.

Виж резултатите на анкетата: vsi4ko za abiturenskiq bal$ pls help me

Гласували
29. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • predlojeniq

    9 31,03%
  • snimki

    14 48,28%
  • saitove

    6 20,69%
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 70
  1. #26
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  2. #27
    Голям фен Аватара на ultra
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    В нас!
    Мнения
    710
    Ей,мацки добре сте я почнали тази тема.Онзи ден се сблъсках с някакъв подобен проблем.Макар,че завърших преди повече от 5 години,преди седмица ми се наложи да си търся официална рокля ,понеже щях да ходя на сватба. Не ми трябваше нещо супер официално,но пак трябваше да е долу-горе такова.Купих си една рокля,в крайна сметка нещо не ми допадна (роклята е хубава,но си харесах друга) и си купих друга-черна,изчистена и в крайна сметка много подходяща за случая.Купих я без пари след разпродажба,също и обувки по същия начин (нали знаете какви луди разпродажби стават сега),чанта и като се облякох възкликнах пред приятеля ми,че даже и на бала ми не съм се чувствала така хубава и привлекателка както сега!
    Та,не знам защо ви написах това.До някъде съжалявам,че като си търсих за моя бал рокля не открих нищо,което да ми хареса и трябваше да приправям.Сега има такива чудесни модели и толкова голямо разнообразие,че ако съм една абитуриентка ще се побъркам .Според мен балната вечер е единствена в живота и трябва да се изживее максимално със всичките му приготовления.Макар,че се харчат сума пари,спомените остават завинаги.
    Аз съм блондинка,а твоето извинение какво е???

  3. #28
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ох за самата вечер не знам...аз винаги съм си падала по приготовленията и за туй почвам от раноНо определено предпочитам нещо по-просто...например като на ultra-черна,изчистена...и късамакар че мн ми се иска да е нещо ...например червено-жълто-зелена или камуфлажна..ама така няма да става за други официални поводи

  4. #29
    Фен Аватара на Poulet
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    205
    Раксевски-аз оттам си взех моята. 3 месеца обикалях като луда и нищо не ми харесваше или ми беше голямо.В Раксевски си харесах даже няколко,а и там има дори XS размер.Но ако се кефите на рокли торти,там няма да намерите такива. А,и докарват нови модели всяка седмица и те записват от кое у-ще си,за да не продадат същия модел на друго момиче от същото даскало,ама те имат по 2-3 бройки от модел,така че... \/
    Две хубави очи,
    Душата на дете.
    В две хубави очи
    Музика лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  5. #30
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Poulet
    Раксевски-аз оттам си взех моята. 3 месеца обикалях като луда и нищо не ми харесваше или ми беше голямо.В Раксевски си харесах даже няколко,а и там има дори XS размер.Но ако се кефите на рокли торти,там няма да намерите такива. А,и докарват нови модели всяка седмица и те записват от кое у-ще си,за да не продадат същия модел на друго момиче от същото даскало,ама те имат по 2-3 бройки от модел,така че... \/
    къде е това?

  6. #31
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от Poulet
    Раксевски-аз оттам си взех моята. 3 месеца обикалях като луда и нищо не ми харесваше или ми беше голямо.В Раксевски си харесах даже няколко,а и там има дори XS размер.Но ако се кефите на рокли торти,там няма да намерите такива. А,и докарват нови модели всяка седмица и те записват от кое у-ще си,за да не продадат същия модел на друго момиче от същото даскало,ама те имат по 2-3 бройки от модел,така че... \/
    къде е това?
    v city centura, ama izchakaj april mart imat namaleniq, a puk novite kolekcii gi iznasqt tvurde kusno...t.e. ne si zaslujva
    inache fede rulz

  7. #32
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    аз май ще шия, нещо не ме кефи идеята за готова рокля, откакто преди 2 години 3 мацки се появиха с еднакви рокли, отивам при дизайнерката и измислям модел

    за втората вечер на морето вече мисля да взема нещо класическо и готово
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  8. #33
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Момичета, само ще ви посъветвам, като си избирате модели за рокля или като търсите - не я търсете такава, че да става за други случаи. Каквото и да изберете ще го облечете само тогава, за това взимайте каквото ви се иска да носите сега.

    А ако някой от София иска кадърна шивачка, мисля с не особено скъпи тарифи да ми пише едно лс и ще му дам телефони да говорите с нея и да се разберете за туй онуй. И все пак още е мноооооооого рано.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  9. #34
    Guest
    А колко време г/д отнема ушиването на една рокля?

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    пичове и пички моля ви кажете ми нещо.значи ако примерно искам бална рокля в 2 цвята единия от които да е златист кой би могъл да бъде другия/без бяло плс/мерси на тези които ще ме посъветват
    може би черно аз съм виждала такава комбинация и не е лошо...

    а по темата......към авторката тя е същата като мене...аз от рано се интересувах за тези неща......моята рокля беше готова още февруари.....косата се знаеше от предишната година как ще бъде.....и в крайна сметка беше останало да си намерим кола.....това стана в последния момент....но колата беше една от най-готините на бала.....цялата тази подготовка за какво....само пари пръснахме и накрая честно да си призная не помня нищо от цялата вечер не защото съм била пияна,а защото не беше нищо особено......Сори малко се отплеснах....Но това което исках да кажа е ....НЕ СЕ СТАРАЙТЕ ТОЛКОВА ЗА ТОЯ БАЛ....И В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ ДА СИ НАПРАВИТЕ РОКЛЯТА ВСЕ ТАЯ....ВАЖНОТО Е КАК ЩЕ СЕ ЗАБАВЛЯВАТЕ ...И ОЩЕ ПО-ВАЖНО Е ТОВА КАКВО ЩЕ НАПРАВИТЕ ПОСЛЕ НА ИЗПИТИТЕ....ЗАЩОТО КАТО СЕ ЯВИТЕ В ЗАЛАТА НЯМА ДА ВИ ПИТАТ С КАКВА РОКЛЯ,КОЛА И ГРИМ СТЕ БИЛИ НА БАЛА,А ЩЕ ВИ ВИДЯТ КОЛКО ЗНАЕТЕ!!!
    Take this broken wings and learn to fly again and learn to live so free
    and when we here the voices sing the book of love will open up and let us in
    so take these broken wings!

  11. #36
    da we taka e izpitite sa po vajni no bala go 4akam ot mn vreme i mi se iska da e neveroqteni za tova sam zapo4nala ot tolkova rano

  12. #37
    Голям фен Аватара на ultra
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    В нас!
    Мнения
    710
    Мен изпити не ме вънуваха,защото не кандидатствах,а го направих на другата година.Отдадох се изцяло на предбалната треска хехе И да ви кажа момичета по-отрано се приготвяйте за бала особено с покупките,защото аз тръгнах в началото на май месец да си търся рокля (колко съжалявам,че не си наумих модел и да си ушия) и в крайна сметка нищо интересно нямаше.Една продавачка ме изуми след като я питах дали ще вадят балните модели,а тя ми отговори "Ми,че то балния сезон вече свърши..." и аз ей така .Обиколих 4 града (без Сф.) и най-накрая си купих заветната рокля.Тъй,че по-с време.Не сте виждали такова шоу като за баловете.Чакат пред един магазин в Пловдив майки,бащи,дъщери пред вратата на един магазин за рокли,ама дългаааа опашка...В един момент вратите се отварят и се всички се втурват да грабят рокли в несвяст .Роклите на конвейр правени-едни и същи..УжасТ Бащите грабнали по няколко вида и носят на щерките в съблекалните да пробват.Аз само гледах сеир... Роклята си не я облякох повече,ама пък обувките им взех ума от носене...
    Аз съм блондинка,а твоето извинение какво е???

  13. #38
    ОчИтЕ тИ Са нЕжЕн СвЯт, уСтНиТе Ти - тОпЪл ШоКоЛад, пРоСто КаЗаНо нАкРаТко Ти сИ НеЩо мНоГо СлАдКо!!!

  14. #39
    Не че нещо ама абитуриентските балове са май месец
    Skype: hungry_vampire_f

  15. #40
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Eто какво си харесах от нета като идеи:







    [/img]

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от hungry_vampire_f
    Не че нещо ама абитуриентските балове са май месец
    mai mai ama eto septemvri se pretarkuli a do qnuari trqbva da imam vsi4ko podgotveno nai-ve4e roklqta \/

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от ku4elora
    http://kontesawedding.com/abi/img/aida-195.jpg
    струва 195 лв. от contesa.

    http://kontesawedding.com/ofi/img/01/ofi-215.jpg тази е 215лв.

    http://www.krisazz.com/tc/Krisazz/index.html -тук са много яки

    http://www.versai-bg.com/colection/a.../DSC07165R.jpg хипер яка е
    bijutata sa neveroqtniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  18. #43
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от ku4elora
    http://kontesawedding.com/abi/img/aida-195.jpg
    струва 195 лв. от contesa.

    http://kontesawedding.com/ofi/img/01/ofi-215.jpg тази е 215лв.
    толкова пари за тая грозна парцалка...лелее аз повече от 50лв за рокля ни даам

  19. #44
    az obikolih tsiala sofia za balna roklia mn e tragi4no na pove4eto mesta ,nakraia si pora4ah da mi u6iat rokliata v odeta ,tam mi haresaha nai mn modelite a i moge6 da si promenia6 vsi4ko koeto iska6,ne znam kak da ka4a snimkata i za da vi ia pokaga,mn e gotina

  20. #45
    Аватара на momchence_89
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    549
    Дайте идеи за момчета плссс

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    А колко време г/д отнема ушиването на една рокля?
    ми майка ми работи в една модна къща и за 2-3седмици правят една бална рокля....е зависи и от роклята мн но толкова г/д

  22. #47
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Aide be,v taq tema ne e pisano ot super mnogo vreme,a balovete pochti doidoha.
    Az sam izvan BG,i skoro shte trqbva da se prebiram,da si kupuvam roklq i drugite prigotvleniq...I az sega tarsq iz neta rokli,no ne moga da se spra na nishto,napravo ne znam kak shte si izbera roklq,kato se znam kolko sam kaprizna.Dali i az da ne otida na shuvachka da mi naprav roklqta,no nqmam koi znae kakv idei za roklq,iskam da vidq neshto koeto da mi grabne okoto...
    Aide pishete i puskaite nqkakvi rokli,zaedno da obmenqme idei.
    Blagodarq predvaritelno

  23. #48
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    пффффффф, сууупер се дразня....какъв е смисълът да си купиш рокля януари месец...ама майката и тя почна много да мрънка...в петък си поръчах...черна пола с бюстие черно и дантела шампанско...дано прилича на нещо....
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  24. #49
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Aз я поръчах..днес избрах цвета...преливащо оранжево-зелено-жълто.
    ето някои от тези,които събирах последните седмици хаха






  25. #50
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    ^И какво точно си поръча (:
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си