.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Има ли причина да ме е страх???

    [b][b]S priqtelq mi bqhme sviknali da pravim mnogo seks, no kogato se vyrnahme v grady nqma6e kyde i bqhme prinudeni da se zadovolim s igrite pod odealoto. Oba4e ne stana taka kakto si go mislehme.. po4nahme da pravim byrz seks dokato drugite gledat televiziq i t.n, toi nito 1 pyt ne e svyr6val v men i dori ne e svyr6val sled samiq seks ami po kysno po drugi na4ini. samo 1 pyt predi 9 dni stana taka 4e svyr6i vyrhu rykata si, no 1vata kapka be6e na neq sy6to - vijda6e se 4e e po-svetla ot drugite. vypreki tova sym mnogo pritesnena, za6toto mi "doide" navreme no samo nqkolko kap4ici i sprq.....Ima li pri4ina da me e strah???

  2. #2
    amm.....mislq 4e nqma ot kvo da te e strah...6tom ne e svar6il v teb..na4i ni6ty ti nqma.....

  3. #3
    Stopman.
    Guest
    споко нищо ти няма, всичко си е наред

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Stopman.
    споко нищо ти няма, всичко си е наред
    дам о.к. си си момиче

  5. #5
    Sled kato si sigurna che ne e svyrshil v teb.. Nqma nujda ot pritesneniq..
    Never again will I hear you
    Never again will I miss you
    Never again will I fall to you
    never
    Never again will I kiss you
    Never again will I want to
    Never again will I love you
    Never!

  6. #6
    Заблудата: не можеш да забременееш, ако партниора ти прексъне половия акт преди еякулация
    Истината: Във весеки един момент след като момчето получи ерекция (но преди да стигне до оргазъм) от пениса му може да изтече трудна за забелязване течност, наречена предеякулационна, която съдържа сперматозоиди и-о,чудо!- е в състояние да оплоди яицеклетката

    sega pro4etoh tova tuk i malko me pritesnqva

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от impenetrable
    Заблудата: не можеш да забременееш, ако партниора ти прексъне половия акт преди еякулация
    Истината: Във весеки един момент след като момчето получи ерекция (но преди да стигне до оргазъм) от пениса му може да изтече трудна за забелязване течност, наречена предеякулационна, която съдържа сперматозоиди и-о,чудо!- е в състояние да оплоди яицеклетката

    sega pro4etoh tova tuk i malko me pritesnqva
    Слава Богу че имаше кой да ви го каже...Бях тръгнала да го пиша за 5554135601 път.... Та шанса да се забременне от предекулационна течност е малък,но го има.... Относно тфа че ти е дошло на време но "само няколко капки и е спряло" ....Тфа кфо ша рече? Притеснително ми се вижда....Знам ли.....На колко години си..редовен ли ти е цикъла аа у....

  8. #8
    Няма страшно...

  9. #9
    Ne si tormozi glavichkata s izlishni pritesneniq
    ˜”*°•NqMa Da Me PriTeJaVasH...Sry, SlaDak, SaM OsTaaSh..•°*”˜

  10. #10
    aaa dnes mi doide, no mn blagodarq na vsi4ki koito pisaha

  11. #11
    Molq
    ˜”*°•NqMa Da Me PriTeJaVasH...Sry, SlaDak, SaM OsTaaSh..•°*”˜

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от impenetrable
    aaa dnes mi doide, no mn blagodarq na vsi4ki koito pisaha
    С това считам темата за приключена и я заключвам.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си