.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    Guest

    Moderated:На майка му не й е приятно

    zna4i imam seriozen priqtel ot 5 meseca sme zaedno... poznavam se s maika mu i ba6ta mu ... uj me haresaha no de da znam... poslednite dni hodq po4ti vseki den v tqh i imam 4uvstvoto 4e maika mu ne e dovolna ot tova... predi kogato me vidi be6e 6tastliva i vesela , dnes mi kaza zdrasti s poluvin usta vse edno sam i napravila ne6to... vav nas s priqtelq mi ne mojem da pravim sex a vav tqh moje po vsqko vreme no na men ve4e mi e neudobno ...otivame i se zatvarqme vse edno pravim ne6to neredno... kajete kakvo e va6to mnenie?

    Moderated by krem4et0
    т.7 от Правилата на форума!

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ha JlyHaTa :PpP~
    Мнения
    43
    О да не ти пука особено много какво мисли майка му за теб,все пак това е вашата връзка :P такаче не се притесняваи ...

  3. #3
    Аватара на bloodranger
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    nqkade tam
    Мнения
    944
    Abe mnojete sa be dica ko se pla6ite ot mami4ki i tatkovci(ako si mislite 4e na 15-16 i te sa bili mirni i tihi nz)
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  4. #4
    Пак си помисли !
    Guest
    Да бе, хич да не ти пука .. само че помисли, че тази къща е НЕЙНА все пак !! Явно си има причини да ти каже "Здрасти" с половин уста а може и само да ти се е сторило така .. какво очакваш да ти се хвърли на врата и да те разцелува за това че МЪРСУВАШ в собствената й къща със сина й, докато и тя се намира в тая къща ... не хич да не те притеснява
    Въобще интересува ли те кво мисли тя или мислиш само как да се начешеш там отдолу ?
    Just think about it !!!

  5. #5
    Guest
    pi4 sega ako ne pravq sex koga be? privli4a si me mom4eto pravim si sex... sexa e udovolstvie ... mnogo si ograni4en govori6 za nego kato za ne6to mrasno i gadno ...mnogo si zle

  6. #6

  7. #7
    Guest
    izvinqvai ama deteto im ot 6tarkelite li e doneseno? i te sa go pravili... a i az ne hodq samo zaradi sexa ebati ... v tva shibano vreme kade da hodim kato imame 2 kafeta v grada?

  8. #8

  9. #9
    Аватара на bloodranger
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    nqkade tam
    Мнения
    944
    Цитирай Първоначално написано от dark slammer
    Но едва ли са се праскали, докато техните са вкъщи. Все тая, заеби, прави квото си искаш, ама не пискай после. Може пък да е разбрала нещо за теб, което да не й е харесало и зат'ва. Кой знае. Има само 1 начин да се реши тоя хаха 'проблем' - питай.
    I ko pre4i ako i te sa tam ako sa hora na mqsto 6e napravqt dve ne6ta
    1.6e zemat primer ot mladite
    2.6e izlqzat
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  10. #10
    Guest
    dark slammer kakvo da pitam? da otida pri maika mu i da q pitam ;ima6 li ne6to protiv 4e s mom4eto ti sme super privarzani edin kam drug i iskame vsqka edna svobodna minuta da sme zaedno ... kagato sme zaedno i sme sami ni se pravi sex i nie pravim ????

  11. #11
    poznata istoriq, moita ne iska da doide v nas dokato na6te ne zaminaha za 4ujbina (bqha tuka za malko lqtoto), ta kakto i da e, a tq ne iska da doide 6tot mama 4-5 puti 4uka dosta nastoqtelno na vratata, ama nie behme naduli muzikata na max i se prevehme 4e ne q 4uvame, kakto i da e, ina4e mama se durji mnogo milo s priqtelkata mi ama mai ne q haresva osobenno, a i maika mu na tvoq 4ovek e leko zadrustena i nqma dumata
    1. mom4eto i se kefi
    2. mom4e e se pak
    3. ba6ta mu na mom4eto 6te go za6titi, 4e 6te vi 4erpi i po bira, za tva i maikata nqma dumata, a ba6tata ima
    4. tq ne moje da kaje dali 6te se praskate ili ne - tva si e va6a rabota

    awe na kratko - kvo ti dreme za mnenieto na maika mu za tebe?
    a i ni6to ne ti pre4i da q pita6 ne6to ot sorta na: "ima6 li ne6to protiv mene?" "ima6 li ne6to protiv tva koeto pravime sus sina ti"
    ili ne6to takova, samo 4e spored mene e po-dobre avera ti da q pita za tva, az maika mi q pitah i tq kaza 4e nqma ni6to protiv (ni6to 4e ne mi dreme kvo misli po vuprosa, az q pitah za uspokoenie na priqtelkata mi)

    Skype: captainkuchiki

  12. #12

    Re: Moderated:На майка му не й е приятно

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    zna4i imam seriozen priqtel ot 5 meseca sme zaedno... poznavam se s maika mu i ba6ta mu ... uj me haresaha no de da znam... poslednite dni hodq po4ti vseki den v tqh i imam 4uvstvoto 4e maika mu ne e dovolna ot tova... predi kogato me vidi be6e 6tastliva i vesela , dnes mi kaza zdrasti s poluvin usta vse edno sam i napravila ne6to... vav nas s priqtelq mi ne mojem da pravim sex a vav tqh moje po vsqko vreme no na men ve4e mi e neudobno ...otivame i se zatvarqme vse edno pravim ne6to neredno... kajete kakvo e va6to mnenie?

    Moderated by krem4et0
    т.7 от Правилата на форума!
    споко, най вероятно дъртата да е била в мензиса.
    Хях Хях Хях Хях Хях Хях Хях Хях Хях Хях

  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    pi4 sega ako ne pravq sex koga be? privli4a si me mom4eto pravim si sex... sexa e udovolstvie ... mnogo si ograni4en govori6 za nego kato za ne6to mrasno i gadno ...mnogo si zle
    Когато тях ги няма да речем. Ние с моя приятел ходим 3 години и само 4-5 пъти сме правили секс, ако има някой родител из тях и то в повечето пъти след купон към 1-2 часа през нощта. Не, че нещо ще кажат или ще ме гледат зле(по-перфектна снаха няма да си намерят никога), а защото имам малко уважение към тях и срама. Не може да се чу**ме като зайци пред очете им едва ли не. В крайна сметка това е нейния дом. У дома майка ми е казала никакъв секс и точка. Не, че не сме правили, но............жената си има принципи. Не мисля, че е гадно или мръсно. Но разбери и ти. Домът на майка му в края на крайщата си е нейн и на баща му. Тя определя правилата в дома си! Ако момчето й го използва само за съешаване-няма как да не й е приятно. Особено ако от вратата директно се затваряте. Седнете семейно, гледайте ТВ, говорете си............ще създадеш добро впечатление на момиче, което уважава сина й и семейството му, а не на курве, което той води да спи в тях.

  14. #14
    Guest
    krem4e rabiram kakvo ima6 v predvid ... no ne misli6 li 4e e mnogo rano za da se opoznavam tolkova s tqh.. vse pak hodim ot 5 meseca a ne ot godini ...az o6te nego ne sam opoznala kade sam tragnala tehnite da opoznavam... kak da ti kaja dosta e stranno ... a i drugoto koeto e kak 6te me pomisli za kurva kato spa samo s edin?

  15. #15
    Guest
    Може да е имало лош ден жената.

    А след като толкова често сте се засичали защо не я попиташ директно?

  16. #16
    Фен Аватара на Renate_Feliqr
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    218

    zdr

    A spored mene maika mu go revnuva ot tebe.V smisal 4e toi doskoto e bil neinot "SIN4E" az izvednaj "nqkakva" nahluva v jivota mu i 6te i go otneme.Govorq za tipi4na mai4ina lubov.
    "....15 души в ковчега на мъртвеца....йо-хо-хо..."

  17. #17
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    krem4e rabiram kakvo ima6 v predvid ... no ne misli6 li 4e e mnogo rano za da se opoznavam tolkova s tqh.. vse pak hodim ot 5 meseca a ne ot godini ...az o6te nego ne sam opoznala kade sam tragnala tehnite da opoznavam... kak da ti kaja dosta e stranno ... a i drugoto koeto e kak 6te me pomisli za k***a kato spa samo s edin?
    Както се казва в 1 подпис курва не е бройки, а поведение. Извинявай, но нормален разговор от типа как си(сте), нещо за времето, нещо за политика или пък за работа не значи дълбоко опознаване, а любезност. Аз с майката на моя приятел си говорех спокойно още първия път като отидох у тях. А за 5 месеца как няма да го опознаеш, бе? А, да вие само секс правите. Говорите ли? Споделяла ли си тревогите си?

  18. #18
    Guest
    krem4e ... na den se vijdame po 5 6 4asa estestveno 4e govorim i spodelqme izolirali sme se savsem i sme po4ti vinagi samo dvamata no ima o6te da se opoznavame .. kogato sme v tqh ne pravim samo sex ebati... gledame tv igraem na igri razglejdame spisaniq gledame filmi... za tiq 5 6 4asa pravim sex 1 da re4em

  19. #19
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Ами говори с него. Той да обясни на майка си. И разредете ходенията у тях щом се дразни. Ебаси какви родители имате. Моите се мръщят като кажа, че отивам в гаджето си. За това не им давам отчет де. Както и да е. Свободни хора. Кани го и у вас.

  20. #20
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    pi4 sega ako ne pravq sex koga be? privli4a si me mom4eto pravim si sex... sexa e udovolstvie ... mnogo si ograni4en govori6 za nego kato za ne6to mrasno i gadno ...mnogo si zle
    Когато тях ги няма да речем. Ние с моя приятел ходим 3 години и само 4-5 пъти сме правили секс, ако има някой родител из тях и то в повечето пъти след купон към 1-2 часа през нощта. Не, че нещо ще кажат или ще ме гледат зле(по-перфектна снаха няма да си намерят никога), а защото имам малко уважение към тях и срама. Не може да се чу**ме като зайци пред очете им едва ли не. В крайна сметка това е нейния дом. У дома майка ми е казала никакъв секс и точка. Не, че не сме правили, но............жената си има принципи. Не мисля, че е гадно или мръсно. Но разбери и ти. Домът на майка му в края на крайщата си е нейн и на баща му. Тя определя правилата в дома си! Ако момчето й го използва само за съешаване-няма как да не й е приятно. Особено ако от вратата директно се затваряте. Седнете семейно, гледайте ТВ, говорете си............ще създадеш добро впечатление на момиче, което уважава сина й и семейството му, а не на курве, което той води да спи в тях.
    дам

  21. #21
    ами не е много удобно да ходиш всеки ден там !!!! НОрмално е да не и харесва .......
    JuSt WalK in thE ClouDs Of drEamSssSSsS!

  22. #22
    mi zna4i ili q pitai napravo ili puk vuob6te da ne ti puka...6tom vie si se kafite tova neq ne q e*e :PpP

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Sweet_StraWbeRrY
    mi zna4i ili q pitai napravo ili puk vuob6te da ne ti puka...6tom vie si se kafite tova neq ne q e*e :PpP
    \/ Точно така да не ти пука .. !!!!!
    По земята кръв се лее и Смъртта зловещо пее, падат черепи и кости, мрете ,чалгари ,прости!дашт вали дашт вали метала победи,вятар духа вятар духа чалгата да го духа!само метал никои друк всички чалгари са боклук!

    {{One Tree HIll}}The best!!{{Breyton}}

  24. #24
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    ама няма какво да ти пука бе.Я си правете кефа..като на майка му не и и знася да се прави че ви няма смисал вие си решавате кво да правите,дали ше е секс или ше си лафите..свободни сте относно избора си ..
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  25. #25
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Цитирай Първоначално написано от Пак си помисли !
    Да бе, хич да не ти пука .. само че помисли, че тази къща е НЕЙНА все пак !! Явно си има причини да ти каже "Здрасти" с половин уста а може и само да ти се е сторило така .. какво очакваш да ти се хвърли на врата и да те разцелува за това че МЪРСУВАШ в собствената й къща със сина й, докато и тя се намира в тая къща ... не хич да не те притеснява
    Въобще интересува ли те кво мисли тя или мислиш само как да се начешеш там отдолу ?
    Just think about it !!!


    изби рибата с това мнение
    честно!

    "мърсуваш" ...еее, не, неее, не е истина!


    По темата...
    Може би просто жената е в кофти период.

    Отношенията ми с майката на моя приятел са перфектни. В началото беше дистанцирана, защото ме мислеше за хлапе, но после свикна с мен, видя, че не съм малка и тъпа и сега ме обожава.
    Както каза кремчето - пробвай да си полафиш с жената.
    Собственост на Canis_Dirus

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си