.

Виж резултатите на анкетата: vsi4ko za abiturenskiq bal$ pls help me

Гласували
29. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • predlojeniq

    9 31,03%
  • snimki

    14 48,28%
  • saitove

    6 20,69%
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 70 от общо 70
  1. #51
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Бюстието на предпоследната-зелената...Надолу права до средата на задника и къса леко разкроена пола.На мен не ми излиза 2рата..дава ми хиксче..ама иначе на нея прилича.Аа и гол гръб с връзки...не за друго ми щото ще е по-лесно от да се коригира как да седи по тялото.
    плата го казах,връзките ще са жълти и долу на ханша ще има още една жълта и ...сигурно кецовете ще са ми с такива връзки.

  2. #52
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    cute (:
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  3. #53
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    I az dneska razglejdah rokli


    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=75170&photo=3

    Tazi mi grabna okoto

  4. #54
    Смея да се похваля,че от днес съм горда притежателка на бална рокля

  5. #55
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    i az imam ve4eee
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  6. #56
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Аз си купих готова, но моята приятелка реши да си я шие, но не на обикновена шивачка, а в магазин /"Романтика"- май се казваше/, при което чак сега я видя и са я объркали, ужас... Чашките не й стоят на гърдите, а по-нагоре и като мръдне въобще целите застават изцяло над гърдите й, а пък пак при бюста, но отстрани като се наведе и излизат целите гърди отвън /вкл зърната/, ако чашката си беше на мястото, поне тя шеше да се вижда, а не гърдите, ама ...А тя много искаше с гол гръб, но тези не са я предупредили, че така няма да има какво да държи плата отстрани и сега й казват, че нямада й оправят роклята, защото тя така е искала да бъде и те не са виновни. То и чашките не могат да се оправят, защото платът е фин и ще се съсипе, ако се разшие и се преместят и пак се зашие... А даде 700 лв и сега ще я носи на друга шивачка...

    Пфууу, тя така искала... нали те са дизайнерите. Радвам се, че си я взех готова и че се отказах да ходя да ми я шият.

  7. #57
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ей,гордите притежателки,я казвайтеили давайте снимки.

  8. #58
    Хаха мии моята е дълга каквато исках с триъгълници са чашките малко до под коленете е права и надолу широка,има и обръч.Когато тръгнах за рокля бях категорична ,че не искам обръч,нооо тази просто си ми извика "аз съм твоята рокличка,вземай меее" хахах много и се радвам,отпред има много бродирани цветя и е златиста,а след като вече я купих и пътувах за вкъщи установих,че ще бъде и много практична от гледна точка на тов,че ще мога да отрежа след време широката 4аст и да остане права къса рокля На цвят е нейно златисто...или шампанско..по-скоро нещо средно м/у двете.Взех я от Асеновград готова и не беше много скъпа, а е страхотна

  9. #59
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Daite snimki da vidim,koi kakva roklq e vzel Da se orientirame dara bara,az oshte ne sam si vzela roklq I ne znam kam koi grad da se nasocha,kade ima po-bogat izbor?

  10. #60
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    мисля,че Асеновград е подходящо място за избор

  11. #61
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Az si tyrsih roklq samo v Sofia. I tam ima milion bulchenski magazini i modni kyshti kydeto moje da se razgledat roklite.

  12. #62
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Oh veche e sredata na mart mesec,a az nqmam nito chas za frizior da ne govorim za probna pricheska,nqmam i chas za manikur nito za grim,ujas,tolkova sam nepodgotvena,pak vsichko shte e za posledniqt moment.

  13. #63
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    фризьор?проби?сега?!

  14. #64
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    фризьор?проби?сега?!
    Ami koga?
    Chetoh v edin drug forum,che tozi mesec imat probni pricheski...I se pretisnih,che az kakto vinagi ne sam podgotvena.

    Vashite probni pricheski koga sa?I koga nai-kasno moga da si zapazq chas?

  15. #65
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    V moq grad chasovete za grimiori friziori i manikuristi sa veche zapazeni. I ako nqkoi ne e uspql da si zapazi shte trqbva da se spravq sam. Az naprimer shte grimiram bratovchedka mi zashtoto beshe izpusnala srokovete i sega nqma drug izbor.

  16. #66
    hooliganka89 в Асеновград наистина има мнго голям избор..аз отидох до ртам направо на майтап,както си стояхме вчера вкъщи и тръгнахме,не бях влизала в нито един магазин за рокли преди това ии си намерих моята си
    А за пробни верно ли така стоят нещата?Май и аз закъснявам,дори незнам къде ще ходя за грим.. :S

  17. #67
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Аз пък след 1 месец съм абсолвентка-на 19.04....Нямам ни рокля, ни чанта ни нищо. Само обувки. Хареса ми тази

    Нещо такова искам. И цвета ме кефи и всичко. Ианече в Свщов избор няма хич. Харесах си 1 рокля, на новата ми 5 килограма по-лека фигура пасна страхотно, но беше много умрял цвят, светло бежаво и ми стоя ужасно. Искам зелена!

  18. #68
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    и аз тази много я харесахна теб много ще ти отива

    Ауу аз си мисля да си набавя гримове по-яки и да се гримирам самичка.Там в темата за топ5 прическа и грим си харесах едноЗа прически да не говорим.смятам по-скоро цветовете с косата ми да са по-различно от колкото самата прическа...Лелеее изобщо не съм се замисляла за пробни работи от сега.

  19. #69
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Az tolkova se valnuvam za tozi bal makar,che ne e sigorno,che shte zavarsha No opredeleno iskam da bada abitiuretka

  20. #70
    http://www.promgirl.com/shop/dresses/viewitem-PD282211
    това е модела на моята рокличка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си