиметра добре ли е ? и 2рото МНОГО СЕ ВЪЗБУЖДАМ от възрастни жени , като видя баба ми по прашки полудявам и така ми се вдига чак нещо бяло почва да тече или пък същото е и по улицата моля ви помогнете ми !

  2. #2
    za 10-godi6nite nz kolko e normalno ama spored men si e individyalno za vseki pak za bqloto neshto sigurno e sperma mama i tati ne sa li ti obqsnqvali za pti4kie i p4eli4kit

  3. #3

  4. #4



    mama i tati ne sa li te uchili da ne lujesh
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  5. #5
    :Pp~
    Guest
    Nz kak da ti pomogna ama tfa naprao me zabi v zemqta bs puk i baba ti nosi pra6ki nz dali e nqkoq slaba ama kat znam moita kfa e obemna i ako i tfoita e takava i nosi pra6ki .. mi puk i ti da se vuzbujda6 ot tova ...tfa bqloto lesno moga da ti kaja kfo e ili e sperma ili e predeqkuacionna te4nost be kfot 6te da e tfa ne e dobre... ama spokoino moje s vremety da se oprai6 vse pak to mom4etata ot vsqko vtoro ne6ty se vuzbujdat puk i ti si malak o6te .. a puk tfa za razmera ne go misli nz dali e normalno mislq 4e e .. stiga da e 5 sm kogato ne e nadurven a ako e 5 sm kogato e nadurven nz nz sry dano nqkoi koito razbira pove4e da ti otgovori ..

  6. #6
    za teb nqma spasenie ..sajalqvam ..otreji si go
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  7. #7
    ахахахахаха хора стига с тия теми ... ми все пак що не я праснеш 5 см , тя ще откачи ..направо откачен народ сме ние

  8. #8
    Гостенина
    Guest
    е сега преди малко като видях някаква възрастна жена как ходи с увиснали цици на пръсках цялата стая с това бялото сега го чистя моля ви кажете ми какво да правя .

    П.С. как да го изчистя ?

  9. #9
    Гостенина
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MALYGOS
    Цитирай Първоначално написано от Гостенина
    е сега преди малко като видях някаква възрастна жена как ходи с увиснали цици на пръсках цялата стая с това бялото сега го чистя моля ви кажете ми какво да правя .

    П.С. как да го изчистя ?
    БАХТИ МАЙТАПА! 1-во кът бях на 10 ми беше поне 10 сантиметра 2-ро тва белото е сперма 3- Пробва ли да го изчистиш с водица 4-ти требва да си некрофил

    тапанар

  10. #10
    6to 6e 4isti6 we obliji si q
    Ne PaDaI dUhOm Da Ne dUhaSh PaDnaL

  11. #11
    Голям фен Аватара на 50cent
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    875
    awe pi4 maina hodi si pravi ta6aci nqkade drugade tuka sme seriozni opruskal
    s ne6to bqlo ti si mnogo tup be 4e na 10 godini ako pruska6 ti trqq da si izrod na prirodata i kato te vuzbujdat badi4kite pitai dali moje6 da q naebe6 te pone sa palavi

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от 50cent
    awe pi4 maina hodi si pravi ta6aci nqkade drugade tuka sme seriozni opruskal
    s ne6to bqlo ti si mnogo tup be 4e na 10 godini ako pruska6 ti trqq da si izrod na prirodata i kato te vuzbujdat badi4kite pitai dali moje6 da q naebe6 te pone sa palavi
    поне майкати мога

  13. #13
    Йосиф Джугашвили
    Guest
    Абе, откъде да знаете дали баба му не носи прашки! Може да е циганка и да е на 34.

    --------------------------------------
    Здравейте, другарю Жуков,
    още ли не са ви арестували?

  14. #14
    т. 11 от Правилника!
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си