.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147

    Езикови курсове-помогнете ми да избера!

    Такам...понеже искам да се образовам малко относно англйския бих искала да ми препоръчате добри езикови курсове, които знаете, че наистина са добри.Поразгледала съм, но искам да чуя и вашето мнение.Мерси много.

  2. #2
    Не знам от кой град си, но в София курсовете на "Алианс" ЕООД знам че са добри. Моя приятелка е ходила там и изкара добри резултати на изпитите PITMAN.

  3. #3
    Хех,аз ходех на курсове по английски във "Фарос", може би си ги чувала..
    Там първо правиш един тест, за да ти видят нивото, и в зависимост какво е то, ти определят в коя групичка да си - за напреднали и т.н.
    Обучението е доста добро, държат много изкъсо, само дето може да се изръсиш малко повечко.. не помня колко точно, трябва да питаш

    Иначе едно нормално ниво се взима като ходиш два пъти седмично за по 2-3 часа. А интензивното ниво е за месец и половина, всеки ден без събота и неделя по 4 часа.
    100% me. Sorry!

    I can't remember how this got started,
    But I can tell you exactly how it will end. (:

    Свърталище на Луди

  4. #4
    Училища "Европа". Не са от най-ниските цени, но пък е гарантирано, че ще научиш езика.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  5. #5
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Мен точно цени ме интересуват, защото не съм с големи възможности и не мога да давам луди пари...

  6. #6
    Значи за точни цени не мога да си спомням. Това е техния сайт, там има тел. за връзка, ако те интересува се обади.
    http://www.europeschools.net/main.htm

    Гарантирам обаче, че преподавателите са невероятно добри и си заслужава да се платят тези пари.А ако имаш желние ще научиш езика много лесно и бързо.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  7. #7
    I4S sre6tu sky city mn da dobri dori i da ne sedne6 da u4i6 vku6ti nqma kak da ne nau4i6 ezika 6tot mn se povtarq v 4as i t.n. ae mn sa dobri naistina
    koItO nQma KLaSa nIkoGa NqmA dA q PrIdoBiE

  8. #8
    Голям фен Аватара на malko mace
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    edin izmislen sviat...
    Мнения
    615
    [quote="Supremacy`Girl"] Хех,аз ходех на курсове по английски във "Фарос", може би си ги чувала..
    Там първо правиш един тест, за да ти видят нивото, и в зависимост какво е то, ти определят в коя групичка да си - за напреднали и т.н.
    Обучението е доста добро, държат много изкъсо, само дето може да се изръсиш малко повечко.. не помня колко точно, трябва да питаш

    Иначе едно нормално ниво се взима като ходиш два пъти седмично за по 2-3 часа. А интензивното ниво е зa месец и половина, всеки ден без събота и неделя по 4 часа.
    [/quote
    To po princip navsiakade se darji tozi test za opredeliane na nivoto,s izkluchenie ako zapochvach I nivo.Az sega biah na intenziven kurs po angliyski ezik v "Uchilichta za Evropa" i sam dovolna.Svarchih go skoro-na 2 avgust may.Eto ti i sayta im:www.fesbg.net
    Ne znam kolko prodaljava edin obiknoven kurs,no te sa prez uch.godina.Prez liatoto sa samo may intenzivni.Intenzivnite sa po 1 mesec s po 120 uchebni chasa obchto-hodich vseki den bez sabota i nedelia za okolo 4 chasa dnevno-primerno az biah ot 9:30h do 13:15h,kato ima dve mejduchasia-ednoto po 10min,a goliamoto-15.Parvoto e sled okolo 70min,pri men beche ot 10:50h do 11:00h,a goliamoto sled ochte okolo 70min-ot 12:00h do 12:15h da kajem.Ostavat ochte samo 60 uchebni minuti.Znachi uchebnite chasove chisto bez mejduchasiata sa okolo 3h i 20 minuti,da go kajem 3 chasa i polovina.Nie biahme v nachaloto obchto 4 deca v grupata-2 momcheta i 2 momicheta,a posle doyde i ochte edno momche.Moiat kurs prodalji ot 2 uli do 2 avgust vkluchitelno.Nakraia ti vrachvat svidetelstvo.,a cenata na kursa e priblizitelno 130lv.
    Nadiavam se da sam pomognala!


  9. #9
    elitto
    Guest
    Az hodq na u4ili6te evropa.Taq godina mi be6e 6esta.Bqh purvi sertifikat na cambridge.V ponedelnik mi izleznaha rezultatite i sum go vzela .Da ti kaja 4estno ako nqma6 vuzmojnosti ne se butai tam za6toto trqbva da kara6 6 godini predi da stigne6 1 sertifikat a v nqkoi drugi kursove se karat po malko.Sega ot ponedelnik 6te hodq na kursove po ispanski- intenziven kurs.Tam ti e 240 lv za edno nivo a do sertifikat sa ti samo 4 niva.6te hodq v I4S(I CHE SE).tova se vodi filial na sofiiskiq universitet i tam mn se nau4ava ezika.

  10. #10
    Insubordinate
    Guest
    Сам език се учи най-добре. Нека някой да дойде от ЕГ, "Европа," Фарост и т.н да се пробва на езика ми... Всичко опира до желанието. Дори да ти преподават най-елитните учители, всичко зависи от теб. Имаш Интернет - използвай го!

  11. #11
    desi_222
    Guest
    Бих препоръчала езиковите курсове на тази школа http://onlain-angliiski.com/kursove-po-angliiski/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си