.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763

    Бирена мая

    Преди да кажете " Потурси в гугал", ще Ви кажа, че вече го направих Доста инфо има, но все пак вашите впечатления какви са? на коя фирма таблетките са най-добри? По колко пихте? И най-важното какъв ефект имаше? Прочетох доста статий, но все пак дали това което е написано е реалност.



    много Ви благодаря. Лека и Мека

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Somewhere In The Middle Of Nowhere
    Мнения
    642
    Аз съм чувала само добри отзиви за нея


  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Аз пък не съм чувала чак толкова добри мнения...Имах обрив по гърба и ми казаха да пия,но пък много се напълнявало и затова се отказах!
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  4. #4
    Аватара на never_mind_25
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Nqkude...tam
    Мнения
    58
    privet i ot men
    taka az sum pila birena maq....ami efekt ima...ne e 4ak tolkova golqm,no ka4ih 1-2 kilograma ot neq pri koeto posle ne me pitaite kak sum gi svalqla
    zna4i neshtoto koeto protiv pupki e dosta efikasno izpolzvam go i sum super dovolna,kazva se Dermabion i iz4istva idealno liceto 60 tabletki sa piqt se 3x1 i sa malko po skupi4ki kum 4.50 no investiciqta si zaslujava
    Ако не си знаете цената....не си мислете, че сте безценен....:Р

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    Аз пия бирена мая, за да ми се изчисти кожата то е затова, но дали има ефект незнам...може би има или аз просто си въобразявам иначе за качване на килограми не съм чувала такова нещо.Най-добре си вземи опаковката с най-многото хапчета, защото излиза по-евтино
    ...

  6. #6

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    250
    birena maq ne sum pila,no ot vsqkade chyvam che chisti pypki,no se i napulnqva.predi nqkolko dena bqh na ochen lekar..imah echimik i poneje dosta chesto mi izlizat mi kazaha che ako piq birena maq nqma da se poqvqvat..

  7. #7
    Има българска и немска мая,по мнение на аптекарката в нашата аптека,немската е по-хубава.Има 125 таблетки и струва към 5 лв.На етикета пише "Bierhefe".Аз я пиех просто ей така,щот има витамини а и заради косата и ноктите,обаче сигурно не съм я пила достатъчно време,щот не видях резултат.Изпих 3 опаковки май,обаче доста предозирах
    ПП Явно не си чел достатъчно,щот тва същото го бях налисала в една тема цза бирената мая в точно в тоя форум =p

  8. #8
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Мерси много на всички И аз си взех за 4лв и нещо 125 хапчета. И не се притеснявайте, освен, че го пия да ми се махнат поъпките, искам и да кача малко килограми. Много Ви благодаря на всички. Ама наистина Супер сте съфорумци

  9. #9

  10. #10
    от тоа се пълнее,по-добре земи витамин А

  11. #11

    Re: Бирена мая

    Цитирай Първоначално написано от chipi_kaoo
    Преди да кажете " Потурси в гугал", ще Ви кажа, че вече го направих Доста инфо има, но все пак вашите впечатления какви са? на коя фирма таблетките са най-добри? По колко пихте? И най-важното какъв ефект имаше? Прочетох доста статий, но все пак дали това което е написано е реалност.



    много Ви благодаря. Лека и Мека
    ами за 20 път ще го напиша..да, добра е . фирма сега не мога да ти кажа, защото ми свърши миналата семица и не съм си купила още. пия по 3 пъти на ден и помага наистина )
    And now you want somebody
    To cure the lonely nights
    You wish you had somebody
    That could come and make it right....

  12. #12
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Цитирай Първоначално написано от www
    от тоа се пълнее,по-добре земи витамин А
    Надявам се да се пълнее, защото имам спешна нужда от това :P

  13. #13
    Невярвам да се пулнее това са витамини
    Има ли разлика м/у таблетките и тази на прах?

  14. #14
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Цитирай Първоначално написано от Doping
    Невярвам да се пулнее това са витамини
    Има ли разлика м/у таблетките и тази на прах?
    А от какво се пълнее, ако не от витамин???? От какво има нужда организма, за да функционира пълноценно? Пълнее се, но не с 10кг. за 1 месец И протеините съдържат витамини :P

  15. #15
    еми,хора (специално момичетата) чувалал сум че от бирената мая се напулнява доста, даже можело и едно яденен да замести!! не знам,ама аз не бих напалняла за да си изчистя пъпките ,например. А за пъпки има ,мн,ама мн добри отзиви за ''acne outo) i na mene stra6no mi pomogna!!

  16. #16
    dokolkoto znam ako si pu6il kos ili ne6to ot toq sort "bilki" i va6te re6at da ti napaar test za takiva ve6testva birenata maq gi razgrajda i minava6 testa

  17. #17
    Повече от фен Аватара на plamka
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    499
    От самата бирена мая НЕ се пълнее, но от нея се добива апетит.

  18. #18
    На мен ми беше изписла бирена мая една лекарка за пъпки и за косопад, но предупреди 4е от нея се добива апетит. и заради това аз не си я купих. а също и укрепва тялото и имунната систма.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  19. #19
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    Az pih birena maq predi izv vreme. VUOB6TE NE napalnqh, za sajalenie no vse pak mislq 4e to si e i do 4oveka, za6toto pove4eto mi kazvaha, 4e 6te nqpalneq

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си